FUTAA TODAY

Chile - Primera Division

Santiago Wanderers 0 - 3 FT Melipilla Colo Colo 1 - 2 FT Palestino Curico Unido
4:00 pm
Not started
Huachipato
Antofagasta
7:30 pm
Not started
Universidad de Chile
Audax Italiano
10:00 pm
Not started
Cobresal
Cobresal
3:00 pm
Not started
La Serena
Atletico Nublense
7:30 pm
Not started
Curico Unido
Santiago Wanderers
10:00 pm
Not started
O'Higgins
Union Espanola
12:30 am
Not started
Universidad Catolica
Melipilla
4:30 pm
Not started
Antofagasta
Huachipato
7:00 pm
Not started
Colo Colo
Palestino
8:00 pm
Postponed
Audax Italiano
Universidad de Chile
12:30 am
Not started
Everton CD
Curico Unido
12:00 am
Not started
Union Espanola
La Serena
7:00 pm
Not started
Melipilla
O'Higgins
9:30 pm
Not started
Palestino
Everton CD
8:00 pm
Not started
Santiago Wanderers
Universidad Catolica
11:00 pm
Not started
Cobresal
Antofagasta
7:30 pm
Not started
Huachipato
Union La Calera
10:00 pm
Not started
Atletico Nublense
Audax Italiano
12:30 am
Not started
Universidad de Chile
Cobresal
3:00 pm
Not started
Union La Calera
Palestino
7:30 pm
Not started
Universidad de Chile
Santiago Wanderers
10:00 pm
Not started
Universidad Catolica
Huachipato
12:30 am
Not started
Everton CD
Union Espanola
4:30 pm
Not started
Antofagasta
Colo Colo
10:00 pm
Not started
La Serena
Melipilla
12:30 am
Not started
O'Higgins
Atletico Nublense
12:00 am
Not started
Audax Italiano
Universidad Catolica
8:00 pm
Not started
Colo Colo
O'Higgins
8:00 pm
Not started
Cobresal
Antofagasta
8:00 pm
Not started
Santiago Wanderers
Universidad de Chile
8:00 pm
Not started
Melipilla
La Serena
8:00 pm
Not started
Palestino
Union La Calera
8:00 pm
Not started
Curico Unido
Audax Italiano
8:00 pm
Not started
Huachipato
Everton CD
8:00 pm
Not started
Atletico Nublense
Curico Unido
8:00 pm
Not started
Universidad de Chile
Atletico Nublense
8:00 pm
Not started
Antofagasta
Huachipato
8:00 pm
Not started
La Serena
Melipilla
8:00 pm
Not started
Union La Calera
Palestino
8:00 pm
Not started
Santiago Wanderers
Colo Colo
8:00 pm
Not started
Audax Italiano
Everton CD
8:00 pm
Not started
Union Espanola
Universidad Catolica
8:00 pm
Not started
O'Higgins
Santiago Wanderers
8:00 pm
Not started
Colo Colo
Antofagasta
8:00 pm
Not started
Universidad Catolica
Audax Italiano
8:00 pm
Not started
Everton CD
Cobresal
8:00 pm
Not started
Melipilla
Union La Calera
8:00 pm
Not started
Palestino
O'Higgins
8:00 pm
Not started
Curico Unido
Union Espanola
8:00 pm
Not started
Huachipato
Universidad de Chile
8:00 pm
Not started
Atletico Nublense
Melipilla
8:00 pm
Not started
Colo Colo
Universidad de Chile
8:00 pm
Not started
Universidad Catolica
La Serena
8:00 pm
Not started
Antofagasta
Everton CD
8:00 pm
Not started
Cobresal
Huachipato
8:00 pm
Not started
Union La Calera
Curico Unido
8:00 pm
Not started
Santiago Wanderers
Palestino
8:00 pm
Not started
Union Espanola
Atletico Nublense
8:00 pm
Not started
O'Higgins
O'Higgins
8:00 pm
Not started
Universidad de Chile
Universidad Catolica
8:00 pm
Not started
La Serena
Union La Calera
8:00 pm
Not started
Everton CD
Antofagasta
8:00 pm
Not started
Audax Italiano
Cobresal
8:00 pm
Not started
Palestino
Colo Colo
8:00 pm
Not started
Curico Unido
Santiago Wanderers
8:00 pm
Not started
Huachipato
Union Espanola
8:00 pm
Not started
Atletico Nublense
Union Espanola
8:00 pm
Not started
Colo Colo
Huachipato
8:00 pm
Not started
Universidad Catolica
Universidad de Chile
8:00 pm
Not started
Cobresal
La Serena
8:00 pm
Not started
Union La Calera
Audax Italiano
8:00 pm
Not started
Santiago Wanderers
Everton CD
8:00 pm
Not started
Melipilla
Antofagasta
8:00 pm
Not started
O'Higgins
Palestino
8:00 pm
Not started
Curico Unido
Union La Calera
8:00 pm
Not started
Universidad de Chile
Colo Colo
8:00 pm
Not started
Antofagasta
Santiago Wanderers
8:00 pm
Not started
La Serena
Universidad Catolica
8:00 pm
Not started
Everton CD
Curico Unido
8:00 pm
Not started
Audax Italiano
Cobresal
8:00 pm
Not started
Union Espanola
Atletico Nublense
8:00 pm
Not started
Palestino
Melipilla
8:00 pm
Not started
Huachipato

USA - Major League Soccer

Orlando City 1 - 1 FT New York City FC LA Galaxy 2 - 1 FT Los Angeles FC Colorado Rapids 3 - 2 FT Minnesota United Inter Miami CF
5:00 pm
Not started
Atlanta United
Portland Timbers
7:00 pm
Not started
Seattle Sounders FC
Sporting Kansas City
11:30 pm
Not started
Austin FC
Toronto FC
11:00 pm
Not started
Columbus Crew
Philadelphia Union
11:30 pm
Not started
New England Revolution
Inter Miami CF
11:30 pm
Not started
CF Montreal
Houston Dynamo FC
12:30 am
Not started
Sporting Kansas City
Minnesota United
1:00 am
Not started
Vancouver Whitecaps
San Jose Earthquakes
2:30 am
Not started
Seattle Sounders FC
DC United
12:00 am
Not started
Chicago Fire FC
New York City FC
5:00 pm
Not started
Toronto FC
LA Galaxy
7:30 pm
Not started
Austin FC
Atlanta United
11:00 pm
Not started
CF Montreal
New York Red Bulls
11:30 pm
Not started
Philadelphia Union
Minnesota United
12:00 am
Not started
FC Dallas
Colorado Rapids
1:00 am
Not started
Houston Dynamo FC
Real Salt Lake
1:30 am
Not started
Nashville SC
San Jose Earthquakes
2:00 am
Not started
Portland Timbers
Sporting Kansas City
6:00 pm
Not started
Vancouver Whitecaps
FC Cincinnati
8:00 pm
Not started
Inter Miami CF
New England Revolution
10:00 pm
Not started
Columbus Crew
DC United
12:00 am
Not started
Orlando City
Seattle Sounders FC
1:30 am
Not started
Los Angeles FC
CF Montreal
5:00 pm
Not started
FC Cincinnati
Portland Timbers
7:30 pm
Not started
LA Galaxy
Chicago Fire FC
10:00 pm
Not started
Inter Miami CF
Orlando City
11:00 pm
Not started
Toronto FC
New York City FC
11:30 pm
Not started
Columbus Crew
FC Dallas
12:00 am
Not started
Real Salt Lake
New England Revolution
12:00 am
Not started
New York Red Bulls
Houston Dynamo FC
1:00 am
Not started
Vancouver Whitecaps
San Jose Earthquakes
2:00 am
Not started
Sporting Kansas City
Los Angeles FC
2:30 am
Not started
Colorado Rapids
Seattle Sounders FC
8:30 pm
Not started
Atlanta United
DC United
11:00 pm
Not started
Philadelphia Union
Nashville SC
1:00 am
Not started
Austin FC
New York Red Bulls
5:00 pm
Not started
Orlando City
Chicago Fire FC
5:00 pm
Not started
CF Montreal
FC Cincinnati
7:00 pm
Not started
New England Revolution
Columbus Crew
7:00 pm
Not started
Toronto FC
Atlanta United
7:30 pm
Not started
Nashville SC
Inter Miami CF
8:00 pm
Not started
DC United
Los Angeles FC
10:00 pm
Not started
New York City FC
LA Galaxy
12:00 am
Not started
San Jose Earthquakes
Sporting Kansas City
12:30 am
Not started
Houston Dynamo FC
Colorado Rapids
1:00 am
Not started
FC Dallas
Real Salt Lake
1:30 am
Not started
Minnesota United
Philadelphia Union
11:00 pm
Not started
Portland Timbers
Seattle Sounders FC
1:30 am
Not started
Austin FC
Sporting Kansas City
7:00 pm
Not started
Austin FC
New York Red Bulls
12:00 am
Not started
Nashville SC
Real Salt Lake
2:00 am
Not started
Vancouver Whitecaps
Columbus Crew
11:30 pm
Not started
Chicago Fire FC
FC Cincinnati
11:30 pm
Not started
Colorado Rapids
New York City FC
11:30 pm
Not started
New England Revolution
Toronto FC
11:30 pm
Not started
Orlando City
DC United
12:00 am
Not started
Inter Miami CF
FC Dallas
12:30 am
Not started
Minnesota United
Austin FC
1:00 am
Not started
San Jose Earthquakes
LA Galaxy
1:00 am
Not started
Seattle Sounders FC
Portland Timbers
2:30 am
Not started
Sporting Kansas City
Los Angeles FC
3:00 am
Not started
Houston Dynamo FC
Atlanta United
6:00 pm
Not started
Philadelphia Union
Orlando City
11:30 pm
Not started
San Jose Earthquakes
New England Revolution
11:00 pm
Not started
New York Red Bulls
Philadelphia Union
11:30 pm
Not started
Columbus Crew
Chicago Fire FC
12:00 am
Not started
FC Cincinnati
Minnesota United
12:00 am
Not started
Austin FC
CF Montreal
12:00 am
Not started
DC United
Houston Dynamo FC
12:30 am
Not started
Portland Timbers
Sporting Kansas City
12:30 am
Not started
Colorado Rapids
Nashville SC
12:30 am
Not started
Toronto FC
Seattle Sounders FC
2:00 am
Not started
Real Salt Lake
Los Angeles FC
2:30 am
Not started
FC Dallas
Vancouver Whitecaps
2:30 am
Not started
LA Galaxy
New York City FC
8:00 pm
Not started
Atlanta United
Inter Miami CF
12:00 am
Not started
Orlando City
Sporting Kansas City
9:00 pm
Not started
Los Angeles FC
Toronto FC
11:00 pm
Not started
FC Cincinnati
Chicago Fire FC
12:00 am
Not started
Philadelphia Union
Real Salt Lake
12:00 am
Not started
Houston Dynamo FC
Nashville SC
12:30 am
Not started
CF Montreal
Seattle Sounders FC
1:00 am
Not started
Vancouver Whitecaps
San Jose Earthquakes
2:00 am
Not started
LA Galaxy
Portland Timbers
2:30 am
Not started
Minnesota United
Atlanta United
7:30 pm
Not started
New York Red Bulls
New York City FC
10:00 pm
Not started
DC United
Austin FC
12:00 am
Not started
Columbus Crew
FC Dallas
1:00 am
Not started
New England Revolution
Columbus Crew
9:00 pm
Not started
New England Revolution
DC United
9:30 pm
Not started
Toronto FC
Orlando City
11:30 pm
Not started
New York Red Bulls
CF Montreal
11:30 pm
Not started
Inter Miami CF
Chicago Fire FC
12:00 am
Not started
Atlanta United
Minnesota United
12:00 am
Not started
San Jose Earthquakes
Houston Dynamo FC
12:30 am
Not started
FC Cincinnati
Austin FC
1:00 am
Not started
Portland Timbers

Morocco - Botola Pro

Rapide Club Oued Zem 3 - 2 FT Renaissance Club Zemamra MCO Oujda 3 - 2 FT Olympic Club de Safi Chabab Mohammedia 0 - 0 FT FUS Rabat Difaa El Jadida 1 - 0 FT Hassania Agadir FAR Rabat
10:00 pm
Not started
Wydad Casablanca
Raja Casablanca
10:00 pm
Not started
MAS Fes
RSB Berkane
10:00 pm
Not started
MAT Tetouan
Difaa El Jadida
10:00 pm
Not started
Olympic Club de Safi
Ittihad Tanger
10:00 pm
Not started
Hassania Agadir
MCO Oujda
10:00 pm
Not started
Rapide Club Oued Zem
Youssoufia Berrechid
10:00 pm
Postponed
Wydad Casablanca
FAR Rabat
10:00 pm
Not started
MAS Fes
Raja Casablanca
10:00 pm
Not started
FUS Rabat
RSB Berkane
10:00 pm
Not started
Renaissance Club Zemamra
Chabab Mohammedia
10:00 pm
Not started
MAT Tetouan
Olympic Club de Safi
5:00 pm
Not started
Ittihad Tanger
Rapide Club Oued Zem
5:00 pm
Postponed
Raja Casablanca
Wydad Casablanca
5:00 pm
Postponed
Difaa El Jadida
MAT Tetouan
7:15 pm
Not started
FAR Rabat
Renaissance Club Zemamra
9:30 pm
Not started
Chabab Mohammedia
FUS Rabat
4:00 pm
Not started
MCO Oujda
MAS Fes
6:15 pm
Not started
RSB Berkane
Hassania Agadir
8:30 pm
Not started
Youssoufia Berrechid
Difaa El Jadida
6:15 pm
Not started
MAT Tetouan
Wydad Casablanca
8:30 pm
Not started
Olympic Club de Safi
Youssoufia Berrechid
4:00 pm
Not started
MAS Fes
Chabab Mohammedia
6:15 pm
Not started
Hassania Agadir
RSB Berkane
8:30 pm
Not started
Rapide Club Oued Zem
Ittihad Tanger
4:00 pm
Not started
FUS Rabat
MCO Oujda
6:15 pm
Not started
Raja Casablanca
FAR Rabat
8:30 pm
Not started
Renaissance Club Zemamra
MAS Fes
4:00 pm
Not started
Difaa El Jadida
Raja Casablanca
4:00 pm
Postponed
RSB Berkane
Hassania Agadir
4:00 pm
Postponed
Wydad Casablanca
Rapide Club Oued Zem
6:15 pm
Not started
Chabab Mohammedia
Youssoufia Berrechid
8:30 pm
Not started
Olympic Club de Safi
FUS Rabat
4:00 pm
Not started
FAR Rabat
Renaissance Club Zemamra
6:15 pm
Not started
MCO Oujda
MAT Tetouan
8:30 pm
Not started
Ittihad Tanger
Olympic Club de Safi
8:30 pm
Not started
Hassania Agadir
Wydad Casablanca
4:00 pm
Not started
MAS Fes
RSB Berkane
4:00 pm
Postponed
MCO Oujda
Ittihad Tanger
6:15 pm
Not started
Renaissance Club Zemamra
Difaa El Jadida
8:30 pm
Not started
FUS Rabat
FAR Rabat
8:30 pm
Not started
Rapide Club Oued Zem
Youssoufia Berrechid
6:15 pm
Not started
MAT Tetouan
Chabab Mohammedia
8:30 pm
Not started
Raja Casablanca

Morocco - Botola Pro 2

Racing de Casablanca 1 - 2 FT KAC Kenitra Chabab Atlas Khenifra 2 - 0 FT Union Touarga Sport AS Sale
5:00 pm
Not started
Club Jeunesse Ben Guerir
KAC Kenitra
5:00 pm
Not started
Chabab Atlas Khenifra
Union Touarga Sport
5:00 pm
Not started
Racing de Casablanca
Wydad Fes
7:00 pm
Not started
Olympique Dcheira
Tihad Casablanca
4:00 pm
Not started
Stade Marocain
Widad Temara
4:00 pm
Not started
OCK Khouribga
KACM
6:00 pm
Not started
IZK
Raja Beni Mellal
6:00 pm
Not started
Salmi
OCK Khouribga
6:00 pm
Not started
Union Touarga Sport
Wydad Fes
6:00 pm
Not started
KACM
Club Jeunesse Ben Guerir
4:00 pm
Not started
KAC Kenitra
Stade Marocain
4:00 pm
Not started
Raja Beni Mellal
Racing de Casablanca
6:00 pm
Not started
Chabab Atlas Khenifra
Salmi
4:00 pm
Not started
AS Sale
IZK
4:00 pm
Not started
Widad Temara
Olympique Dcheira
6:00 pm
Not started
Tihad Casablanca
Union Touarga Sport
4:00 pm
Not started
Club Jeunesse Ben Guerir
Raja Beni Mellal
6:00 pm
Not started
OCK Khouribga
AS Sale
4:00 pm
Not started
Racing de Casablanca
Widad Temara
4:00 pm
Not started
Salmi
KACM
6:00 pm
Not started
Olympique Dcheira
Tihad Casablanca
4:00 pm
Not started
Wydad Fes
KAC Kenitra
4:00 pm
Not started
Stade Marocain
Chabab Atlas Khenifra
6:00 pm
Not started
IZK
IZK
4:00 pm
Not started
Raja Beni Mellal
Olympique Dcheira
6:00 pm
Not started
Union Touarga Sport
Salmi
4:00 pm
Not started
KAC Kenitra
Club Jeunesse Ben Guerir
4:00 pm
Not started
Racing de Casablanca
OCK Khouribga
6:00 pm
Not started
Chabab Atlas Khenifra
Stade Marocain
4:00 pm
Not started
AS Sale
Tihad Casablanca
4:00 pm
Not started
KACM
Wydad Fes
6:00 pm
Not started
Widad Temara

USA - USL League One

Richmond Kickers 2 - 0 FT South Georgia Tormenta FC North Carolina FC 1 - 2 FT Greenville Triumph SC North Texas SC 0 - 1 FT Chattanooga Red Wolves SC FC Tucson 1 - 1 FT Forward Madison FC New England Revolution II
9:00 pm
Not started
Union Omaha
Forward Madison FC
12:00 am
Not started
North Carolina FC
Greenville Triumph SC
8:00 pm
Not started
Union Omaha
Fort Lauderdale CF
11:30 pm
Not started
FC Tucson
New England Revolution II
12:30 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
Chattanooga Red Wolves SC
8:00 pm
Not started
Fort Lauderdale CF
South Georgia Tormenta FC
11:00 pm
Not started
Greenville Triumph SC
Toronto FC II
2:00 am
Not started
North Texas SC
Forward Madison FC
12:00 am
Not started
Union Omaha
Toronto FC II
2:00 am
Not started
FC Tucson
New England Revolution II
9:00 pm
Not started
Fort Lauderdale CF
Chattanooga Red Wolves SC
8:00 pm
Not started
Richmond Kickers
North Carolina FC
8:00 pm
Not started
FC Tucson
North Texas SC
8:30 pm
Not started
Toronto FC II
South Georgia Tormenta FC
11:00 pm
Not started
Forward Madison FC
Toronto FC II
2:00 am
Not started
Union Omaha
North Carolina FC
8:00 pm
Not started
Fort Lauderdale CF
Richmond Kickers
10:30 pm
Not started
New England Revolution II
South Georgia Tormenta FC
12:00 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
FC Tucson
2:00 am
Not started
Toronto FC II
Forward Madison FC
10:00 pm
Not started
Union Omaha
Toronto FC II
11:00 pm
Not started
South Georgia Tormenta FC
Forward Madison FC
12:00 am
Not started
Richmond Kickers
Union Omaha
12:00 am
Not started
New England Revolution II
FC Tucson
2:00 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
North Texas SC
11:00 pm
Not started
Greenville Triumph SC
South Georgia Tormenta FC
12:00 am
Not started
Toronto FC II
Greenville Triumph SC
11:00 pm
Not started
North Carolina FC
Fort Lauderdale CF
11:30 pm
Not started
Toronto FC II
Richmond Kickers
10:30 pm
Not started
Union Omaha
Toronto FC II
11:00 pm
Not started
Fort Lauderdale CF
Forward Madison FC
12:00 am
Not started
New England Revolution II
South Georgia Tormenta FC
12:00 am
Not started
Greenville Triumph SC
North Texas SC
12:30 am
Not started
FC Tucson
Chattanooga Red Wolves SC
8:00 pm
Not started
North Carolina FC
Greenville Triumph SC
11:00 pm
Not started
Forward Madison FC
Toronto FC II
11:00 pm
Not started
South Georgia Tormenta FC
North Carolina FC
11:00 pm
Not started
Richmond Kickers
Chattanooga Red Wolves SC
8:00 pm
Not started
Greenville Triumph SC
New England Revolution II
11:00 pm
Not started
North Texas SC
Fort Lauderdale CF
11:30 pm
Not started
Toronto FC II
Union Omaha
12:00 am
Not started
FC Tucson
Forward Madison FC
12:00 am
Not started
New England Revolution II
South Georgia Tormenta FC
12:00 am
Not started
Toronto FC II
Richmond Kickers
10:30 pm
Not started
North Texas SC
South Georgia Tormenta FC
12:00 am
Not started
North Carolina FC
Union Omaha
1:00 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
FC Tucson
2:00 am
Not started
Fort Lauderdale CF
New England Revolution II
6:00 pm
Not started
Greenville Triumph SC
Toronto FC II
8:00 pm
Not started
New England Revolution II
Chattanooga Red Wolves SC
8:00 pm
Not started
FC Tucson
Greenville Triumph SC
11:00 pm
Not started
North Carolina FC
North Texas SC
1:00 am
Not started
Forward Madison FC
Chattanooga Red Wolves SC
8:00 pm
Not started
South Georgia Tormenta FC
Union Omaha
12:00 am
Not started
Forward Madison FC
North Carolina FC
8:00 pm
Not started
Toronto FC II
Richmond Kickers
10:30 pm
Not started
Fort Lauderdale CF
Greenville Triumph SC
11:00 pm
Not started
South Georgia Tormenta FC
North Texas SC
1:00 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
FC Tucson
2:00 am
Not started
New England Revolution II
North Carolina FC
8:00 pm
Not started
Richmond Kickers
Toronto FC II
8:00 pm
Not started
New England Revolution II
Chattanooga Red Wolves SC
8:00 pm
Not started
Greenville Triumph SC
Forward Madison FC
12:00 am
Not started
Fort Lauderdale CF
South Georgia Tormenta FC
12:00 am
Not started
Richmond Kickers
FC Tucson
2:00 am
Not started
Union Omaha
Toronto FC II
8:00 pm
Not started
Greenville Triumph SC
New England Revolution II
11:00 pm
Not started
South Georgia Tormenta FC
Chattanooga Red Wolves SC
8:00 pm
Not started
Forward Madison FC
Richmond Kickers
10:30 pm
Not started
FC Tucson
Union Omaha
12:00 am
Not started
North Texas SC
Fort Lauderdale CF
11:30 pm
Not started
North Carolina FC
Toronto FC II
8:00 pm
Not started
Richmond Kickers
New England Revolution II
11:00 pm
Not started
North Carolina FC
Greenville Triumph SC
11:00 pm
Not started
South Georgia Tormenta FC
Union Omaha
12:00 am
Not started
Forward Madison FC
FC Tucson
2:00 am
Not started
North Texas SC
North Carolina FC
8:00 pm
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
Richmond Kickers
10:30 pm
Not started
New England Revolution II
Forward Madison FC
12:00 am
Not started
South Georgia Tormenta FC
North Texas SC
1:00 am
Not started
North Carolina FC
FC Tucson
2:00 am
Not started
Union Omaha
Fort Lauderdale CF
11:30 pm
Not started
Greenville Triumph SC
Chattanooga Red Wolves SC
8:00 pm
Not started
North Texas SC
Forward Madison FC
12:00 am
Not started
Toronto FC II
Chattanooga Red Wolves SC
8:00 pm
Not started
Union Omaha
Forward Madison FC
12:00 am
Not started
North Texas SC
South Georgia Tormenta FC
12:00 am
Not started
New England Revolution II
Greenville Triumph SC
11:00 pm
Not started
Richmond Kickers
Fort Lauderdale CF
11:30 pm
Not started
FC Tucson
North Carolina FC
8:00 pm
Not started
Forward Madison FC
Toronto FC II
8:00 pm
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
Richmond Kickers
10:30 pm
Not started
North Carolina FC
South Georgia Tormenta FC
12:00 am
Not started
Fort Lauderdale CF
Union Omaha
12:00 am
Not started
North Texas SC
FC Tucson
2:00 am
Not started
Greenville Triumph SC

USA - USL Championship

Indy Eleven 0 - 2 FT FC Tulsa Miami FC 0 - 1 FT Hartford Athletic Tampa Bay Rowdies 3 - 0 FT Pittsburgh Riverhounds Louisville City FC 1 - 1 FT Birmingham Legion San Antonio FC 2 - 2 FT Real Monarchs SLC El Paso Locomotive 1 - 1 FT New Mexico United Phoenix Rising FC 3 - 0 FT Oakland Roots LA Galaxy II
12:00 am
Not started
Tacoma Defiance
Sacramento Republic FC
2:30 am
Not started
Las Vegas Lights FC
Tacoma Defiance
2:00 am
Not started
San Diego Loyal
Charleston Battery
11:00 pm
Not started
Charlotte Independence
New York Red Bulls II
11:00 pm
Not started
Miami FC
Sporting Kansas City II
12:00 am
Not started
Colorado Springs Switchbacks FC
Real Monarchs SLC
1:00 am
Not started
LA Galaxy II
Hartford Athletic
11:00 pm
Not started
Pittsburgh Riverhounds
Birmingham Legion
11:30 pm
Not started
Memphis 901
Tampa Bay Rowdies
12:00 am
Not started
Phoenix Rising FC
New Mexico United
1:30 am
Not started
Austin Bold
Tacoma Defiance
7:00 pm
Not started
Orange County SC
OKC Energy FC
10:00 pm
Not started
Atlanta United II
Rio Grande Valley FC
12:30 am
Not started
San Antonio FC
Loudoun United
11:00 pm
Not started
New York Red Bulls II
Atlanta United II
11:30 pm
Not started
FC Tulsa
LA Galaxy II
2:30 am
Not started
Sporting Kansas City II
Colorado Springs Switchbacks FC
1:00 am
Not started
New Mexico United
Real Monarchs SLC
1:00 am
Not started
Austin Bold
Indy Eleven
11:00 pm
Not started
Sporting Kansas City II
Pittsburgh Riverhounds
11:00 pm
Not started
Charlotte Independence
Louisville City FC
11:30 pm
Not started
San Diego Loyal
Tampa Bay Rowdies
11:30 pm
Not started
Miami FC
San Antonio FC
12:30 am
Not started
Birmingham Legion
El Paso Locomotive
1:30 am
Not started
Rio Grande Valley FC
Orange County SC
2:00 am
Not started
Sacramento Republic FC
Phoenix Rising FC
2:30 am
Not started
Las Vegas Lights FC
Charleston Battery
6:00 pm
Not started
New York Red Bulls II
Atlanta United II
7:30 pm
Not started
Memphis 901
LA Galaxy II
12:00 am
Not started
Oakland Roots
Birmingham Legion
12:00 am
Not started
OKC Energy FC
Austin Bold
1:00 am
Not started
Real Monarchs SLC
New York Red Bulls II
11:00 pm
Not started
Pittsburgh Riverhounds
Hartford Athletic
11:00 pm
Not started
Real Monarchs SLC
Louisville City FC
11:30 pm
Not started
Indy Eleven
Miami FC
11:30 pm
Not started
Charlotte Independence
San Antonio FC
12:30 am
Not started
Rio Grande Valley FC
OKC Energy FC
12:30 am
Not started
Memphis 901
New Mexico United
1:30 am
Not started
Loudoun United
Orange County SC
2:00 am
Not started
LA Galaxy II
San Diego Loyal
2:30 am
Not started
Las Vegas Lights FC
Sacramento Republic FC
2:30 am
Not started
Phoenix Rising FC
Atlanta United II
7:30 pm
Not started
Birmingham Legion
Sporting Kansas City II
9:00 pm
Not started
El Paso Locomotive
Austin Bold
1:00 am
Not started
Tacoma Defiance
Indy Eleven
11:00 pm
Not started
OKC Energy FC
Loudoun United
11:00 pm
Not started
Pittsburgh Riverhounds
New York Red Bulls II
11:00 pm
Not started
Tampa Bay Rowdies
Sporting Kansas City II
12:00 am
Not started
FC Tulsa
Sacramento Republic FC
3:00 am
Not started
Oakland Roots
Austin Bold
1:00 am
Not started
El Paso Locomotive
Charleston Battery
11:00 pm
Not started
LA Galaxy II
Real Monarchs SLC
2:00 am
Not started
New Mexico United
Charlotte Independence
11:00 pm
Not started
Tampa Bay Rowdies
Hartford Athletic
11:00 pm
Not started
New York Red Bulls II
Indy Eleven
11:00 pm
Not started
Memphis 901
Colorado Springs Switchbacks FC
12:00 am
Not started
San Antonio FC
Las Vegas Lights FC
2:30 am
Not started
Tacoma Defiance
Phoenix Rising FC
2:30 am
Not started
San Diego Loyal
Sacramento Republic FC
3:00 am
Not started
Orange County SC
Birmingham Legion
9:00 pm
Not started
FC Tulsa
Pittsburgh Riverhounds
10:00 pm
Not started
Austin Bold
Atlanta United II
11:30 pm
Not started
Louisville City FC
Miami FC
11:30 pm
Not started
Rio Grande Valley FC
Loudoun United
11:00 pm
Not started
Charleston Battery
Atlanta United II
11:30 pm
Not started
Sporting Kansas City II
El Paso Locomotive
1:00 am
Not started
Indy Eleven
Real Monarchs SLC
2:00 am
Not started
Sacramento Republic FC
Orange County SC
2:00 am
Not started
San Diego Loyal
Tampa Bay Rowdies
11:30 pm
Not started
Loudoun United
Las Vegas Lights FC
2:30 am
Not started
San Antonio FC
Charleston Battery
11:00 pm
Not started
New York Red Bulls II
Pittsburgh Riverhounds
11:00 pm
Not started
Miami FC
Louisville City FC
11:30 pm
Not started
Memphis 901
Rio Grande Valley FC
12:00 am
Not started
Real Monarchs SLC
OKC Energy FC
12:30 am
Not started
Birmingham Legion
El Paso Locomotive
1:30 am
Not started
Colorado Springs Switchbacks FC
New Mexico United
1:30 am
Not started
Austin Bold
Orange County SC
2:00 am
Not started
Oakland Roots
San Diego Loyal
2:30 am
Not started
LA Galaxy II
Phoenix Rising FC
2:30 am
Not started
Tacoma Defiance
Charlotte Independence
11:00 pm
Not started
Hartford Athletic
Indy Eleven
12:00 am
Not started
Pittsburgh Riverhounds
Louisville City FC
11:30 pm
Not started
Birmingham Legion
Rio Grande Valley FC
12:00 am
Not started
Austin Bold
New York Red Bulls II
12:00 am
Not started
Charlotte Independence
FC Tulsa
12:00 am
Not started
Sporting Kansas City II
Memphis 901
12:30 am
Not started
Atlanta United II
Colorado Springs Switchbacks FC
1:00 am
Not started
Tacoma Defiance
New Mexico United
1:30 am
Not started
San Antonio FC
LA Galaxy II
2:30 am
Not started
Las Vegas Lights FC
Charleston Battery
11:00 pm
Not started
Miami FC
Real Monarchs SLC
2:00 am
Not started
El Paso Locomotive

Ecuador - Serie A - First Stage

Barcelona SC
11:30 pm
Postponed
Emelec
Mushuc Runa
6:00 pm
Not started
Universidad Catolica
Delfin
8:30 pm
Not started
Olmedo
Aucas
11:00 pm
Not started
Tecnico Universitario
Guayaquil City
12:00 am
Not started
Manta
Deportivo Cuenca
12:00 am
Not started
Mushuc Runa
Olmedo
7:00 pm
Not started
Independiente del Valle
Universidad Catolica
9:30 pm
Not started
Delfin
Emelec
12:00 am
Not started
Guayaquil City
Manta
7:00 pm
Not started
CSD Macara
LDU de Quito
9:30 pm
Not started
Aucas
Nueve de Octubre
12:00 am
Not started
Barcelona SC
Tecnico Universitario
12:00 am
Not started
Orense
Mushuc Runa
8:00 pm
Not started
Emelec
Aucas
8:00 pm
Not started
Deportivo Cuenca
Barcelona SC
8:00 pm
Not started
Olmedo
Nueve de Octubre
8:00 pm
Not started
Manta
CSD Macara
8:00 pm
Not started
Tecnico Universitario
Orense
8:00 pm
Not started
Universidad Catolica
Delfin
8:00 pm
Not started
LDU de Quito
Independiente del Valle
8:00 pm
Not started
Guayaquil City
Delfin
8:00 pm
Not started
Nueve de Octubre
Universidad Catolica
8:00 pm
Not started
Barcelona SC
CSD Macara
8:00 pm
Not started
Aucas
Emelec
8:00 pm
Not started
Independiente del Valle
Deportivo Cuenca
8:00 pm
Not started
Tecnico Universitario
LDU de Quito
8:00 pm
Not started
Orense
Olmedo
8:00 pm
Not started
Manta
Guayaquil City
8:00 pm
Not started
Mushuc Runa
Barcelona SC
8:00 pm
Not started
CSD Macara
Nueve de Octubre
8:00 pm
Not started
Universidad Catolica
Tecnico Universitario
8:00 pm
Not started
LDU de Quito
Aucas
8:00 pm
Not started
Guayaquil City
Manta
8:00 pm
Not started
Emelec
Mushuc Runa
8:00 pm
Not started
Delfin
Orense
8:00 pm
Not started
Olmedo
Independiente del Valle
8:00 pm
Not started
Deportivo Cuenca

Venezuela - Primera Division - Grupo Central

Deportivo Tachira 2 - 0 FT Trujillanos FC Estudiantes Merida
10:15 pm
Not started
Portuguesa FC
Portuguesa FC
12:30 am
Not started
Trujillanos FC
Hermanos Colmenarez
9:00 pm
Not started
Zulia
Deportivo Tachira
11:15 pm
Not started
Estudiantes Merida
Trujillanos FC
10:15 pm
Not started
Zulia
Portuguesa FC
11:00 pm
Not started
Hermanos Colmenarez
Zamora FC
9:00 pm
Not started
Deportivo Tachira
Trujillanos FC
9:00 pm
Not started
Hermanos Colmenarez
Zulia
9:00 pm
Not started
Portuguesa FC
Estudiantes Merida
8:00 pm
Not started
Zamora FC
Trujillanos FC
11:00 pm
Not started
Estudiantes Merida
Hermanos Colmenarez
11:00 pm
Not started
Deportivo Tachira
Portuguesa FC
11:00 pm
Not started
Zamora FC
Estudiantes Merida
11:00 pm
Not started
Hermanos Colmenarez
Zamora FC
11:00 pm
Not started
Trujillanos FC
Deportivo Tachira
11:00 pm
Not started
Zulia
Hermanos Colmenarez
11:00 pm
Not started
Zamora FC
Deportivo Tachira
11:00 pm
Not started
Portuguesa FC
Zulia
11:00 pm
Not started
Estudiantes Merida
Portuguesa FC
11:00 pm
Not started
Estudiantes Merida
Zamora FC
11:00 pm
Not started
Zulia
Trujillanos FC
11:00 pm
Not started
Deportivo Tachira
Estudiantes Merida
11:00 pm
Not started
Deportivo Tachira
Zulia
11:00 pm
Not started
Hermanos Colmenarez
Trujillanos FC
11:00 pm
Not started
Portuguesa FC
Hermanos Colmenarez
11:00 pm
Not started
Portuguesa FC
Deportivo Tachira
11:00 pm
Not started
Zamora FC
Zulia
11:00 pm
Not started
Trujillanos FC
Zamora FC
11:00 pm
Not started
Estudiantes Merida
Portuguesa FC
11:00 pm
Not started
Zulia
Hermanos Colmenarez
11:00 pm
Not started
Trujillanos FC

Australia - Victorian Premier League Two

Western Sydney Wanderers FC Youth 2 - 1 FT Blacktown Spartans Hakoah Sydney City East 2 - 0 FT Mounties Wanderers Bonnyrigg White Eagles
8:00 am
Not started
Central Coast Mariners Youth
Blacktown Spartans
9:00 am
Not started
SD Raiders FC
Spirit FC
9:00 am
Not started
Western Sydney Wanderers FC Youth
Hills United FC
9:00 am
Not started
St George City
Northern Tigers
9:00 am
Not started
Mounties Wanderers
St George FC
9:00 am
Not started
Hakoah Sydney City East
St George City
2:00 pm
Not started
Bonnyrigg White Eagles
SD Raiders FC
8:30 am
Not started
Hills United FC
St George FC
9:00 am
Not started
Spirit FC
Mounties Wanderers
9:00 am
Not started
Blacktown Spartans
Hakoah Sydney City East
5:00 am
Not started
Northern Tigers
Western Sydney Wanderers FC Youth
5:00 am
Not started
Central Coast Mariners Youth
St George City
2:00 pm
Not started
Blacktown Spartans
Bonnyrigg White Eagles
8:00 am
Not started
SD Raiders FC
Spirit FC
9:00 am
Not started
Northern Tigers
Hills United FC
9:00 am
Not started
Hakoah Sydney City East
Western Sydney Wanderers FC Youth
9:00 am
Not started
St George FC
Central Coast Mariners Youth
5:00 am
Not started
Mounties Wanderers
St George City
8:30 am
Not started
SD Raiders FC
Central Coast Mariners Youth
9:00 am
Not started
Blacktown Spartans
Northern Tigers
9:00 am
Not started
Western Sydney Wanderers FC Youth
St George FC
9:00 am
Not started
Hills United FC
Mounties Wanderers
9:00 am
Not started
Spirit FC
Hakoah Sydney City East
5:00 am
Not started
Bonnyrigg White Eagles
St George City
2:00 pm
Not started
St George FC
Blacktown Spartans
9:00 am
Not started
Northern Tigers
Spirit FC
9:00 am
Not started
Hakoah Sydney City East
Hills United FC
9:00 am
Not started
Bonnyrigg White Eagles
Western Sydney Wanderers FC Youth
9:00 am
Not started
Mounties Wanderers
Central Coast Mariners Youth
5:00 am
Not started
SD Raiders FC
Northern Tigers
5:00 am
Not started
St George FC
Bonnyrigg White Eagles
8:00 am
Not started
Blacktown Spartans
Mounties Wanderers
9:00 am
Not started
St George City
Western Sydney Wanderers FC Youth
9:00 am
Not started
Hills United FC
Hakoah Sydney City East
5:00 am
Not started
SD Raiders FC
Central Coast Mariners Youth
5:00 am
Not started
Spirit FC
St George City
2:00 pm
Not started
Hakoah Sydney City East
Bonnyrigg White Eagles
8:00 am
Not started
Western Sydney Wanderers FC Youth
SD Raiders FC
8:30 am
Not started
Northern Tigers
Blacktown Spartans
9:00 am
Not started
Spirit FC
St George FC
9:00 am
Not started
Mounties Wanderers
Central Coast Mariners Youth
5:00 am
Not started
Hills United FC
SD Raiders FC
8:30 am
Not started
St George FC
Spirit FC
9:00 am
Not started
Bonnyrigg White Eagles
Hills United FC
9:00 am
Not started
Mounties Wanderers
Northern Tigers
9:00 am
Not started
Central Coast Mariners Youth
Western Sydney Wanderers FC Youth
9:00 am
Not started
St George City
Hakoah Sydney City East
5:00 am
Not started
Blacktown Spartans
St George City
2:00 pm
Not started
Northern Tigers
Blacktown Spartans
9:00 am
Not started
St George FC
Spirit FC
9:00 am
Not started
Hills United FC
Western Sydney Wanderers FC Youth
9:00 am
Not started
SD Raiders FC
Mounties Wanderers
5:00 am
Not started
Bonnyrigg White Eagles
Central Coast Mariners Youth
5:00 am
Not started
Hakoah Sydney City East
St George City
2:00 pm
Not started
Spirit FC
Bonnyrigg White Eagles
8:00 am
Not started
Northern Tigers
SD Raiders FC
8:30 am
Not started
Mounties Wanderers
Hills United FC
9:00 am
Not started
Blacktown Spartans
St George FC
9:00 am
Not started
Central Coast Mariners Youth
Hakoah Sydney City East
5:00 am
Not started
Western Sydney Wanderers FC Youth
Northern Tigers
5:00 am
Not started
Hills United FC
Blacktown Spartans
9:00 am
Not started
Western Sydney Wanderers FC Youth
Spirit FC
9:00 am
Not started
SD Raiders FC
St George FC
9:00 am
Not started
Bonnyrigg White Eagles
Mounties Wanderers
9:00 am
Not started
Hakoah Sydney City East
Central Coast Mariners Youth
5:00 am
Not started
St George City
St George City
2:00 pm
Not started
Hills United FC
Central Coast Mariners Youth
5:00 am
Not started
Bonnyrigg White Eagles
SD Raiders FC
8:30 am
Not started
Blacktown Spartans
Western Sydney Wanderers FC Youth
9:00 am
Not started
Spirit FC
Mounties Wanderers
5:00 am
Not started
Northern Tigers
Hakoah Sydney City East
5:00 am
Not started
St George FC

Australia - NPL Youth Queensland

Melbourne Knights FC U21 1 - 1 FT South Melbourne FC U21 Heidelberg United U21 2 - 2 FT St Albans Saints U21 Bentleigh Greens U21
8:15 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Eastern Lions SC U21
2:30 am
Not started
Dandenong City U21
Port Melbourne Sharks SC U21
5:00 am
Not started
Green Gully SC U21
Dandenong Thunder SC U21
7:00 am
Not started
Altona Magic U21
Hume City FC U21
9:45 am
Not started
Heidelberg United U21
Avondale FC U21
2:30 am
Not started
South Melbourne FC U21
St Albans Saints U21
2:30 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Oakleigh Cannons FC U21
8:15 am
Not started
Hume City FC U21
Dandenong City U21
8:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
South Melbourne FC U21
2:30 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Green Gully SC U21
5:00 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Altona Magic U21
6:30 am
Not started
St Albans Saints U21
Melbourne Knights FC U21
3:00 am
Not started
Eastern Lions SC U21
Heidelberg United U21
5:00 am
Not started
Avondale FC U21
Oakleigh Cannons FC U21
8:15 am
Not started
Avondale FC U21
Bentleigh Greens U21
8:15 am
Not started
Eastern Lions SC U21
Dandenong City U21
8:30 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
South Melbourne FC U21
2:30 am
Not started
Heidelberg United U21
Green Gully SC U21
5:00 am
Not started
St Albans Saints U21
Altona Magic U21
6:30 am
Not started
Hume City FC U21
Melbourne Knights FC U21
3:00 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Avondale FC U21
2:15 am
Not started
Altona Magic U21
Port Melbourne Sharks SC U21
5:00 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Dandenong Thunder SC U21
7:00 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Hume City FC U21
9:45 am
Not started
Green Gully SC U21
St Albans Saints U21
2:30 am
Not started
Dandenong City U21
Eastern Lions SC U21
2:30 am
Not started
South Melbourne FC U21
Heidelberg United U21
5:00 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Bentleigh Greens U21
8:15 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Dandenong City U21
8:30 am
Not started
Hume City FC U21
Eastern Lions SC U21
2:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
South Melbourne FC U21
2:30 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Green Gully SC U21
5:00 am
Not started
Avondale FC U21
Melbourne Knights FC U21
5:00 am
Not started
St Albans Saints U21
Heidelberg United U21
5:00 am
Not started
Altona Magic U21
Oakleigh Cannons FC U21
8:15 am
Not started
Altona Magic U21
South Melbourne FC U21
2:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Dandenong Thunder SC U20
7:00 am
Not started
Eastern Lions SC U20
Hume City FC U21
9:45 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Avondale FC U21
2:30 am
Not started
Dandenong City U21
St Albans Saints U21
2:30 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Heidelberg United U21
5:00 am
Not started
Green Gully SC U21
Bentleigh Greens U21
8:15 am
Not started
Hume City FC U21
Dandenong City U21
8:30 am
Not started
Heidelberg United U21
Eastern Lions SC U21
2:30 am
Not started
St Albans Saints U21
South Melbourne FC U21
2:30 am
Not started
Altona Magic U21
Green Gully SC U21
5:00 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Port Melbourne Sharks SC U21
5:00 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Melbourne Knights FC U21
3:00 am
Not started
Avondale FC U21
Oakleigh Cannons FC U21
8:15 am
Not started
Dandenong City U21
Avondale FC U21
2:15 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Green Gully SC U21
5:00 am
Not started
Altona Magic U21
Dandenong Thunder SC U21
7:00 am
Not started
South Melbourne FC U21
Hume City FC U21
9:45 am
Not started
Eastern Lions SC U21
St Albans Saints U21
2:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Heidelberg United U21
5:00 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Dandenong City U21
8:30 am
Not started
Altona Magic U21
South Melbourne FC U21
2:30 am
Not started
Green Gully SC U21
Port Melbourne Sharks SC U21
5:00 am
Not started
Hume City FC U21
St Albans Saints U21
2:30 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Eastern Lions SC U21
2:30 am
Not started
Avondale FC U21
Heidelberg United U21
5:00 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Melbourne Knights FC U21
5:00 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Oakleigh Cannons FC U21
8:15 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Green Gully SC U21
5:00 am
Not started
Dandenong City U21
Altona Magic U21
6:30 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Hume City FC U21
9:45 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Avondale FC U21
2:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
St Albans Saints U21
2:30 am
Not started
South Melbourne FC U21
Heidelberg United U21
5:00 am
Not started
Eastern Lions SC U21
Bentleigh Greens U21
8:15 am
Not started
Altona Magic U21
Eastern Lions SC U21
2:30 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
South Melbourne FC U21
2:30 am
Not started
Dandenong City U21
Port Melbourne Sharks SC U21
5:00 am
Not started
Heidelberg United U21
Dandenong Thunder SC U21
7:00 am
Not started
Avondale FC U21
St Albans Saints U21
2:30 am
Not started
Hume City FC U21
Melbourne Knights FC U21
3:00 am
Not started
Green Gully SC U21
Oakleigh Cannons FC U21
8:15 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Dandenong City U21
8:30 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Green Gully SC U21
5:00 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Altona Magic U21
6:30 am
Not started
Eastern Lions SC U21
Hume City FC U21
9:45 am
Not started
South Melbourne FC U21
Avondale FC U21
2:30 am
Not started
St Albans Saints U21
Heidelberg United U21
5:00 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Bentleigh Greens U21
8:15 am
Not started
Dandenong City U21
South Melbourne FC U20
2:30 am
Not started
Melbourne Knights FC U20
Port Melbourne Sharks SC U21
5:00 am
Not started
Altona Magic U21
Dandenong Thunder SC U21
7:00 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Hume City FC U21
9:45 am
Not started
Avondale FC U21
St Albans Saints U21
2:30 am
Not started
Heidelberg United U21
Eastern Lions SC U21
3:00 am
Not started
Green Gully SC U21
Oakleigh Cannons FC U21
8:15 am
Not started
St Albans Saints U21
Dandenong City U21
8:30 am
Not started
Eastern Lions SC U21
South Melbourne FC U20
2:30 am
Not started
Avondale FC U20
Green Gully SC U21
5:00 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Altona Magic U21
6:30 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Melbourne Knights FC U21
5:00 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Heidelberg United U21
5:00 am
Not started
Hume City FC U21

Japan - J. League

Yokohama F.Marinos 2 - 0 FT Vissel Kobe Shimizu S-Pulse 1 - 1 FT Yokohama FC Avispa Fukuoka 1 - 0 FT Kashiwa Reysol Tokushima Vortis 1 - 2 FT Hokkaido Consadole Sapporo Shonan Bellmare 2 - 0 FT Oita Trinita Urawa Red Diamonds 2 - 0 FT Vegalta Sendai Kashima Antlers 3 - 0 FT FC Tokyo Gamba Osaka
9:00 am
Not started
Sanfrecce Hiroshima
Kawasaki Frontale
10:00 am
Not started
Vegalta Sendai
Nagoya Grampus
10:30 am
Not started
Kashima Antlers
Vegalta Sendai
5:00 am
Not started
Avispa Fukuoka
Shimizu S-Pulse
5:00 am
Not started
Nagoya Grampus
Kashima Antlers
6:00 am
Not started
Yokohama F.Marinos
Kashiwa Reysol
7:00 am
Not started
FC Tokyo
Sanfrecce Hiroshima
7:00 am
Not started
Tokushima Vortis
Oita Trinita
7:00 am
Not started
Sagan Tosu
Vissel Kobe
7:00 am
Not started
Cerezo Osaka
Yokohama FC
8:00 am
Not started
Shonan Bellmare
Kawasaki Frontale
6:00 am
Not started
Hokkaido Consadole Sapporo
Gamba Osaka
8:00 am
Not started
Urawa Red Diamonds
Hokkaido Consadole Sapporo
5:00 am
Not started
Shimizu S-Pulse
Vegalta Sendai
5:00 am
Not started
Oita Trinita
Sagan Tosu
5:00 am
Not started
Kashima Antlers
Kawasaki Frontale
6:00 am
Not started
Yokohama FC
Urawa Red Diamonds
7:00 am
Not started
Vissel Kobe
Yokohama F.Marinos
8:00 am
Not started
Kashiwa Reysol
Avispa Fukuoka
8:00 am
Not started
Shonan Bellmare
Tokushima Vortis
9:00 am
Not started
Nagoya Grampus
FC Tokyo
10:00 am
Not started
Gamba Osaka
Cerezo Osaka
6:00 am
Not started
Sanfrecce Hiroshima
Hokkaido Consadole Sapporo
10:00 am
Not started
Sagan Tosu
Kashima Antlers
10:00 am
Not started
Cerezo Osaka
Kashiwa Reysol
10:00 am
Not started
Vissel Kobe
Yokohama FC
10:00 am
Not started
Avispa Fukuoka
Sanfrecce Hiroshima
10:00 am
Not started
Urawa Red Diamonds
Shonan Bellmare
10:00 am
Not started
Kawasaki Frontale
Shimizu S-Pulse
10:00 am
Not started
FC Tokyo
Oita Trinita
10:00 am
Not started
Yokohama F.Marinos
Nagoya Grampus
10:30 am
Not started
Vegalta Sendai
Gamba Osaka
10:00 am
Not started
Tokushima Vortis
Kashiwa Reysol
10:00 am
Not started
Hokkaido Consadole Sapporo
Yokohama F.Marinos
4:00 am
Not started
Shimizu S-Pulse
FC Tokyo
5:00 am
Not started
Sanfrecce Hiroshima
Vissel Kobe
5:00 am
Not started
Sagan Tosu
Vegalta Sendai
6:00 am
Not started
Cerezo Osaka
Tokushima Vortis
6:00 am
Not started
Shonan Bellmare
Oita Trinita
6:00 am
Not started
Avispa Fukuoka
Gamba Osaka
8:00 am
Not started
Yokohama FC
Urawa Red Diamonds
9:00 am
Not started
Nagoya Grampus
Kawasaki Frontale
10:00 am
Not started
Kashima Antlers
Shonan Bellmare
10:00 am
Not started
Gamba Osaka
Yokohama FC
10:00 am
Not started
Kawasaki Frontale
Avispa Fukuoka
4:00 am
Not started
Vissel Kobe
Hokkaido Consadole Sapporo
5:00 am
Not started
Oita Trinita
Yokohama FC
9:00 am
Not started
FC Tokyo
Sanfrecce Hiroshima
10:00 am
Not started
Kashiwa Reysol
Kashima Antlers
8:00 am
Not started
Vegalta Sendai
Urawa Red Diamonds
10:00 am
Not started
Shonan Bellmare
Hokkaido Consadole Sapporo
10:00 am
Not started
Cerezo Osaka
Vegalta Sendai
10:00 am
Not started
Shimizu S-Pulse
Kashiwa Reysol
10:00 am
Not started
Urawa Red Diamonds
Yokohama F.Marinos
10:00 am
Not started
Sagan Tosu
Vissel Kobe
10:00 am
Not started
Yokohama FC
Tokushima Vortis
10:00 am
Not started
FC Tokyo
Oita Trinita
10:00 am
Not started
Kashima Antlers
Yokohama FC
9:00 am
Not started
Shimizu S-Pulse
Tokushima Vortis
9:00 am
Not started
Yokohama F.Marinos
Kashima Antlers
9:30 am
Not started
Hokkaido Consadole Sapporo
Urawa Red Diamonds
10:00 am
Not started
Avispa Fukuoka
FC Tokyo
10:00 am
Not started
Oita Trinita
Shonan Bellmare
10:00 am
Not started
Kashiwa Reysol
Vegalta Sendai
10:00 am
Not started
Urawa Red Diamonds
Kashiwa Reysol
10:00 am
Not started
Yokohama F.Marinos
Sanfrecce Hiroshima
10:00 am
Not started
Sagan Tosu
Vissel Kobe
10:00 am
Not started
Shonan Bellmare
Hokkaido Consadole Sapporo
4:05 am
Not started
Tokushima Vortis
Shimizu S-Pulse
9:00 am
Not started
Oita Trinita
Yokohama F.Marinos
9:00 am
Not started
Avispa Fukuoka
Vegalta Sendai
10:00 am
Not started
Hokkaido Consadole Sapporo
Oita Trinita
10:00 am
Not started
Urawa Red Diamonds
Sanfrecce Hiroshima
9:00 am
Not started
Yokohama FC
Tokushima Vortis
9:00 am
Not started
Shimizu S-Pulse
Kashiwa Reysol
10:00 am
Not started
Kashima Antlers
Shonan Bellmare
10:00 am
Not started
FC Tokyo
Shimizu S-Pulse
9:30 am
Not started
Kawasaki Frontale
Avispa Fukuoka
9:30 am
Not started
Gamba Osaka
Cerezo Osaka
10:00 am
Not started
Vissel Kobe
Sagan Tosu
10:00 am
Not started
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
10:00 am
Not started
FC Tokyo
Gamba Osaka
10:00 am
Not started
Vissel Kobe
Gamba Osaka
10:00 am
Not started
Kashima Antlers
Sagan Tosu
10:00 am
Not started
Cerezo Osaka
Gamba Osaka
10:00 am
Not started
Oita Trinita
Hokkaido Consadole Sapporo
9:00 am
Not started
Gamba Osaka
Vegalta Sendai
10:00 am
Not started
Gamba Osaka
Gamba Osaka
10:00 am
Not started
Yokohama F.Marinos
Hokkaido Consadole Sapporo
6:00 am
Not started
Urawa Red Diamonds
Yokohama FC
9:00 am
Not started
Nagoya Grampus
Shimizu S-Pulse
9:00 am
Not started
Yokohama F.Marinos
Shonan Bellmare
10:00 am
Not started
Kashima Antlers

Japan - J. League 2

SC Sagamihara 1 - 1 FT Machida Zelvia Blaublitz Akita 1 - 1 FT Jubilo Iwata Kyoto Sanga FC 1 - 0 FT Montedio Yamagata Zweigen Kanazawa 0 - 1 FT Renofa Yamaguchi Albirex Niigata 0 - 0 FT Matsumoto Yamaga Ventforet Kofu 2 - 0 FT Tokyo Verdy JEF United Chiba 4 - 2 FT Fagiano Okayama FC Mito Hollyhock 1 - 1 FT Tochigi SC Thespakusatsu Gunma 1 - 1 FT Omiya Ardija Giravanz Kitakyushu 0 - 1 FT V-Varen Nagasaki Ventforet Kofu
5:00 am
Not started
Blaublitz Akita
Matsumoto Yamaga
5:00 am
Not started
Zweigen Kanazawa
Jubilo Iwata
5:00 am
Not started
Thespakusatsu Gunma
Renofa Yamaguchi
5:00 am
Not started
SC Sagamihara
V-Varen Nagasaki
5:00 am
Not started
JEF United Chiba
FC Ryukyu
9:30 am
Not started
Tochigi SC
Kyoto Sanga FC
5:00 am
Not started
Mito Hollyhock
Omiya Ardija
5:00 am
Not started
Fagiano Okayama FC
Montedio Yamagata
5:00 am
Not started
Ehime FC
Machida Zelvia
6:00 am
Not started
Albirex Niigata
Tokyo Verdy
6:00 am
Not started
Giravanz Kitakyushu
Blaublitz Akita
9:30 am
Not started
Renofa Yamaguchi
FC Ryukyu
10:00 am
Not started
Montedio Yamagata
Tochigi SC
5:00 am
Not started
Matsumoto Yamaga
Mito Hollyhock
5:00 am
Not started
Ventforet Kofu
JEF United Chiba
5:00 am
Not started
Machida Zelvia
Albirex Niigata
5:00 am
Not started
Kyoto Sanga FC
Giravanz Kitakyushu
5:00 am
Not started
Omiya Ardija
Fagiano Okayama FC
5:00 am
Not started
V-Varen Nagasaki
Zweigen Kanazawa
5:00 am
Not started
Thespakusatsu Gunma
Tokyo Verdy
6:00 am
Not started
Jubilo Iwata
SC Sagamihara
10:00 am
Not started
Ehime FC
V-Varen Nagasaki
5:00 am
Not started
Renofa Yamaguchi
Omiya Ardija
5:00 am
Not started
JEF United Chiba
Thespakusatsu Gunma
5:00 am
Not started
Tochigi SC
Tokyo Verdy
7:00 am
Not started
Blaublitz Akita
Jubilo Iwata
7:00 am
Not started
Zweigen Kanazawa
Matsumoto Yamaga
3:00 am
Not started
Fagiano Okayama FC
Montedio Yamagata
5:00 am
Not started
SC Sagamihara
Kyoto Sanga FC
5:00 am
Not started
Ventforet Kofu
Albirex Niigata
5:00 am
Not started
FC Ryukyu
Machida Zelvia
6:00 am
Not started
Giravanz Kitakyushu
Ehime FC
8:00 am
Not started
Mito Hollyhock
Thespakusatsu Gunma
10:00 am
Not started
Mito Hollyhock
Renofa Yamaguchi
4:30 am
Not started
Ehime FC
Giravanz Kitakyushu
5:00 am
Not started
Jubilo Iwata
Matsumoto Yamaga
5:00 am
Not started
Machida Zelvia
Ventforet Kofu
5:00 am
Not started
Albirex Niigata
Blaublitz Akita
6:00 am
Not started
FC Ryukyu
SC Sagamihara
6:00 am
Not started
V-Varen Nagasaki
Fagiano Okayama FC
10:00 am
Not started
Tokyo Verdy
Zweigen Kanazawa
5:00 am
Not started
Omiya Ardija
JEF United Chiba
5:00 am
Not started
Montedio Yamagata
Tochigi SC
5:00 am
Not started
Kyoto Sanga FC
V-Varen Nagasaki
5:00 am
Not started
Matsumoto Yamaga
Kyoto Sanga FC
5:00 am
Not started
Thespakusatsu Gunma
Albirex Niigata
5:00 am
Not started
Fagiano Okayama FC
JEF United Chiba
5:00 am
Not started
Tokyo Verdy
Mito Hollyhock
5:00 am
Not started
SC Sagamihara
Montedio Yamagata
5:00 am
Not started
Renofa Yamaguchi
Machida Zelvia
6:00 am
Not started
Blaublitz Akita
Jubilo Iwata
6:00 am
Not started
Ventforet Kofu
Ehime FC
9:00 am
Not started
Zweigen Kanazawa
FC Ryukyu
10:00 am
Not started
Giravanz Kitakyushu
Omiya Ardija
10:00 am
Not started
Tochigi SC
Matsumoto Yamaga
9:00 am
Not started
Omiya Ardija
Ventforet Kofu
9:00 am
Not started
Renofa Yamaguchi
Tochigi SC
9:00 am
Not started
V-Varen Nagasaki
Fagiano Okayama FC
10:00 am
Not started
FC Ryukyu
Jubilo Iwata
10:00 am
Not started
JEF United Chiba
Zweigen Kanazawa
10:00 am
Not started
Kyoto Sanga FC
SC Sagamihara
6:00 am
Not started
Tokyo Verdy
Mito Hollyhock
9:00 am
Not started
Montedio Yamagata
Thespakusatsu Gunma
10:00 am
Not started
Machida Zelvia
Giravanz Kitakyushu
10:00 am
Not started
Ehime FC
Blaublitz Akita
10:00 am
Not started
Albirex Niigata
V-Varen Nagasaki
5:00 am
Not started
Jubilo Iwata
Blaublitz Akita
6:00 am
Not started
SC Sagamihara
Tokyo Verdy
9:00 am
Not started
Tochigi SC
Albirex Niigata
9:00 am
Not started
Mito Hollyhock
FC Ryukyu
9:30 am
Not started
Matsumoto Yamaga
Kyoto Sanga FC
9:30 am
Not started
Fagiano Okayama FC
Giravanz Kitakyushu
10:00 am
Not started
JEF United Chiba
Montedio Yamagata
10:00 am
Not started
Zweigen Kanazawa
Ventforet Kofu
9:00 am
Not started
Thespakusatsu Gunma
Machida Zelvia
10:00 am
Not started
Ehime FC
Renofa Yamaguchi
10:00 am
Not started
Omiya Ardija
Matsumoto Yamaga
9:00 am
Not started
Tokyo Verdy
SC Sagamihara
9:00 am
Not started
Giravanz Kitakyushu
JEF United Chiba
9:00 am
Not started
Thespakusatsu Gunma
Tochigi SC
9:00 am
Not started
Machida Zelvia
Mito Hollyhock
9:00 am
Not started
Renofa Yamaguchi
Kyoto Sanga FC
9:30 am
Not started
V-Varen Nagasaki
Fagiano Okayama FC
10:00 am
Not started
Ventforet Kofu
Jubilo Iwata
10:00 am
Not started
Albirex Niigata
Zweigen Kanazawa
10:00 am
Not started
FC Ryukyu
Omiya Ardija
10:00 am
Not started
Montedio Yamagata
Ehime FC
10:00 am
Not started
Blaublitz Akita
Blaublitz Akita
9:00 am
Not started
JEF United Chiba
V-Varen Nagasaki
9:00 am
Not started
Omiya Ardija

Australia - NPL Youth Queensland

Logan Lightning U23 1 - 3 FT Brisbane Roar U23 Olympic FC U23 1 - 2 FT Brisbane Strikers U23 Redlands United U23
7:00 am
Not started
Capalaba Bulldogs U23
Capalaba Bulldogs U23
4:45 am
Not started
Gold Coast United FC U23
Gold Coast Knights U23
9:00 am
Not started
Olympic FC U23
Lions FC U23
3:45 am
Not started
Peninsula Power U23
Sunshine Coast Wanderers U23
4:00 am
Not started
Eastern Suburbs U23
Brisbane Strikers U20
5:45 am
Not started
Moreton Bay United U20
Brisbane Roar U23
10:00 am
Not started
Redlands United U23
Moreton Bay United U23
5:45 am
Not started
Gold Coast Knights U23
Redlands United U23
7:15 am
Not started
Logan Lightning U23
Gold Coast United FC U23
5:45 am
Not started
Brisbane Roar U23
Olympic FC U23
5:45 am
Not started
Capalaba Bulldogs U23
Eastern Suburbs U23
6:00 am
Not started
Lions FC U23
Peninsula Power U23
6:30 am
Not started
Brisbane Strikers U23
Logan Lightning U23
4:00 am
Not started
Gold Coast United FC U23
Gold Coast Knights U23
5:45 am
Not started
Peninsula Power U23
Lions FC U23
5:45 am
Not started
Sunshine Coast Wanderers U23
Brisbane Strikers U23
5:45 am
Not started
Eastern Suburbs U23
Capalaba Bulldogs U23
9:30 am
Not started
Moreton Bay United U23
Brisbane Roar U23
10:00 am
Not started
Olympic FC U23
Peninsula Power U23
4:45 am
Not started
Capalaba Bulldogs U23
Gold Coast United FC U23
6:00 am
Not started
Redlands United U23
Sunshine Coast Wanderers U23
4:00 am
Not started
Brisbane Strikers U23
Olympic FC U23
5:30 am
Not started
Logan Lightning U23
Moreton Bay United U23
5:45 am
Not started
Brisbane Roar U23
Eastern Suburbs U23
6:00 am
Not started
Gold Coast Knights U23
Capalaba B