2. Division

19 June, 2021

Ullareds IK
12:00 pm
Not started
Saevedalens IF
Vaestra Froelunda
12:00 pm
Not started
Hoeganaes BK
Bergnaesets AIK
1:00 pm
Not started
Stoede IF
Motala AIF FK
1:00 pm
Not started
Rynninge
IK Gauthiod
2:00 pm
Not started
Yxhults IK
Angered BK
2:00 pm
Not started
Nordvaermland FF
Grebbestads IF
2:00 pm
Not started
Stenungsunds IF
Gottne IF
2:00 pm
Not started
Taefteaa IK
Skellefteaa
2:00 pm
Not started
Notvikens IK
Syrianska
2:00 pm
Not started
Eskilstuna City
Nykoepings BIS
2:00 pm
Not started
Smedby AIS
Skiljebo SK
2:00 pm
Not started
Sandvikens AIK FK
IFK Oesteraakers FK
2:00 pm
Not started
IFK Stocksund
BK Astrio
2:00 pm
Not started
Husqvarna FF
Aengelholms FF
2:00 pm
Not started
Onsala BK
Torslanda IK
2:00 pm
Not started
Vinbergs IF
KSF Prespa Birlik
2:00 pm
Not started
Asarums IF FK
Team TG FF
3:00 pm
Not started
IFK Oestersund
Sandviks IK
3:00 pm
Not started
Froesoe IF
FC Jaerfaella
3:00 pm
Not started
FC Gute
IFK Karlshamn
3:00 pm
Not started
IFK Berga
Raeppe GOIF
3:00 pm
Not started
FC Rosengaard
Lidkoepings FK
4:00 pm
Not started
BK Forward
Ytterhogdals IK
4:00 pm
Not started
Friska Viljor
Trosa-Vagnhaerad SK
4:00 pm
Not started
Tyresoe
Huddinge IF
4:00 pm
Not started
Arameiska-Syrianska IF
IFK Eskilstuna
4:00 pm
Not started
United IK
Kungsaengens IF
4:00 pm
Not started
Enkoeping
FC Arlanda
4:00 pm
Not started
Enskede IK
FBK Balkan
4:00 pm
Not started
Soelvesborgs GOIF
IFK Lidingoe
4:30 pm
Not started
Gamla Upsala
Mjoelby AI/FF
5:00 pm
Not started
Karlslunds IF HFK
No Articles

2. Division Norra Goetaland

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Ahlafors IF 3 3 0 0 8-1 9
2 IK Gauthiod 3 2 1 0 4-1 7
3 Angered BK 3 2 0 1 7-2 6
4 BK Forward 2 1 1 0 4-2 4
5 Stenungsunds IF 2 1 1 0 3-1 4
6 IK Oddevold 2 1 1 0 2-1 4
7 IFK Skoevde FK 3 1 1 1 5-5 4
8 Vaenersborgs FK 3 1 1 1 4-5 4
9 IF Karlstad Fotbollutveckling 2 1 0 1 2-3 3
10 IFK Kumla 3 1 0 2 3-5 3
11 Nordvaermland FF 3 1 0 2 3-6 3
12 Yxhults IK 2 0 1 1 2-4 1
13 Lidkoepings FK 3 0 1 2 3-6 1
14 Grebbestads IF 2 0 0 2 1-5 0
15 IFK Tidaholm 2 0 0 2 1-5 0

2. Division Norra Svealand

# Team GP W D L GS-GA PT
1 FC Jaerfaella 3 3 0 0 8-3 9
2 FC Stockholm Internazionale 3 2 1 0 7-5 7
3 IFK Lidingoe 3 2 0 1 9-5 6
4 Skiljebo SK 3 2 0 1 5-7 6
5 Karlbergs BK 2 1 1 0 6-2 4
6 Enskede IK 3 1 1 1 5-3 4
7 Kvarnsvedens IK 3 1 1 1 6-5 4
8 Gamla Upsala 3 1 1 1 4-4 4
9 FC Gute 3 1 1 1 6-8 4
10 Kungsaengens IF 3 1 1 1 3-5 4
11 Enkoeping 2 1 0 1 2-2 3
12 IFK Oesteraakers FK 3 1 0 2 4-5 3
13 FC Arlanda 3 0 1 2 2-7 1
14 IFK Stocksund 2 0 0 2 3-5 0
15 Sandvikens AIK FK 3 0 0 3 6-10 0

2. Division Norrland

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Sandviks IK 3 2 1 0 5-0 7
2 Stoede IF 3 2 1 0 8-5 7
3 Gottne IF 3 2 1 0 3-0 7
4 Bodens BK 2 2 0 0 5-1 6
5 IFK Oestersund 3 2 0 1 5-4 6
6 Notvikens IK 3 2 0 1 3-2 6
7 Ytterhogdals IK 2 1 1 0 2-0 4
8 Skellefteaa 3 1 1 1 6-5 4
9 Storfors AIK 3 1 1 1 5-6 4
10 Team TG FF 3 1 0 2 5-7 3
11 Taefteaa IK 3 1 0 2 5-8 3
12 Friska Viljor 2 0 1 1 2-4 1
13 Umeaa FC Akademi 3 0 1 2 2-5 1
14 Bergnaesets AIK 3 0 0 3 2-6 0
15 Froesoe IF 3 0 0 3 2-7 0

2. Division Soedra Goetaland

# Team GP W D L GS-GA PT
1 BK Olympic 3 2 1 0 6-1 7
2 IFK Haessleholm 3 2 1 0 4-1 7
3 Raeppe GOIF 3 2 1 0 4-1 7
4 FK Karlskrona 3 2 0 1 5-3 6
5 IFK Berga 3 2 0 1 4-2 6
6 Nosaby IF 3 1 2 0 4-1 5
7 FC Rosengaard 3 1 1 1 4-4 4
8 Esloevs 3 1 0 2 6-7 3
9 IFK Karlshamn 2 1 0 1 2-3 3
10 Soelvesborgs GOIF 3 1 0 2 4-6 3
11 Kristianstad FC 3 1 0 2 2-4 3
12 Asarums IF FK 2 0 2 0 3-3 2
13 Haessleholms IF 2 0 1 1 3-5 1
14 KSF Prespa Birlik 3 0 1 2 2-6 1
15 FBK Balkan 3 0 0 3 0-6 0

2. Division Soedra Svealand

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Syrianska 3 3 0 0 9-2 9
2 United IK 3 2 1 0 7-1 7
3 Nykoepings BIS 3 2 1 0 8-3 7
4 Motala AIF FK 3 2 1 0 6-3 7
5 Huddinge IF 2 1 1 0 7-3 4
6 Smedby AIS 3 1 1 1 4-3 4
7 IFK Eskilstuna 3 1 1 1 4-4 4
8 Eskilstuna City 3 1 0 2 2-4 3
9 Arameiska-Syrianska IF 3 1 0 2 3-6 3
10 Vaermbols FC 3 1 0 2 3-8 3
11 Mjoelby AI/FF 2 0 2 0 3-3 2
12 Karlslunds IF HFK 3 0 2 0 5-7 2
13 Trosa-Vagnhaerad SK 2 0 1 1 2-3 1
14 Tyresoe 3 0 1 2 2-8 1
15 Rynninge 3 0 0 3 1-8 0

2. Division Vaestra Goetaland

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Aengelholms FF 3 3 0 0 12-2 9
2 Onsala BK 3 3 0 0 7-4 9
3 Husqvarna FF 3 2 1 0 5-1 7
4 Assyriska BK 3 1 2 0 5-4 5
5 Eskilsminne IF 3 1 2 0 5-4 5
6 Vinbergs IF 3 1 1 1 3-3 4
7 Saevedalens IF 3 1 1 1 4-5 4
8 Torslanda IK 3 1 1 1 5-8 4
9 Dalstorps IF 3 1 0 2 5-5 3
10 Ullareds IK 3 0 3 0 2-2 3
11 Varbergs GIF FK 4 1 0 3 5-8 3
12 Vaestra Froelunda 2 0 1 1 3-4 1
13 IK Tord 3 0 1 2 3-7 1
14 Hoeganaes BK 3 0 1 2 4-9 1
15 BK Astrio 2 0 0 2 4-6 0