3. Division
No Results

19 September, 2020

Skeid 2
6:00 pm
Postponed
Skjervoey
Os
4:30 pm
Postponed
Frigg
Toten
4:00 pm
Postponed
Elverum
Grorud 2
4:00 pm
Postponed
Lillestroem 2
Stabaek 2
4:00 pm
Postponed
Melbo
Skaanland
4:00 pm
Postponed
Mjoelner
Tromsoe 2
4:00 pm
Postponed
Finnsnes
Nordstrand
4:00 pm
Cancelled
Ullern
Skaanland
4:00 pm
Cancelled
Melbo
Brumunddal
4:00 pm
Postponed
Ull/Kisa 2
Kongsvinger 2
4:00 pm
Postponed
Raufoss 2
Gjoevik-Lyn
4:00 pm
Postponed
Gjelleraasen
Loerenskog
4:00 pm
Postponed
Funnefoss/Vormsund
NIL-Trysil
4:00 pm
Postponed
Rommen
Funnefoss/Vormsund
4:00 pm
Cancelled
Rommen
Loerenskog
4:00 pm
Cancelled
Elverum
Mjoendalen 2
4:00 pm
Postponed
Oern-Horten
Follo
4:00 pm
Postponed
Sarpsborg 08 2
Halsen
4:00 pm
Postponed
Hoenefoss
Kraakeroey
4:00 pm
Cancelled
Hoenefoss
Oern-Horten
4:00 pm
Cancelled
Oppsal
Mandalskameratene
4:00 pm
Postponed
Donn
Brodd
4:00 pm
Postponed
Djerv 1919
Start 2
4:00 pm
Postponed
Vindbjart
Aakra
4:00 pm
Postponed
Madla
Fjoera
4:00 pm
Postponed
Lyn
Sandviken
4:00 pm
Postponed
Lysekloster
Ready
4:00 pm
Postponed
Sogndal 2
Bjarg
4:00 pm
Postponed
Brann 2
Stord
4:00 pm
Postponed
FK Fyllingsdalen
Fana
4:00 pm
Postponed
Aardal
Stord
4:00 pm
Cancelled
Aardal
Spjelkavik
4:00 pm
Postponed
Melhus
Strindheim
4:00 pm
Postponed
Traeff
NTNUI
4:00 pm
Postponed
Molde 2
Byaasen
4:00 pm
Postponed
Orkla
Aalesund 2
4:00 pm
Postponed
Kolstad
Kolstad
4:00 pm
Cancelled
Melhus
Traeff
4:00 pm
Cancelled
Byaasen
Tiller IL
4:00 pm
Cancelled
Orkla
Spjelkavik
4:00 pm
Cancelled
NTNUI
Tynset
4:00 pm
Postponed
Ranheim 2
Staal Joerpeland
3:00 pm
Postponed
Vidar
Viking 2
3:00 pm
Cancelled
Express
Sola
3:00 pm
Cancelled
Vindbjart
Mandalskameratene
3:00 pm
Cancelled
Djerv 1919
Hinna FK
3:00 pm
Cancelled
Donn
Ready
3:00 pm
Cancelled
Fana
Fjoera
3:00 pm
Cancelled
Os
Bodoe/Glimt 2
2:30 pm
Postponed
Nordstrand
Tynset
2:30 pm
Cancelled
Volda
Rana FK
2:00 pm
Cancelled
Skjervoey
Brumunddal
2:00 pm
Cancelled
NIL-Trysil
Kraakeroey
2:00 pm
Postponed
Flint
Aassiden
2:00 pm
Postponed
FK Eik Toensberg
Flint
2:00 pm
Cancelled
Aassiden
Hinna FK
2:00 pm
Postponed
Sola
Sandviken
2:00 pm
Cancelled
Lyn
Lysekloster
2:00 pm
Cancelled
FK Fyllingsdalen
Tiller IL
2:00 pm
Postponed
Volda
Express
1:00 pm
Postponed
Viking 2
No Articles

3. Divisjon Avd. 1

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Brumunddal 0 0 0 0 0-0 0
2 Elverum 0 0 0 0 0-0 0
3 Funnefoss/Vormsund 0 0 0 0 0-0 0
4 Gjelleraasen 0 0 0 0 0-0 0
5 Gjoevik-Lyn 0 0 0 0 0-0 0
6 Grorud 2 0 0 0 0 0-0 0
7 Kongsvinger 2 0 0 0 0 0-0 0
8 Lillestroem 2 0 0 0 0 0-0 0
9 Loerenskog 0 0 0 0 0-0 0
10 NIL-Trysil 0 0 0 0 0-0 0
11 Raufoss 2 0 0 0 0 0-0 0
12 Rommen 0 0 0 0 0-0 0
13 Toten 0 0 0 0 0-0 0
14 Ull/Kisa 2 0 0 0 0 0-0 0

3. Divisjon Avd. 2

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Aassiden 0 0 0 0 0-0 0
2 FK Eik Toensberg 0 0 0 0 0-0 0
3 Flint 0 0 0 0 0-0 0
4 Follo 0 0 0 0 0-0 0
5 Fredrikstad 2 0 0 0 0 0-0 0
6 Halsen 0 0 0 0 0-0 0
7 Hoenefoss 0 0 0 0 0-0 0
8 Kraakeroey 0 0 0 0 0-0 0
9 Mjoendalen 2 0 0 0 0 0-0 0
10 Oern-Horten 0 0 0 0 0-0 0
11 Oppsal 0 0 0 0 0-0 0
12 Pors Grenland 0 0 0 0 0-0 0
13 Sarpsborg 08 2 0 0 0 0 0-0 0
14 Stroemsgodset 2 0 0 0 0 0-0 0

3. Divisjon Avd. 3

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Aakra 0 0 0 0 0-0 0
2 Brodd 0 0 0 0 0-0 0
3 Djerv 1919 0 0 0 0 0-0 0
4 Donn 0 0 0 0 0-0 0
5 Express 0 0 0 0 0-0 0
6 Hinna FK 0 0 0 0 0-0 0
7 Madla 0 0 0 0 0-0 0
8 Mandalskameratene 0 0 0 0 0-0 0
9 Sola 0 0 0 0 0-0 0
10 Staal Joerpeland 0 0 0 0 0-0 0
11 Start 2 0 0 0 0 0-0 0
12 Vidar 0 0 0 0 0-0 0
13 Viking 2 0 0 0 0 0-0 0
14 Vindbjart 0 0 0 0 0-0 0

3. Divisjon Avd. 4

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Aardal 0 0 0 0 0-0 0
2 Bjarg 0 0 0 0 0-0 0
3 Brann 2 0 0 0 0 0-0 0
4 FK Fyllingsdalen 0 0 0 0 0-0 0
5 Fana 0 0 0 0 0-0 0
6 Fjoera 0 0 0 0 0-0 0
7 Frigg 0 0 0 0 0-0 0
8 Lyn 0 0 0 0 0-0 0
9 Lysekloster 0 0 0 0 0-0 0
10 Os 0 0 0 0 0-0 0
11 Ready 0 0 0 0 0-0 0
12 Sandviken 0 0 0 0 0-0 0
13 Sogndal 2 0 0 0 0 0-0 0
14 Stord 0 0 0 0 0-0 0

3. Divisjon Avd. 5

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Aalesund 2 0 0 0 0 0-0 0
2 Byaasen 0 0 0 0 0-0 0
3 Kolstad 0 0 0 0 0-0 0
4 Melhus 0 0 0 0 0-0 0
5 Molde 2 0 0 0 0 0-0 0
6 NTNUI 0 0 0 0 0-0 0
7 Orkla 0 0 0 0 0-0 0
8 Ranheim 2 0 0 0 0 0-0 0
9 Spjelkavik 0 0 0 0 0-0 0
10 Strindheim 0 0 0 0 0-0 0
11 Tiller IL 0 0 0 0 0-0 0
12 Traeff 0 0 0 0 0-0 0
13 Tynset 0 0 0 0 0-0 0
14 Volda 0 0 0 0 0-0 0

3. Divisjon Avd. 6

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Bodoe/Glimt 2 0 0 0 0 0-0 0
2 Finnsnes 0 0 0 0 0-0 0
3 Junkeren 0 0 0 0 0-0 0
4 Lokomotiv Oslo FK 0 0 0 0 0-0 0
5 Melbo 0 0 0 0 0-0 0
6 Mjoelner 0 0 0 0 0-0 0
7 Nordstrand 0 0 0 0 0-0 0
8 Rana FK 0 0 0 0 0-0 0
9 Skaanland 0 0 0 0 0-0 0
10 Skeid 2 0 0 0 0 0-0 0
11 Skjervoey 0 0 0 0 0-0 0
12 Stabaek 2 0 0 0 0 0-0 0
13 Tromsoe 2 0 0 0 0 0-0 0
14 Ullern 0 0 0 0 0-0 0