Oberliga

19 September, 2020

FC Suederelbe 3 - 2 FT HSV Barmbek-Uhlenhorst TuS Mechtersheim 1 - 4 FT FC Speyer 09 FC 1906 Erlensee 0 - 6 FT SV Zeilsheim FT Braunschweig 0 - 0 FT Lupo-Martini Wolfsburg FV Eppelborn 3 - 4 FT FSV Jaegersburg TV Jahn Hiesfeld 1 - 2 FT SC Duesseldorf West SV Linx 1 - 3 FT TSV Ilshofen Noettingen 3 - 0 FT Reutlingen FC 08 Villingen 1 - 0 FT SV Oberachern FSV 08 Bissingen 2 - 0 FT Freiburger FC Neckarsulmer Sport Union 0 - 0 FT FV Loerrach-Brombach FSV Salmrohr 1 - 4 FT Alemannia Waldalgesheim Hassia Bingen 0 - 3 FT SV Gonsenheim FV Engers 0 - 0 FT Eintracht Trier FC Karbach 0 - 0 FT Eisbachtaler Sportfreunde FV Diefflen 0 - 0 FT Elversberg II Pfeddersheim 6 - 2 FT Hertha Wiesbach FC Bruchsal 4 - 1 FT SV Sandhausen ll SV Roechling 1 - 2 FT Wormatia Worms Huenfelder SV 1 - 1 FT FSV Fernwald SC Waldgirmes 1 - 1 FT Buchonia Flieden TUS Dietkirchen
3:00 pm
Not started
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
FC Hanau 93 3 - 0 FT SV Rot-Weiss Hadamar FC Germania Egestorf-Langreder 0 - 2 FT SVG Goettingen Arminia Ludwigshafen 1 - 1 FT FV Dudenhofen Rostocker FC 1895 1 - 3 FT MSV Pampow TSG Backnang 1 - 1 FT FV Ravensburg Goeppinger SV 0 - 7 FT Freiberg 1. CfR Pforzheim 3 - 0 FT Dorfmerkingen RSV Eintracht 1949 2 - 2 FT Brandenburger SC Sued FSV Martinroda 2 - 5 FT Ludwigsfelder FC FC An der Fahner Hoehe 2 - 0 FT 1. FC Merseburg FC Oberlausitz Neugersdorf 2 - 0 FT Carl Zeiss Jena II Kickers Emden 1 - 2 FT VfL Oldenburg TSV Altenholz 0 - 3 FT TSV Kronshagen Husumer SV 1 - 1 FT TSV Bordesholm Union Neumuenster 1 - 1 FT Pansdorf Eutin 08 1 - 2 FT Oldenburger SV Rotenburger SV 2 - 3 FT TB Uphusen VfL Halle 96 2 - 0 FT FC Eilenburg Plauen 1 - 1 FT VfB Krieschow BTS Neustadt 3 - 6 FT FC Union 60 Bremer SV 1 - 1 FT SG Aumund-Vegesack TuS Dassendorf 2 - 1 FT Union Tornesch

20 September, 2020

FV Bad Vilbel
5:00 pm
Not started
RW Walldorf
SpVg Frechen 20
3:30 pm
Not started
Borussia Freialdenhoven
Pesch
3:30 pm
Not started
SV Eilendorf
VfL Vichttal
3:30 pm
Not started
Spvg Wesseling Urfeld
SV Deutz 05
3:30 pm
Not started
Viktoria Arnoldsweiler
SG Finnentrop/Bamenohl
3:30 pm
Not started
Preussen Muenster II
FC Bocholt
3:30 pm
Not started
SC Velbert
TuRU Duesseldorf
3:30 pm
Not started
DJK Teutonia St. Toenis
Habenhauser FV
3:30 pm
Not started
Werder Bremen III
Leher
3:30 pm
Not started
SFL Bremerhaven
SV Frisia 03 RL
3:30 pm
Not started
TSB Flensburg
SpVgg Sterkrade-Nord
3:15 pm
Not started
Cronenberger SC
FC Hennef 05
3:00 pm
Not started
DJK BW Friesdorf
VfL Alfter
3:00 pm
Not started
Siegburger SV 04
Dueren
3:00 pm
Not started
Glesch-Paffendorf
FC Huerth
3:00 pm
Not started
SV Breinig
Union Sandersdorf
3:00 pm
Not started
RW Erfurt
Kaiserslautern II
3:00 pm
Not started
TSV Emmelshausen
FC Guetersloh
3:00 pm
Not started
Wattenscheid
TuS Erndtebrueck
3:00 pm
Not started
Victoria Clarholz
RSV Meinerzhagen
3:00 pm
Not started
TuS Haltern
Holzwickeder
3:00 pm
Not started
Sportfreunde Siegen
TSG Sprockhoevel
3:00 pm
Not started
Hammer SpVg
TuS Ennepetal
3:00 pm
Not started
SV Schermbeck 2020
SpVgg Vreden
3:00 pm
Not started
SC Paderborn 07 II
Westfalia Rhynern
3:00 pm
Not started
ASC Dortmund
FC Kaan-Marienborn 07
3:00 pm
Not started
Eintracht Rheine
SV Neuhof
3:00 pm
Not started
Turk Gucu Friedberg
FC 1931 Eddersheim
3:00 pm
Not started
SV Steinbach 1920
VFB Ginsheim
3:00 pm
Not started
SC Viktoria 06 Griesheim
TSV Meerbusch
3:00 pm
Not started
FC Kleve
FC Kray
3:00 pm
Not started
Sportfreunde Baumberg
SW Essen
3:00 pm
Not started
FSV Duisburg
1. FC Moenchengladbach
3:00 pm
Not started
Niederwenigern
FC Monheim
3:00 pm
Not started
VfB Hilden
TVD Velbert
3:00 pm
Not started
SpVg Schonnebeck
Arminia Hannover
3:00 pm
Not started
SV Ramlingen-Ehlershausen
MTV Gifhorn
3:00 pm
Not started
MTV Wolfenbuettel
FC Hagen/Uthlede
3:00 pm
Not started
Heeslinger SC
Blau-Weiss Lohne
3:00 pm
Not started
MTV Eintracht Celle
SC Borgfeld
3:00 pm
Not started
Vatan Sport Bremen
TuS Komet Arsten
3:00 pm
Not started
Blumenthaler SV
BSC Hastedt
3:00 pm
Not started
TuS Schwachhausen
SV Hemelingen
2:30 pm
Not started
OSC Bremerhaven
FCA Walldorf II
2:00 pm
Not started
Stuttgarter Kickers
Einheit Rudolstadt
2:00 pm
Not started
BW Zorbau
Torgelower SV Greif
2:00 pm
Not started
CFC Hertha 06
1. FC Lok Stendal
2:00 pm
Not started
Hansa Rostock II
Greifswalder SV
2:00 pm
Not started
SV Victoria Seelow
Tasmania Berlin
2:00 pm
Not started
SFC Stern 1900
TSG Neustrelitz
2:00 pm
Not started
SpVg BW 90 Berlin
Koblenz
2:00 pm
Not started
SG Muelheim-Kaerlich
Eintracht Northeim
2:00 pm
Not started
BW Schwalbe Tuendern
SV Eichede
2:00 pm
Not started
FC Dornbreite Luebeck
TSV Buchholz
2:00 pm
Not started
HEBC Hamburg
SC Weiche Flensburg II
1:30 pm
Not started
Inter Tuerkspor Kiel
Luebeck II
1:00 pm
Not started
SV Todesfelde
Geestemuende
11:00 am
Not started
Brinkumer SV

23 September, 2020

Carl Zeiss Jena II
4:30 pm
Not started
RW Erfurt
FC Rielasingen-Arlen
6:00 pm
Not started
Dorfmerkingen
FC Eilenburg
7:00 pm
Not started
Plauen
Buchonia Flieden
7:00 pm
Not started
SV Steinbach 1920
SV Neuhof
7:00 pm
Not started
KSV Baunatal
RW Walldorf
7:00 pm
Not started
FC Hanau 93
Turk Gucu Friedberg
7:00 pm
Not started
FC 1906 Erlensee
SV Rot-Weiss Hadamar
7:00 pm
Not started
TUS Dietkirchen
FC Germania Egestorf-Langreder
7:00 pm
Not started
Lupo-Martini Wolfsburg
Inter Tuerkspor Kiel
7:00 pm
Not started
TSV Altenholz
TSV Kronshagen
7:00 pm
Not started
Eckernfoerder SV
TSV Bordesholm
7:00 pm
Not started
TSB Flensburg
SV Frisia 03 RL
7:00 pm
Not started
SC Weiche Flensburg II
SV Todesfelde
7:00 pm
Not started
FC Dornbreite Luebeck
Luebeck II
7:00 pm
Not started
Eutin 08
Oldenburger SV
7:00 pm
Not started
SV Preussen 09 Reinfeld
FV Bad Vilbel
7:30 pm
Not started
Huenfelder SV
FSV Fernwald
7:30 pm
Not started
VFB Ginsheim
SC Viktoria 06 Griesheim
7:30 pm
Not started
FC 1931 Eddersheim
Ratinger SV
7:30 pm
Not started
TuRU Duesseldorf
Cronenberger SC
7:30 pm
Not started
TV Jahn Hiesfeld
SpVg Schonnebeck
7:30 pm
Not started
SpVgg Sterkrade-Nord
SC Velbert
7:30 pm
Not started
SW Essen
Sportfreunde Baumberg
7:30 pm
Not started
FC Bocholt
FC Kleve
7:30 pm
Not started
FC Kray
Niederwenigern
7:30 pm
Not started
Velbert
MTV Eintracht Celle
7:30 pm
Not started
FC Hagen/Uthlede
Pansdorf
7:30 pm
Not started
SV Eichede
SG Barockstadt Fulda Lehnerz
8:00 pm
Not started
SC Hessen Dreieich
SV Zeilsheim
8:00 pm
Not started
SC Waldgirmes
No Articles

Oberliga Baden-Wurttemberg

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Freiberg 7 6 1 0 18-2 19
2 FSV 08 Bissingen 7 5 0 2 16-10 15
3 FC 08 Villingen 7 4 2 1 8-5 14
4 Noettingen 6 4 1 1 14-9 13
5 Stuttgarter Kickers 6 3 3 0 16-8 12
6 Goeppinger SV 7 3 2 2 12-9 11
7 Neckarsulmer Sport Union 7 3 2 2 9-7 11
8 FV Ravensburg 6 1 4 0 11-5 10
9 Dorfmerkingen 5 3 1 1 10-4 10
10 1. CfR Pforzheim 6 3 1 2 14-9 10
11 FC Bruchsal 6 2 2 2 11-9 8
12 TSV Ilshofen 7 2 1 4 10-12 7
13 SV Linx 6 2 1 3 9-13 7
14 FC Rielasingen-Arlen 3 2 0 1 8-6 6
15 TSG Backnang 6 1 3 2 8-10 6
16 Freiburger FC 7 1 2 4 6-13 5
17 Reutlingen 7 1 2 4 8-18 5
18 SV Sandhausen ll 7 1 1 5 8-16 4
19 FV Loerrach-Brombach 7 1 1 5 7-16 4
20 FCA Walldorf II 6 1 0 5 5-16 3
21 SV Oberachern 3 0 0 3 1-9 0

Oberliga Bremen

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Bremer SV 3 2 1 0 12-2 7
2 Geestemuende 2 1 1 0 9-3 4
3 TuS Schwachhausen 2 1 1 0 8-3 4
4 Leher 2 1 1 0 5-2 4
5 Blumenthaler SV 2 1 1 0 4-1 4
6 FC Union 60 3 1 1 1 9-7 4
7 Brinkumer SV 2 1 1 0 5-4 4
8 SFL Bremerhaven 2 1 1 0 5-4 4
9 OSC Bremerhaven 2 1 0 1 6-4 3
10 Vatan Sport Bremen 2 1 0 1 5-4 3
11 SG Aumund-Vegesack 3 0 3 0 5-5 3
12 BSC Hastedt 2 1 0 1 2-3 3
13 BTS Neustadt 3 1 0 2 8-10 3
14 SC Borgfeld 2 1 0 1 6-10 3
15 TuS Komet Arsten 2 0 1 1 1-5 1
16 Habenhauser FV 2 0 0 2 2-6 0
17 Werder Bremen III 2 0 0 2 2-10 0
18 SV Hemelingen 2 0 0 2 0-11 0

Oberliga Flens Nord

# Team GP W D L GS-GA PT
1 TSV Kronshagen 1 1 0 0 3-0 3
2 TSV Bordesholm 1 0 1 0 1-1 1
3 Husumer SV 1 0 1 0 1-1 1
4 Eckernfoerder SV 0 0 0 0 0-0 0
5 Inter Tuerkspor Kiel 0 0 0 0 0-0 0
6 SC Weiche Flensburg II 0 0 0 0 0-0 0
7 SV Frisia 03 RL 0 0 0 0 0-0 0
8 TSB Flensburg 0 0 0 0 0-0 0
9 TSV Altenholz 1 0 0 1 0-3 0

Oberliga Flens Sud

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Oldenburger SV 1 1 0 0 2-1 3
2 Pansdorf 1 0 1 0 1-1 1
3 Union Neumuenster 1 0 1 0 1-1 1
4 FC Dornbreite Luebeck 0 0 0 0 0-0 0
5 Luebeck II 0 0 0 0 0-0 0
6 SV Eichede 0 0 0 0 0-0 0
7 SV Preussen 09 Reinfeld 0 0 0 0 0-0 0
8 SV Todesfelde 0 0 0 0 0-0 0
9 Eutin 08 1 0 0 1 1-2 0

Oberliga Hamburg

# Team GP W D L GS-GA PT
2 SV Curslack-Neuengamme 1 1 0 0 3-0 3
3 Hamm United 1 1 0 0 2-0 3
4 FC Suederelbe 1 1 0 0 3-2 3
5 TuS Dassendorf 1 1 0 0 2-1 3
6 TSV Sasel 1 0 1 0 1-1 1
7 VfL Lohbruegge 1 0 1 0 1-1 1
8 Bramfelder SV 1 0 1 0 1-1 1
9 Hamburger SV III 1 0 1 0 1-1 1
10 HEBC Hamburg 0 0 0 0 0-0 0
11 Niendorfer TSV 0 0 0 0 0-0 0
12 TSV Buchholz 0 0 0 0 0-0 0
13 TuS Osdorf 0 0 0 0 0-0 0
13 TSV Concordia 0 0 0 0 0-0 0
14 Uhlenhorster SC Paloma 0 0 0 0 0-0 0
15 HSV Barmbek-Uhlenhorst 1 0 0 1 2-3 0
16 Union Tornesch 1 0 0 1 1-2 0
17 SV Rugenbergen 1 0 0 1 0-2 0
18 Meiendorfer SV 0 0 0 0 0-0 0
19 Victoria Hamburg 1 0 0 1 0-3 0

Oberliga Hessen

# Team GP W D L GS-GA PT
1 SC Hessen Dreieich 3 3 0 0 8-1 9
2 SG Barockstadt Fulda Lehnerz 3 3 0 0 6-0 9
3 SV Rot-Weiss Hadamar 4 3 0 1 5-5 9
4 FC Hanau 93 3 2 1 0 7-1 7
5 Buchonia Flieden 4 2 1 1 8-6 7
6 Turk Gucu Friedberg 2 2 0 0 6-2 6
7 SV Neuhof 3 2 0 1 2-1 6
8 RW Walldorf 3 1 1 1 8-3 4
9 SV Zeilsheim 4 1 1 2 11-8 4
10 SC Waldgirmes 4 1 1 2 6-8 4
11 TUS Dietkirchen 3 1 1 1 4-6 4
12 FV Bad Vilbel 3 1 1 1 3-5 4
13 SC Viktoria 06 Griesheim 3 1 0 2 5-5 3
14 SV Steinbach 1920 3 1 0 2 4-6 3
15 VFB Ginsheim 3 1 0 2 4-6 3
16 FC 1931 Eddersheim 3 1 0 2 4-7 3
17 FSV Fernwald 3 0 2 1 2-3 2
18 Huenfelder SV 4 0 2 2 4-6 2
19 KSV Baunatal 3 0 1 2 3-8 1
20 FC 1906 Erlensee 3 0 0 3 1-14 0

Oberliga Mittelrhein

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Viktoria Arnoldsweiler 2 2 0 0 6-1 6
2 FC Hennef 05 2 2 0 0 6-3 6
3 Siegburger SV 04 2 1 1 0 7-1 4
4 VfL Alfter 2 1 1 0 5-2 4
5 SV Breinig 2 1 1 0 4-1 4
6 Glesch-Paffendorf 1 1 0 0 2-0 3
7 Fortuna Koeln II 2 1 0 1 6-5 3
8 Dueren 1 1 0 0 2-1 3
9 Borussia Freialdenhoven 2 1 0 1 3-3 3
10 SV Eilendorf 2 1 0 1 2-4 3
11 FC Huerth 2 1 0 1 2-6 3
12 SpVg Frechen 20 2 0 1 1 1-2 1
13 DJK BW Friesdorf 2 0 1 1 2-4 1
14 Pesch 2 0 1 1 1-4 1
15 SV Deutz 05 2 0 0 2 2-5 0
16 VfL Vichttal 2 0 0 2 2-6 0
17 Spvg Wesseling Urfeld 2 0 0 2 1-6 0

Oberliga NOFV-Nord

# Team GP W D L GS-GA PT
1 RSV Eintracht 1949 5 4 1 0 14-7 13
2 Tasmania Berlin 4 4 0 0 11-0 12
3 Greifswalder SV 4 3 1 0 10-2 10
4 MSV Pampow 5 3 1 1 13-9 10
5 SFC Stern 1900 4 2 1 1 6-6 7
6 Hertha Zehlendorf 4 1 3 0 10-4 6
7 TSG Neustrelitz 4 2 0 2 7-6 6
8 Torgelower SV Greif 2 1 1 0 4-1 4
9 Staaken 4 1 1 2 6-6 4
10 SpVg BW 90 Berlin 4 1 1 2 4-4 4
11 Brandenburger SC Sued 5 1 1 3 4-11 4
12 SV Victoria Seelow 4 1 1 2 6-14 4
13 1. FC Lok Stendal 3 1 0 2 5-6 3
14 Rostocker FC 1895 5 1 0 4 6-12 3
15 FC Strausberg 3 0 1 2 5-9 1
16 Hansa Rostock II 3 0 1 2 3-7 1
17 CFC Hertha 06 3 0 0 3 1-11 0

Oberliga NOFV-Sud

# Team GP W D L GS-GA PT
1 VfB Krieschow 5 4 1 0 16-3 13
2 FC Oberlausitz Neugersdorf 5 4 0 1 8-3 12
3 VfL Halle 96 4 3 1 0 10-4 10
4 Plauen 4 3 1 0 9-3 10
5 Union Sandersdorf 4 3 0 1 8-6 9
6 BW Zorbau 5 3 0 2 6-6 9
7 FC Grimma 5 2 2 1 7-6 8
8 FC International Leipzig 5 2 1 2 8-7 7
9 FC An der Fahner Hoehe 5 2 1 2 5-7 7
10 FC Eilenburg 3 2 0 1 6-4 6
11 Ludwigsfelder FC 4 1 1 2 7-6 4
12 RW Erfurt 4 1 1 2 3-4 4
13 1. FC Merseburg 5 1 1 3 3-10 4
14 Einheit Rudolstadt 4 0 2 2 6-8 2
15 FSV Martinroda 4 0 1 3 5-13 1
16 Carl Zeiss Jena II 6 0 1 5 1-10 1
17 FSV Wacker Nordhausen 4 0 0 4 3-11 0

Oberliga Niederrhein

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Velbert 3 3 0 0 9-2 9
2 Sportfreunde Baumberg 2 2 0 0 6-0 6
3 FC Kray 2 2 0 0 6-2 6
4 TVD Velbert 2 2 0 0 6-2 6
5 FC Bocholt 2 2 0 0 5-2 6
6 SC Duesseldorf West 3 2 0 1 7-5 6
7 SW Essen 2 1 1 0 4-1 4
8 Ratinger SV 2 1 0 1 4-1 3
9 SpVg Schonnebeck 2 1 0 1 3-2 3
10 DJK Teutonia St. Toenis 1 1 0 0 1-0 3
11 TV Jahn Hiesfeld 2 1 0 1 2-2 3
12 Union Nettetal 3 1 0 2 5-6 3
13 FC Monheim 2 1 0 1 2-3 3
14 TSV Meerbusch 2 1 0 1 2-4 3
15 VfB Hilden 2 1 0 1 4-7 3
16 FC Kleve 2 1 0 1 1-4 3
17 Niederwenigern 2 0 1 1 3-4 1
18 SC Velbert 2 0 0 2 1-3 0
19 Cronenberger SC 2 0 0 2 1-4 0
20 SpVgg Sterkrade-Nord 2 0 0 2 1-5 0
21 TuRU Duesseldorf 2 0 0 2 0-4 0
22 1. FC Moenchengladbach 2 0 0 2 2-7 0
23 FSV Duisburg 2 0 0 2 2-7 0

Oberliga Niedersachsen Hannover/Braunschweig

# Team GP W D L GS-GA PT
1 SV Ramlingen-Ehlershausen 2 2 0 0 7-0 6
2 SVG Goettingen 2 1 1 0 3-1 4
3 BW Schwalbe Tuendern 2 1 1 0 3-2 4
4 FT Braunschweig 3 0 3 0 2-2 3
5 FC Germania Egestorf-Langreder 1 0 1 0 1-1 1
6 Arminia Hannover 1 0 1 0 0-0 1
7 Lupo-Martini Wolfsburg 1 0 1 0 0-0 1
8 MTV Wolfenbuettel 2 0 1 1 1-2 1
9 MTV Gifhorn 2 0 1 1 2-5 1
10 Eintracht Northeim 2 0 0 2 1-7 0

Oberliga Niedersachsen Weser-Ems/Luneburg

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Spelle-Venhaus 3 3 0 0 13-1 9
2 Kickers Emden 3 1 1 1 3-2 4
3 Blau-Weiss Lohne 2 1 1 0 2-1 4
4 TB Uphusen 3 1 1 1 4-8 4
5 VfL Oldenburg 3 1 1 1 3-7 4
6 TuS Bersenbrueck 3 1 0 2 3-3 3
7 Heeslinger SC 2 0 2 0 3-3 2
8 MTV Eintracht Celle 1 0 1 0 2-2 1
9 Rotenburger SV 3 0 1 2 3-6 1
10 FC Hagen/Uthlede 1 0 0 1 0-3 0

Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Nord

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Eintracht Trier 4 3 1 0 8-1 10
2 FV Engers 3 2 1 0 9-2 7
3 Kaiserslautern II 3 2 0 1 4-3 6
4 Hassia Bingen 4 2 0 2 7-7 6
5 SG Muelheim-Kaerlich 3 2 0 1 4-7 6
6 FC Karbach 4 1 2 1 2-3 5
7 Eisbachtaler Sportfreunde 4 1 2 1 3-5 5
8 SV Gonsenheim 4 1 1 2 5-5 4
9 Alemannia Waldalgesheim 3 1 0 2 6-6 3
10 FSV Salmrohr 4 1 0 3 3-6 3
11 TSV Emmelshausen 3 0 2 1 1-3 2
12 Koblenz 3 0 1 2 1-5 1

Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Sud

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Wormatia Worms 4 3 0 1 13-5 9
2 Elversberg II 4 2 2 0 3-1 8
3 Arminia Ludwigshafen 4 2 1 1 9-6 7
4 Pfeddersheim 4 2 1 1 9-7 7
5 FC Speyer 09 4 2 0 2 8-6 6
6 SV Roechling 4 2 0 2 6-5 6
7 FSV Jaegersburg 4 2 0 2 10-15 6
8 FV Diefflen 4 1 2 1 8-7 5
9 FV Dudenhofen 4 1 2 1 4-5 5
10 TuS Mechtersheim 4 1 1 2 3-7 4
11 FV Eppelborn 4 1 0 3 9-11 3
12 Hertha Wiesbach 4 0 1 3 7-14 1

Oberliga Westfalen

# Team GP W D L GS-GA PT
1 FC Guetersloh 2 2 0 0 6-0 6
2 FC Kaan-Marienborn 07 2 1 1 0 5-3 4
3 Westfalia Rhynern 2 1 1 0 5-3 4
4 TuS Ennepetal 2 1 1 0 6-5 4
5 RSV Meinerzhagen 1 1 0 0 3-0 3
6 Victoria Clarholz 1 1 0 0 3-1 3
7 TSG Sprockhoevel 1 1 0 0 4-3 3
8 Holzwickeder 1 1 0 0 2-1 3
9 Sportfreunde Siegen 1 1 0 0 1-0 3
10 TuS Haltern 1 1 0 0 1-0 3
11 ASC Dortmund 2 1 0 1 5-5 3
12 Eintracht Rheine 2 1 0 1 4-5 3
13 Wattenscheid 2 0 2 0 3-3 2
14 SC Paderborn 07 II 2 0 1 1 6-7 1
15 SC Westfalia Herne 2 0 1 1 1-3 1
16 SG Finnentrop/Bamenohl 2 0 1 1 0-2 1
17 SV Schermbeck 2020 0 0 0 0 0-0 0
18 SpVgg Vreden 2 0 0 2 4-6 0
19 TuS Erndtebrueck 2 0 0 2 0-2 0
20 Hammer SpVg 2 0 0 2 1-5 0
21 Preussen Muenster II 2 0 0 2 2-8 0