, | Futaa

31 May, 2020

Municipal Perez Zeledon 1 - 1 FT Limon Puskas FC Academy 1 - 1 FT Ferencvaros Breidablik 3 - 3 FT Valur Macva Sabac 0 - 1 FT Vozdovac Rukh Brest 1 - 4 FT Dynamo Brest Budapest Honved 3 - 1 FT Debrecen Esbjerg fB 1 - 1 FT AaB Karvina 1 - 4 FT Sparta Prague Paderborn 1 - 6 FT Borussia Dortmund Paernu Jalgpalliklubi 2 - 0 FT FC Kohtla-Jaerve Maardu Linnameeskond 5 - 0 FT Tammeka U21 TSC Backa Topola 6 - 1 FT Javor Radnicki Pirot 4 - 0 FT FK Smederevo 1924 FK Zemun 1 - 0 FT Kabel Novi Sad Trayal Krusevac 0 - 0 FT FK Sindjelic Beograd Pardubice 5 - 0 FT Usti nad Labem FC Vlasim 1 - 1 FT Sokolov Rivers United FC
18:00
Postponed
Plateau United
Dakkada FC
18:00
Postponed
Wikki Tourist
Lobi Stars
18:00
Postponed
Jigawa Golden Stars
Abia Warriors
18:00
Postponed
Nasarawa United
MFM FC
18:00
Postponed
Kwara United
Adamawa United
18:00
Postponed
Kano Pillars
Enyimba
18:00
Postponed
Warri Wolves FC
Katsina United
18:00
Postponed
Enugu Rangers
Akwa United
18:00
Postponed
Ifeanyi Ubah United
Sunshine Stars
18:00
Postponed
Heartland Owerri
BATE Borisov 1 - 0 FT Isloch Bohemians 1905 3 - 2 FT SK Dynamo Ceske Budejovice Borussia Moenchengladbach 4 - 1 FT Union Berlin Energetik-BGU 3 - 3 FT FK Vitebsk FC Slavoj Olympia Bruntal 2 - 1 FT Hermanice Teplice 2 - 2 FT Opava FCI Levadia 4 - 1 FT Paide Linnameeskond Hamburger SV 3 - 2 FT Wehen FC Heidenheim 3 - 0 FT Erzgebirge Aue Dynamo Dresden 0 - 2 FT VfB Stuttgart Molde 1 - 2 FT Sogndal Incheon United 1 - 4 FT Pohang Steelers Tulevik Viljandi 0 - 6 FT Nomme JK Kalju Chungnam Asan FC 0 - 1 FT Seoul E-Land FC Suwon FC 1 - 2 FT Bucheon FC 1995 FC Seoul 0 - 1 FT Seongnam FC The Gap
10:00
Postponed
Bayside United
St George Willawong FC
10:00
Postponed
Centenary Stormers
Ansan Greeners 1 - 2 FT Jeju United Grange Thistle
09:00
Postponed
Taringa Rovers
Club Sport Herediano 3 - 1 FT Santos de Guapiles

04 June, 2020

Santos de Guapiles
02:10
Not started
Municipal Perez Zeledon
C.S. Cartagines
02:15
Not started
Club Sport Herediano
Deportivo Saprissa
05:00
Not started
ADR Jicaral
Molde
14:00
Not started
Kristiansund BK
Guam
15:00
Postponed
Syria
Odds Ballklubb
17:00
Not started
Start
Vitkovice
18:00
Not started
FC Zbrojovka Brno
China
18:00
Postponed
Philippines
Nepal
18:00
Postponed
Jordan
Australia
18:00
Postponed
Chinese Taipei
Lebanon
18:00
Postponed
Sri Lanka
South Korea
18:00
Postponed
North Korea
Iran
18:00
Postponed
Bahrain
Iraq
18:00
Postponed
Cambodia
Saudi Arabia
18:00
Postponed
Palestine
Uzbekistan
18:00
Postponed
Singapore
Vietnam
18:00
Postponed
Indonesia
UAE
18:00
Postponed
Thailand
Bangladesh
18:00
Postponed
India
Oman
18:00
Postponed
Qatar
Kyrgyzstan
18:00
Postponed
Mongolia
Japan
18:00
Postponed
Tajikistan
Maardu Linnameeskond
18:30
Not started
Vaendra JK Vaprus
FC Elva
18:30
Not started
Paernu Jalgpalliklubi
Mikkelin Palloilijat
18:30
Not started
Mikkelin Kissat
Faroe Islands U21
19:00
Postponed
North Macedonia U21
Dukla Praha
19:00
Not started
FK Slavoj Vysehrad
FCI Levadia U21
19:00
Not started
Nomme United
Stjoerdals Blink
19:00
Not started
Rosenborg
Mjoendalen
19:00
Not started
Vaalerenga
Radomiak Radom
19:10
Not started
Odra Opole
Flora Tallinn U21
19:30
Not started
Parnu JK Vaprus
FC Kohtla-Jaerve
19:30
Not started
Tammeka U21
Neptunas Klaipeda
20:00
Not started
Rosa Klaipeda
Maritimo
21:00
Not started
Vitoria de Setubal
Benfica
21:15
Not started
Tondela
GKS Tychy 71
21:40
Not started
Zaglebie Sosnowiec
Vitoria de Guimaraes
23:15
Not started
Sporting CP
Limon
00:00
Not started
Grecia

06 June, 2020

Western Strikers
08:30
Postponed
West Adelaide
South Adelaide
08:30
Postponed
Seaford Rangers
Fulham United FC
08:30
Postponed
Vipers FC
FC Seoul
10:30
Not started
Jeonbuk FC
Mounties Wanderers
11:00
Postponed
St George City
Mitchelton
11:00
Postponed
Western Pride
Souths United
11:00
Postponed
Southside Eagles
Rochedale Rovers
11:30
Postponed
Wolves FC
Blacktown Spartans
12:00
Postponed
Hills United FC
Spirit FC
12:00
Postponed
St George FC
SD Raiders FC
12:00
Postponed
Western Sydney Wanderers FC Youth
Northern Tigers
12:00
Postponed
Hakoah Sydney City East
Neptunas Klaipeda
12:00
Not started
Banga Gargzdai B
Adelaide Hills
12:30
Postponed
Playford City Patriots
Lech Poznan ll
13:00
Not started
Pogon Siedlce
Busan I'Park
13:00
Not started
Sangju Sangmu
Pohang Steelers
13:00
Not started
Ulsan Hyundai
FCI Levadia
13:00
Not started
Talinna Kalev
Klaksvik III
13:00
Not started
NSI Runavik III
B68 Toftir II
13:00
Not started
Royn
Vikingur III
13:00
Not started
Undrid FF
EB/Streymur II
13:00
Not started
TB Tvoeroyri II
West Torrens Birkalla
13:15
Postponed
Sturt Lions
Podbeskidzie Bielsko-Biala
13:40
Not started
Termalica Nieciecza
Arminia Bielefeld
14:00
Not started
Nuernberg
Jahn Regensburg
14:00
Not started
Darmstadt
Wehen
14:00
Not started
Dynamo Dresden
FK Slutsk
14:00
Not started
Torpedo Zhodino
Sarpsborg 08
14:00
Not started
Sandefjord
FC Hoyvik
15:00
Not started
B71 Sandur
NSI Runavik II
15:00
Not started
B36 Torshavn II
07 Vestur
15:00
Not started
AB Argir II
HB Torshavn II
15:00
Not started
Klaksvik II
Vikingur II
15:00
Not started
B68 Toftir
FK Sindjelic Beograd
16:00
Cancelled
Bezanija
Backa Backa Palanka
16:00
Cancelled
Borac Cacak
TJK Legion
16:00
Not started
Narva Trans
Isloch
16:00
Not started
Rukh Brest
Warta Poznan
16:10
Not started
Olimpia Grudziadz
RasenBallsport Leipzig
16:30
Not started
Paderborn
Bayer Leverkusen
16:30
Not started
Bayern Munich
Eintracht Frankfurt
16:30
Not started
Mainz 05
Fortuna Duesseldorf
16:30
Not started
Hoffenheim
FC Fastav Zlin
17:00
Not started
Pribram
KS Legionovia Legionowo
17:00
Not started
Elana Torun
No Articles

Current Standings

Team GP W D L GS-GA PT