2. Division

19 September, 2020

IFK Lidingoe
4:30 pm
Not started
Enskede IK
Lidkoepings FK
4:00 pm
Not started
Vaenersborgs IF
IFK Oestersund
4:00 pm
Not started
Friska Viljor
Trosa-Vagnhaerad SK
4:00 pm
Not started
Assyriska FF
Assyriska IF Norrkoeping
4:00 pm
Not started
Vaermbols FC
Fanna BK
4:00 pm
Not started
Karlbergs BK
Hudiksvalls FF
4:00 pm
Not started
Fagersta Soedra IK
Gamla Upsala
4:00 pm
Not started
Skiljebo SK
IFK Oesteraakers FK
4:00 pm
Not started
Kvarnsvedens IK
Aengelholms FF
4:00 pm
Not started
FC Rosengaard
IK Oddevold
3:00 pm
Not started
Ahlafors IF
Nordvaermland FF
3:00 pm
Not started
Saevedalens IF
Dalstorps IF
3:00 pm
Cancelled
IFK Berga
Sandviks IK
3:00 pm
Not started
Bodens BK
Dalstorps IF
3:00 pm
Not started
Syrianska
IFK Stocksund
2:30 pm
Not started
Kungsaengens IF
IK Gauthiod
2:00 pm
Not started
IF Karlstad Fotbollutveckling
IFK Aamaal
2:00 pm
Not started
Vaargaarda IK
Ytterhogdals IK
2:00 pm
Not started
Stoede IF
Gottne IF
2:00 pm
Not started
Taefteaa IK
IFK Timraa
2:00 pm
Cancelled
Bodens BK
Rynninge
2:00 pm
Not started
IFK Kumla
Huddinge IF
2:00 pm
Not started
Aatvidaberg
Arameiska-Syrianska IF
2:00 pm
Not started
Newroz FC
Tyresoe
2:00 pm
Not started
FC Gute
IFK Eskilstuna
2:00 pm
Not started
BK Forward
FC Stockholm Internazionale
2:00 pm
Not started
Enkoeping
Onsala BK
2:00 pm
Not started
BK Olympic
Limhamn Bunkeflo IF
2:00 pm
Not started
IFK Malmoe FK
Husqvarna FF
2:00 pm
Not started
Oesterlen FF
Ifoe Bromoella IF
2:00 pm
Not started
Nosaby IF
IK Tord
2:00 pm
Not started
Kristianstad FC
Asarums IF FK
2:00 pm
Not started
Haessleholms IF
IFK Haessleholm
2:00 pm
Not started
FK Aelmeboda/Linneryd
Umeaa FC Akademi
1:30 pm
Not started
Notvikens IK
Stenungsunds IF
1:00 pm
Not started
IFK Tidaholm
Vaestra Froelunda
12:00 pm
Not started
Vinbergs IF

26 September, 2020

Ahlafors IF
1:00 pm
Not started
IFK Aamaal
FC Rosengaard
1:00 pm
Not started
KSF Prespa Birlik
Vinbergs IF
1:30 pm
Not started
Halmia
Saevedalens IF
1:30 pm
Not started
Stenungsunds IF
Vaargaarda IK
2:00 pm
Not started
Lidkoepings FK
IFK Tidaholm
2:00 pm
Not started
IK Gauthiod
Grebbestads IF
2:00 pm
Not started
IK Oddevold
Skellefteaa
2:00 pm
Not started
IFK Oestersund
Friska Viljor
2:00 pm
Cancelled
IFK Timraa
BK Forward
2:00 pm
Not started
Assyriska IF Norrkoeping
IFK Kumla
2:00 pm
Not started
Trosa-Vagnhaerad SK
Newroz FC
2:00 pm
Not started
Huddinge IF
Kungsaengens IF
2:00 pm
Not started
IFK Lidingoe
Enskede IK
2:00 pm
Not started
Fanna BK
Karlbergs BK
2:00 pm
Not started
FC Stockholm Internazionale
IFK Malmoe FK
2:00 pm
Not started
Assyriska BK
BK Olympic
2:00 pm
Not started
Aengelholms FF
Esloevs
2:00 pm
Not started
Vaestra Froelunda
Ullareds IK
2:00 pm
Not started
Limhamn Bunkeflo IF
Nosaby IF
2:00 pm
Not started
IK Tord
FK Aelmeboda/Linneryd
2:00 pm
Not started
Husqvarna FF
IFK Karlshamn
2:00 pm
Not started
Dalstorps IF
IFK Berga
2:00 pm
Cancelled
Ifoe Bromoella IF
Friska Viljor
2:00 pm
Not started
Sandviks IK
Vaenersborgs IF
3:00 pm
Not started
Nordvaermland FF
Stoede IF
3:00 pm
Not started
Moroen BK
Notvikens IK
3:00 pm
Not started
Gottne IF
Aatvidaberg
3:00 pm
Not started
Rynninge
Skiljebo SK
3:00 pm
Not started
Hudiksvalls FF
Kvarnsvedens IK
3:00 pm
Not started
Gamla Upsala
Oesterlen FF
3:00 pm
Not started
Raeppe GOIF
Taefteaa IK
4:00 pm
Not started
Ytterhogdals IK
Vaermbols FC
4:00 pm
Not started
Tyresoe
Fagersta Soedra IK
4:00 pm
Not started
IFK Stocksund
FC Gute
5:00 pm
Not started
Arameiska-Syrianska IF
Enkoeping
5:00 pm
Not started
IFK Oesteraakers FK
Syrianska
5:00 pm
Not started
Ifoe Bromoella IF
No Articles

2. Division Norra Goetaland

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Vaenersborgs IF 8 6 2 0 18-7 20
2 IK Oddevold 8 6 1 1 16-7 19
3 Grebbestads IF 8 5 2 1 16-8 17
4 IK Gauthiod 8 3 3 2 12-7 12
5 Stenungsunds IF 8 3 3 2 13-14 12
6 Ahlafors IF 8 3 3 2 16-18 12
7 Vaenersborgs FK 8 3 2 3 23-18 11
8 Saevedalens IF 8 3 2 3 17-15 11
9 IF Karlstad Fotbollutveckling 8 3 1 4 16-15 10
10 Nordvaermland FF 8 2 3 3 13-14 9
11 Lidkoepings FK 8 2 3 3 12-14 9
12 IFK Tidaholm 8 1 1 6 12-21 4
13 Vaargaarda IK 8 1 1 6 4-14 4
14 IFK Aamaal 8 1 1 6 9-25 4

2. Division Norra Svealand

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Hudiksvalls FF 8 6 1 1 16-10 19
2 Karlbergs BK 8 5 3 0 17-2 18
3 FC Stockholm Internazionale 8 5 2 1 19-8 17
4 Enkoeping 8 5 1 2 17-9 16
5 Skiljebo SK 8 5 0 3 18-13 15
6 Gamla Upsala 8 4 2 2 14-12 14
7 IFK Oesteraakers FK 8 4 1 3 14-15 13
8 IFK Lidingoe 8 4 0 4 22-18 12
9 Enskede IK 8 3 1 4 14-19 10
10 Fanna BK 8 2 1 5 13-18 7
11 Kvarnsvedens IK 8 1 2 5 7-12 5
12 IFK Stocksund 8 1 2 5 9-15 5
13 Kungsaengens IF 8 1 1 6 13-22 4
14 Fagersta Soedra IK 8 1 1 6 7-27 4

2. Division Norrland

# Team GP W D L GS-GA PT
1 IFK Oestersund 8 6 1 1 28-12 19
2 Bodens BK 8 6 1 1 19-8 19
3 Piteaa 8 6 1 1 19-9 19
4 Ytterhogdals IK 8 5 1 2 16-8 16
5 Stoede IF 8 5 1 2 18-13 16
6 Friska Viljor 8 4 1 3 13-9 13
7 Gottne IF 8 4 1 3 11-10 13
8 Skellefteaa 9 4 1 4 6-11 13
9 Umeaa FC Akademi 8 3 1 4 14-14 10
10 Notvikens IK 8 2 2 4 9-21 8
11 Sandviks IK 8 2 1 5 7-10 7
12 IFK Umeaa 8 1 1 6 13-20 4
13 Taefteaa IK 8 1 1 6 12-22 4
14 Moroen BK 9 1 0 8 7-25 3

2. Division Oestra Goetaland

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Oesterlen FF 8 6 0 2 14-6 18
2 Syrianska 8 5 2 1 10-7 17
3 Dalstorps IF 8 4 3 1 15-9 15
4 Husqvarna FF 8 4 2 2 16-9 14
5 IFK Haessleholm 8 4 1 3 15-12 13
6 Asarums IF FK 8 4 1 3 13-13 13
7 Nosaby IF 8 4 0 4 17-12 12
8 Kristianstad FC 7 3 2 2 10-10 11
9 Haessleholms IF 8 3 1 4 11-12 10
10 IK Tord 8 2 3 3 12-14 9
11 Raeppe GOIF 7 2 1 4 13-16 7
12 Ifoe Bromoella IF 8 2 0 6 6-13 6
13 FK Aelmeboda/Linneryd 8 1 2 5 10-19 5
14 IFK Karlshamn 8 1 2 5 9-19 5

2. Division Soedra Svealand

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Tyresoe 8 6 1 1 22-10 19
2 Aatvidaberg 8 6 0 2 20-14 18
3 BK Forward 8 5 2 1 17-11 17
4 Assyriska FF 8 5 1 2 19-9 16
5 Trosa-Vagnhaerad SK 8 4 3 1 16-10 15
6 Vaermbols FC 8 3 2 3 15-16 11
7 Rynninge 8 3 1 4 13-12 10
8 IFK Kumla 8 3 1 4 16-16 10
9 IFK Eskilstuna 8 3 1 4 11-17 10
10 Arameiska-Syrianska IF 8 3 1 4 11-18 10
11 Huddinge IF 8 2 2 4 12-13 8
12 Newroz FC 8 2 1 5 14-19 7
13 FC Gute 8 1 2 5 9-18 5
14 Assyriska IF Norrkoeping 8 1 0 7 6-18 3

2. Division Vaestra Goetaland

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Aengelholms FF 8 5 1 2 14-6 16
2 IFK Malmoe FK 8 5 1 2 12-5 16
3 Vaestra Froelunda 8 4 2 2 16-7 14
4 Onsala BK 8 4 1 3 17-14 13
5 BK Olympic 8 4 1 3 13-10 13
6 Vinbergs IF 8 4 1 3 15-14 13
7 Varbergs GIF FK 9 3 3 3 18-17 12
8 Assyriska BK 9 4 0 5 15-20 12
9 FC Rosengaard 8 2 5 1 12-11 11
10 Esloevs 8 3 2 3 14-20 11
11 Halmia 8 2 4 2 14-13 10
12 Ullareds IK 8 3 0 5 10-13 9
13 KSF Prespa Birlik 8 2 0 6 9-25 6
14 Limhamn Bunkeflo IF 8 1 1 6 7-11 4