FUTAA TODAY

Chile - Primera Division

Santiago Wanderers 0 - 3 FT Melipilla Colo Colo 1 - 2 FT Palestino Curico Unido 0 - 0 Live Huachipato Antofagasta
9:30 pm
Not started
Universidad de Chile
Audax Italiano
12:00 am
Not started
Cobresal
Cobresal
5:00 pm
Not started
La Serena
Atletico Nublense
9:30 pm
Not started
Curico Unido
Santiago Wanderers
12:00 am
Not started
O'Higgins
Union Espanola
2:30 am
Not started
Universidad Catolica
Melipilla
6:30 pm
Not started
Antofagasta
Huachipato
9:00 pm
Not started
Colo Colo
Palestino
10:00 pm
Postponed
Audax Italiano
Universidad de Chile
2:30 am
Not started
Everton CD
Curico Unido
2:00 am
Not started
Union Espanola
La Serena
9:00 pm
Not started
Melipilla
O'Higgins
11:30 pm
Not started
Palestino
Everton CD
10:00 pm
Not started
Santiago Wanderers
Universidad Catolica
1:00 am
Not started
Cobresal
Antofagasta
9:30 pm
Not started
Huachipato
Union La Calera
12:00 am
Not started
Atletico Nublense
Audax Italiano
2:30 am
Not started
Universidad de Chile
Cobresal
5:00 pm
Not started
Union La Calera
Palestino
9:30 pm
Not started
Universidad de Chile
Santiago Wanderers
12:00 am
Not started
Universidad Catolica
Huachipato
2:30 am
Not started
Everton CD
Union Espanola
6:30 pm
Not started
Antofagasta
Colo Colo
12:00 am
Not started
La Serena
Melipilla
2:30 am
Not started
O'Higgins
Atletico Nublense
2:00 am
Not started
Audax Italiano
Universidad Catolica
10:00 pm
Not started
Colo Colo
O'Higgins
10:00 pm
Not started
Cobresal
Antofagasta
10:00 pm
Not started
Santiago Wanderers
Universidad de Chile
10:00 pm
Not started
Melipilla
La Serena
10:00 pm
Not started
Palestino
Union La Calera
10:00 pm
Not started
Curico Unido
Audax Italiano
10:00 pm
Not started
Huachipato
Everton CD
10:00 pm
Not started
Atletico Nublense
Curico Unido
10:00 pm
Not started
Universidad de Chile
Atletico Nublense
10:00 pm
Not started
Antofagasta
Huachipato
10:00 pm
Not started
La Serena
Melipilla
10:00 pm
Not started
Union La Calera
Palestino
10:00 pm
Not started
Santiago Wanderers
Colo Colo
10:00 pm
Not started
Audax Italiano
Everton CD
10:00 pm
Not started
Union Espanola
Universidad Catolica
10:00 pm
Not started
O'Higgins
Santiago Wanderers
10:00 pm
Not started
Colo Colo
Antofagasta
10:00 pm
Not started
Universidad Catolica
Audax Italiano
10:00 pm
Not started
Everton CD
Cobresal
10:00 pm
Not started
Melipilla
Union La Calera
10:00 pm
Not started
Palestino
O'Higgins
10:00 pm
Not started
Curico Unido
Union Espanola
10:00 pm
Not started
Huachipato
Universidad de Chile
10:00 pm
Not started
Atletico Nublense
Melipilla
10:00 pm
Not started
Colo Colo
Universidad de Chile
10:00 pm
Not started
Universidad Catolica
La Serena
10:00 pm
Not started
Antofagasta
Everton CD
10:00 pm
Not started
Cobresal
Huachipato
10:00 pm
Not started
Union La Calera
Curico Unido
10:00 pm
Not started
Santiago Wanderers
Palestino
10:00 pm
Not started
Union Espanola
Atletico Nublense
10:00 pm
Not started
O'Higgins
O'Higgins
10:00 pm
Not started
Universidad de Chile
Universidad Catolica
10:00 pm
Not started
La Serena
Union La Calera
10:00 pm
Not started
Everton CD
Antofagasta
10:00 pm
Not started
Audax Italiano
Cobresal
10:00 pm
Not started
Palestino
Colo Colo
10:00 pm
Not started
Curico Unido
Santiago Wanderers
10:00 pm
Not started
Huachipato
Union Espanola
10:00 pm
Not started
Atletico Nublense
Union Espanola
10:00 pm
Not started
Colo Colo
Huachipato
10:00 pm
Not started
Universidad Catolica
Universidad de Chile
10:00 pm
Not started
Cobresal
La Serena
10:00 pm
Not started
Union La Calera
Audax Italiano
10:00 pm
Not started
Santiago Wanderers
Everton CD
10:00 pm
Not started
Melipilla
Antofagasta
10:00 pm
Not started
O'Higgins
Palestino
10:00 pm
Not started
Curico Unido
Union La Calera
10:00 pm
Not started
Universidad de Chile
Colo Colo
10:00 pm
Not started
Antofagasta
Santiago Wanderers
10:00 pm
Not started
La Serena
Universidad Catolica
10:00 pm
Not started
Everton CD
Curico Unido
10:00 pm
Not started
Audax Italiano
Cobresal
10:00 pm
Not started
Union Espanola
Atletico Nublense
10:00 pm
Not started
Palestino
Melipilla
10:00 pm
Not started
Huachipato

USA - Major League Soccer

Orlando City 1 - 1 FT New York City FC LA Galaxy 2 - 1 FT Los Angeles FC Colorado Rapids 3 - 2 FT Minnesota United Inter Miami CF
7:00 pm
Not started
Atlanta United
Portland Timbers
9:00 pm
Not started
Seattle Sounders FC
Sporting Kansas City
1:30 am
Not started
Austin FC
Toronto FC
1:00 am
Not started
Columbus Crew
Philadelphia Union
1:30 am
Not started
New England Revolution
Inter Miami CF
1:30 am
Not started
CF Montreal
Houston Dynamo FC
2:30 am
Not started
Sporting Kansas City
Minnesota United
3:00 am
Not started
Vancouver Whitecaps
San Jose Earthquakes
4:30 am
Not started
Seattle Sounders FC
DC United
2:00 am
Not started
Chicago Fire FC
New York City FC
7:00 pm
Not started
Toronto FC
LA Galaxy
9:30 pm
Not started
Austin FC
Atlanta United
1:00 am
Not started
CF Montreal
New York Red Bulls
1:30 am
Not started
Philadelphia Union
Minnesota United
2:00 am
Not started
FC Dallas
Colorado Rapids
3:00 am
Not started
Houston Dynamo FC
Real Salt Lake
3:30 am
Not started
Nashville SC
San Jose Earthquakes
4:00 am
Not started
Portland Timbers
Sporting Kansas City
8:00 pm
Not started
Vancouver Whitecaps
FC Cincinnati
10:00 pm
Not started
Inter Miami CF
New England Revolution
12:00 am
Not started
Columbus Crew
DC United
2:00 am
Not started
Orlando City
Seattle Sounders FC
3:30 am
Not started
Los Angeles FC
CF Montreal
7:00 pm
Not started
FC Cincinnati
Portland Timbers
9:30 pm
Not started
LA Galaxy
Chicago Fire FC
12:00 am
Not started
Inter Miami CF
Orlando City
1:00 am
Not started
Toronto FC
New York City FC
1:30 am
Not started
Columbus Crew
FC Dallas
2:00 am
Not started
Real Salt Lake
New England Revolution
2:00 am
Not started
New York Red Bulls
Houston Dynamo FC
3:00 am
Not started
Vancouver Whitecaps
San Jose Earthquakes
4:00 am
Not started
Sporting Kansas City
Los Angeles FC
4:30 am
Not started
Colorado Rapids
Seattle Sounders FC
10:30 pm
Not started
Atlanta United
DC United
1:00 am
Not started
Philadelphia Union
Nashville SC
3:00 am
Not started
Austin FC
New York Red Bulls
7:00 pm
Not started
Orlando City
Chicago Fire FC
7:00 pm
Not started
CF Montreal
FC Cincinnati
9:00 pm
Not started
New England Revolution
Columbus Crew
9:00 pm
Not started
Toronto FC
Atlanta United
9:30 pm
Not started
Nashville SC
Inter Miami CF
10:00 pm
Not started
DC United
Los Angeles FC
12:00 am
Not started
New York City FC
LA Galaxy
2:00 am
Not started
San Jose Earthquakes
Sporting Kansas City
2:30 am
Not started
Houston Dynamo FC
Colorado Rapids
3:00 am
Not started
FC Dallas
Real Salt Lake
3:30 am
Not started
Minnesota United
Philadelphia Union
1:00 am
Not started
Portland Timbers
Seattle Sounders FC
3:30 am
Not started
Austin FC
Sporting Kansas City
9:00 pm
Not started
Austin FC
New York Red Bulls
2:00 am
Not started
Nashville SC
Real Salt Lake
4:00 am
Not started
Vancouver Whitecaps
Columbus Crew
1:30 am
Not started
Chicago Fire FC
FC Cincinnati
1:30 am
Not started
Colorado Rapids
New York City FC
1:30 am
Not started
New England Revolution
Toronto FC
1:30 am
Not started
Orlando City
DC United
2:00 am
Not started
Inter Miami CF
FC Dallas
2:30 am
Not started
Minnesota United
Austin FC
3:00 am
Not started
San Jose Earthquakes
LA Galaxy
3:00 am
Not started
Seattle Sounders FC
Portland Timbers
4:30 am
Not started
Sporting Kansas City
Los Angeles FC
5:00 am
Not started
Houston Dynamo FC
Atlanta United
8:00 pm
Not started
Philadelphia Union
Orlando City
1:30 am
Not started
San Jose Earthquakes
New England Revolution
1:00 am
Not started
New York Red Bulls
Philadelphia Union
1:30 am
Not started
Columbus Crew
Chicago Fire FC
2:00 am
Not started
FC Cincinnati
Minnesota United
2:00 am
Not started
Austin FC
CF Montreal
2:00 am
Not started
DC United
Houston Dynamo FC
2:30 am
Not started
Portland Timbers
Sporting Kansas City
2:30 am
Not started
Colorado Rapids
Nashville SC
2:30 am
Not started
Toronto FC
Seattle Sounders FC
4:00 am
Not started
Real Salt Lake
Los Angeles FC
4:30 am
Not started
FC Dallas
Vancouver Whitecaps
4:30 am
Not started
LA Galaxy
New York City FC
10:00 pm
Not started
Atlanta United
Inter Miami CF
2:00 am
Not started
Orlando City
Sporting Kansas City
11:00 pm
Not started
Los Angeles FC
Toronto FC
1:00 am
Not started
FC Cincinnati
Chicago Fire FC
2:00 am
Not started
Philadelphia Union
Real Salt Lake
2:00 am
Not started
Houston Dynamo FC
Nashville SC
2:30 am
Not started
CF Montreal
Seattle Sounders FC
3:00 am
Not started
Vancouver Whitecaps
San Jose Earthquakes
4:00 am
Not started
LA Galaxy
Portland Timbers
4:30 am
Not started
Minnesota United
Atlanta United
9:30 pm
Not started
New York Red Bulls
New York City FC
12:00 am
Not started
DC United
Austin FC
2:00 am
Not started
Columbus Crew
FC Dallas
3:00 am
Not started
New England Revolution
Columbus Crew
11:00 pm
Not started
New England Revolution
DC United
11:30 pm
Not started
Toronto FC
Orlando City
1:30 am
Not started
New York Red Bulls
CF Montreal
1:30 am
Not started
Inter Miami CF
Chicago Fire FC
2:00 am
Not started
Atlanta United
Minnesota United
2:00 am
Not started
San Jose Earthquakes
Houston Dynamo FC
2:30 am
Not started
FC Cincinnati
Austin FC
3:00 am
Not started
Portland Timbers

Morocco - Botola Pro

Rapide Club Oued Zem 3 - 2 FT Renaissance Club Zemamra MCO Oujda 3 - 2 FT Olympic Club de Safi Chabab Mohammedia 0 - 0 FT FUS Rabat Difaa El Jadida 1 - 0 FT Hassania Agadir FAR Rabat
12:00 am
Not started
Wydad Casablanca
Raja Casablanca
12:00 am
Not started
MAS Fes
RSB Berkane
12:00 am
Not started
MAT Tetouan
Difaa El Jadida
12:00 am
Not started
Olympic Club de Safi
Ittihad Tanger
12:00 am
Not started
Hassania Agadir
MCO Oujda
12:00 am
Not started
Rapide Club Oued Zem
Youssoufia Berrechid
12:00 am
Postponed
Wydad Casablanca
FAR Rabat
12:00 am
Not started
MAS Fes
Raja Casablanca
12:00 am
Not started
FUS Rabat
RSB Berkane
12:00 am
Not started
Renaissance Club Zemamra
Chabab Mohammedia
12:00 am
Not started
MAT Tetouan
Olympic Club de Safi
7:00 pm
Not started
Ittihad Tanger
Rapide Club Oued Zem
7:00 pm
Postponed
Raja Casablanca
Wydad Casablanca
7:00 pm
Postponed
Difaa El Jadida
MAT Tetouan
9:15 pm
Not started
FAR Rabat
Renaissance Club Zemamra
11:30 pm
Not started
Chabab Mohammedia
FUS Rabat
6:00 pm
Not started
MCO Oujda
MAS Fes
8:15 pm
Not started
RSB Berkane
Hassania Agadir
10:30 pm
Not started
Youssoufia Berrechid
Difaa El Jadida
8:15 pm
Not started
MAT Tetouan
Wydad Casablanca
10:30 pm
Not started
Olympic Club de Safi
Youssoufia Berrechid
6:00 pm
Not started
MAS Fes
Chabab Mohammedia
8:15 pm
Not started
Hassania Agadir
RSB Berkane
10:30 pm
Not started
Rapide Club Oued Zem
Ittihad Tanger
6:00 pm
Not started
FUS Rabat
MCO Oujda
8:15 pm
Not started
Raja Casablanca
FAR Rabat
10:30 pm
Not started
Renaissance Club Zemamra
MAS Fes
6:00 pm
Not started
Difaa El Jadida
Raja Casablanca
6:00 pm
Postponed
RSB Berkane
Hassania Agadir
6:00 pm
Postponed
Wydad Casablanca
Rapide Club Oued Zem
8:15 pm
Not started
Chabab Mohammedia
Youssoufia Berrechid
10:30 pm
Not started
Olympic Club de Safi
FUS Rabat
6:00 pm
Not started
FAR Rabat
Renaissance Club Zemamra
8:15 pm
Not started
MCO Oujda
MAT Tetouan
10:30 pm
Not started
Ittihad Tanger
Olympic Club de Safi
10:30 pm
Not started
Hassania Agadir
Wydad Casablanca
6:00 pm
Not started
MAS Fes
RSB Berkane
6:00 pm
Postponed
MCO Oujda
Ittihad Tanger
8:15 pm
Not started
Renaissance Club Zemamra
Difaa El Jadida
10:30 pm
Not started
FUS Rabat
FAR Rabat
10:30 pm
Not started
Rapide Club Oued Zem
Youssoufia Berrechid
8:15 pm
Not started
MAT Tetouan
Chabab Mohammedia
10:30 pm
Not started
Raja Casablanca

Morocco - Botola Pro 2

Racing de Casablanca 1 - 2 FT KAC Kenitra Chabab Atlas Khenifra 2 - 0 FT Union Touarga Sport AS Sale
7:00 pm
Not started
Club Jeunesse Ben Guerir
KAC Kenitra
7:00 pm
Not started
Chabab Atlas Khenifra
Union Touarga Sport
7:00 pm
Not started
Racing de Casablanca
Wydad Fes
9:00 pm
Not started
Olympique Dcheira
Tihad Casablanca
6:00 pm
Not started
Stade Marocain
Widad Temara
6:00 pm
Not started
OCK Khouribga
KACM
8:00 pm
Not started
IZK
Raja Beni Mellal
8:00 pm
Not started
Salmi
OCK Khouribga
8:00 pm
Not started
Union Touarga Sport
Wydad Fes
8:00 pm
Not started
KACM
Club Jeunesse Ben Guerir
6:00 pm
Not started
KAC Kenitra
Stade Marocain
6:00 pm
Not started
Raja Beni Mellal
Racing de Casablanca
8:00 pm
Not started
Chabab Atlas Khenifra
Salmi
6:00 pm
Not started
AS Sale
IZK
6:00 pm
Not started
Widad Temara
Olympique Dcheira
8:00 pm
Not started
Tihad Casablanca
Union Touarga Sport
6:00 pm
Not started
Club Jeunesse Ben Guerir
Raja Beni Mellal
8:00 pm
Not started
OCK Khouribga
AS Sale
6:00 pm
Not started
Racing de Casablanca
Widad Temara
6:00 pm
Not started
Salmi
KACM
8:00 pm
Not started
Olympique Dcheira
Tihad Casablanca
6:00 pm
Not started
Wydad Fes
KAC Kenitra
6:00 pm
Not started
Stade Marocain
Chabab Atlas Khenifra
8:00 pm
Not started
IZK
IZK
6:00 pm
Not started
Raja Beni Mellal
Olympique Dcheira
8:00 pm
Not started
Union Touarga Sport
Salmi
6:00 pm
Not started
KAC Kenitra
Club Jeunesse Ben Guerir
6:00 pm
Not started
Racing de Casablanca
OCK Khouribga
8:00 pm
Not started
Chabab Atlas Khenifra
Stade Marocain
6:00 pm
Not started
AS Sale
Tihad Casablanca
6:00 pm
Not started
KACM
Wydad Fes
8:00 pm
Not started
Widad Temara

USA - USL League One

Richmond Kickers 2 - 0 FT South Georgia Tormenta FC North Carolina FC 1 - 2 FT Greenville Triumph SC North Texas SC 0 - 1 FT Chattanooga Red Wolves SC FC Tucson 1 - 1 FT Forward Madison FC New England Revolution II
11:00 pm
Not started
Union Omaha
Forward Madison FC
2:00 am
Not started
North Carolina FC
Greenville Triumph SC
10:00 pm
Not started
Union Omaha
Fort Lauderdale CF
1:30 am
Not started
FC Tucson
New England Revolution II
2:30 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
Chattanooga Red Wolves SC
10:00 pm
Not started
Fort Lauderdale CF
South Georgia Tormenta FC
1:00 am
Not started
Greenville Triumph SC
Toronto FC II
4:00 am
Not started
North Texas SC
Forward Madison FC
2:00 am
Not started
Union Omaha
Toronto FC II
4:00 am
Not started
FC Tucson
New England Revolution II
11:00 pm
Not started
Fort Lauderdale CF
Chattanooga Red Wolves SC
10:00 pm
Not started
Richmond Kickers
North Carolina FC
10:00 pm
Not started
FC Tucson
North Texas SC
10:30 pm
Not started
Toronto FC II
South Georgia Tormenta FC
1:00 am
Not started
Forward Madison FC
Toronto FC II
4:00 am
Not started
Union Omaha
North Carolina FC
10:00 pm
Not started
Fort Lauderdale CF
Richmond Kickers
12:30 am
Not started
New England Revolution II
South Georgia Tormenta FC
2:00 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
FC Tucson
4:00 am
Not started
Toronto FC II
Forward Madison FC
12:00 am
Not started
Union Omaha
Toronto FC II
1:00 am
Not started
South Georgia Tormenta FC
Forward Madison FC
2:00 am
Not started
Richmond Kickers
Union Omaha
2:00 am
Not started
New England Revolution II
FC Tucson
4:00 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
North Texas SC
1:00 am
Not started
Greenville Triumph SC
South Georgia Tormenta FC
2:00 am
Not started
Toronto FC II
Greenville Triumph SC
1:00 am
Not started
North Carolina FC
Fort Lauderdale CF
1:30 am
Not started
Toronto FC II
Richmond Kickers
12:30 am
Not started
Union Omaha
Toronto FC II
1:00 am
Not started
Fort Lauderdale CF
Forward Madison FC
2:00 am
Not started
New England Revolution II
South Georgia Tormenta FC
2:00 am
Not started
Greenville Triumph SC
North Texas SC
2:30 am
Not started
FC Tucson
Chattanooga Red Wolves SC
10:00 pm
Not started
North Carolina FC
Greenville Triumph SC
1:00 am
Not started
Forward Madison FC
Toronto FC II
1:00 am
Not started
South Georgia Tormenta FC
North Carolina FC
1:00 am
Not started
Richmond Kickers
Chattanooga Red Wolves SC
10:00 pm
Not started
Greenville Triumph SC
New England Revolution II
1:00 am
Not started
North Texas SC
Fort Lauderdale CF
1:30 am
Not started
Toronto FC II
Union Omaha
2:00 am
Not started
FC Tucson
Forward Madison FC
2:00 am
Not started
New England Revolution II
South Georgia Tormenta FC
2:00 am
Not started
Toronto FC II
Richmond Kickers
12:30 am
Not started
North Texas SC
South Georgia Tormenta FC
2:00 am
Not started
North Carolina FC
Union Omaha
3:00 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
FC Tucson
4:00 am
Not started
Fort Lauderdale CF
New England Revolution II
8:00 pm
Not started
Greenville Triumph SC
Toronto FC II
10:00 pm
Not started
New England Revolution II
Chattanooga Red Wolves SC
10:00 pm
Not started
FC Tucson
Greenville Triumph SC
1:00 am
Not started
North Carolina FC
North Texas SC
3:00 am
Not started
Forward Madison FC
Chattanooga Red Wolves SC
10:00 pm
Not started
South Georgia Tormenta FC
Union Omaha
2:00 am
Not started
Forward Madison FC
North Carolina FC
10:00 pm
Not started
Toronto FC II
Richmond Kickers
12:30 am
Not started
Fort Lauderdale CF
Greenville Triumph SC
1:00 am
Not started
South Georgia Tormenta FC
North Texas SC
3:00 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
FC Tucson
4:00 am
Not started
New England Revolution II
North Carolina FC
10:00 pm
Not started
Richmond Kickers
Toronto FC II
10:00 pm
Not started
New England Revolution II
Chattanooga Red Wolves SC
10:00 pm
Not started
Greenville Triumph SC
Forward Madison FC
2:00 am
Not started
Fort Lauderdale CF
South Georgia Tormenta FC
2:00 am
Not started
Richmond Kickers
FC Tucson
4:00 am
Not started
Union Omaha
Toronto FC II
10:00 pm
Not started
Greenville Triumph SC
New England Revolution II
1:00 am
Not started
South Georgia Tormenta FC
Chattanooga Red Wolves SC
10:00 pm
Not started
Forward Madison FC
Richmond Kickers
12:30 am
Not started
FC Tucson
Union Omaha
2:00 am
Not started
North Texas SC
Fort Lauderdale CF
1:30 am
Not started
North Carolina FC
Toronto FC II
10:00 pm
Not started
Richmond Kickers
New England Revolution II
1:00 am
Not started
North Carolina FC
Greenville Triumph SC
1:00 am
Not started
South Georgia Tormenta FC
Union Omaha
2:00 am
Not started
Forward Madison FC
FC Tucson
4:00 am
Not started
North Texas SC
North Carolina FC
10:00 pm
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
Richmond Kickers
12:30 am
Not started
New England Revolution II
Forward Madison FC
2:00 am
Not started
South Georgia Tormenta FC
North Texas SC
3:00 am
Not started
North Carolina FC
FC Tucson
4:00 am
Not started
Union Omaha
Fort Lauderdale CF
1:30 am
Not started
Greenville Triumph SC
Chattanooga Red Wolves SC
10:00 pm
Not started
North Texas SC
Forward Madison FC
2:00 am
Not started
Toronto FC II
Chattanooga Red Wolves SC
10:00 pm
Not started
Union Omaha
Forward Madison FC
2:00 am
Not started
North Texas SC
South Georgia Tormenta FC
2:00 am
Not started
New England Revolution II
Greenville Triumph SC
1:00 am
Not started
Richmond Kickers
Fort Lauderdale CF
1:30 am
Not started
FC Tucson
North Carolina FC
10:00 pm
Not started
Forward Madison FC
Toronto FC II
10:00 pm
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
Richmond Kickers
12:30 am
Not started
North Carolina FC
South Georgia Tormenta FC
2:00 am
Not started
Fort Lauderdale CF
Union Omaha
2:00 am
Not started
North Texas SC
FC Tucson
4:00 am
Not started
Greenville Triumph SC

USA - USL Championship

Indy Eleven 0 - 2 FT FC Tulsa Miami FC 0 - 1 FT Hartford Athletic Tampa Bay Rowdies 3 - 0 FT Pittsburgh Riverhounds Louisville City FC 1 - 1 FT Birmingham Legion San Antonio FC 2 - 2 FT Real Monarchs SLC El Paso Locomotive 1 - 1 FT New Mexico United Phoenix Rising FC 3 - 0 FT Oakland Roots LA Galaxy II
2:00 am
Not started
Tacoma Defiance
Sacramento Republic FC
4:30 am
Not started
Las Vegas Lights FC
Tacoma Defiance
4:00 am
Not started
San Diego Loyal
Charleston Battery
1:00 am
Not started
Charlotte Independence
New York Red Bulls II
1:00 am
Not started
Miami FC
Sporting Kansas City II
2:00 am
Not started
Colorado Springs Switchbacks FC
Real Monarchs SLC
3:00 am
Not started
LA Galaxy II
Hartford Athletic
1:00 am
Not started
Pittsburgh Riverhounds
Birmingham Legion
1:30 am
Not started
Memphis 901
Tampa Bay Rowdies
2:00 am
Not started
Phoenix Rising FC
New Mexico United
3:30 am
Not started
Austin Bold
Tacoma Defiance
9:00 pm
Not started
Orange County SC
OKC Energy FC
12:00 am
Not started
Atlanta United II
Rio Grande Valley FC
2:30 am
Not started
San Antonio FC
Loudoun United
1:00 am
Not started
New York Red Bulls II
Atlanta United II
1:30 am
Not started
FC Tulsa
LA Galaxy II
4:30 am
Not started
Sporting Kansas City II
Colorado Springs Switchbacks FC
3:00 am
Not started
New Mexico United
Real Monarchs SLC
3:00 am
Not started
Austin Bold
Indy Eleven
1:00 am
Not started
Sporting Kansas City II
Pittsburgh Riverhounds
1:00 am
Not started
Charlotte Independence
Louisville City FC
1:30 am
Not started
San Diego Loyal
Tampa Bay Rowdies
1:30 am
Not started
Miami FC
San Antonio FC
2:30 am
Not started
Birmingham Legion
El Paso Locomotive
3:30 am
Not started
Rio Grande Valley FC
Orange County SC
4:00 am
Not started
Sacramento Republic FC
Phoenix Rising FC
4:30 am
Not started
Las Vegas Lights FC
Charleston Battery
8:00 pm
Not started
New York Red Bulls II
Atlanta United II
9:30 pm
Not started
Memphis 901
LA Galaxy II
2:00 am
Not started
Oakland Roots
Birmingham Legion
2:00 am
Not started
OKC Energy FC
Austin Bold
3:00 am
Not started
Real Monarchs SLC
New York Red Bulls II
1:00 am
Not started
Pittsburgh Riverhounds
Hartford Athletic
1:00 am
Not started
Real Monarchs SLC
Louisville City FC
1:30 am
Not started
Indy Eleven
Miami FC
1:30 am
Not started
Charlotte Independence
San Antonio FC
2:30 am
Not started
Rio Grande Valley FC
OKC Energy FC
2:30 am
Not started
Memphis 901
New Mexico United
3:30 am
Not started
Loudoun United
Orange County SC
4:00 am
Not started
LA Galaxy II
San Diego Loyal
4:30 am
Not started
Las Vegas Lights FC
Sacramento Republic FC
4:30 am
Not started
Phoenix Rising FC
Atlanta United II
9:30 pm
Not started
Birmingham Legion
Sporting Kansas City II
11:00 pm
Not started
El Paso Locomotive
Austin Bold
3:00 am
Not started
Tacoma Defiance
Indy Eleven
1:00 am
Not started
OKC Energy FC
Loudoun United
1:00 am
Not started
Pittsburgh Riverhounds
New York Red Bulls II
1:00 am
Not started
Tampa Bay Rowdies
Sporting Kansas City II
2:00 am
Not started
FC Tulsa
Sacramento Republic FC
5:00 am
Not started
Oakland Roots
Austin Bold
3:00 am
Not started
El Paso Locomotive
Charleston Battery
1:00 am
Not started
LA Galaxy II
Real Monarchs SLC
4:00 am
Not started
New Mexico United
Charlotte Independence
1:00 am
Not started
Tampa Bay Rowdies
Hartford Athletic
1:00 am
Not started
New York Red Bulls II
Indy Eleven
1:00 am
Not started
Memphis 901
Colorado Springs Switchbacks FC
2:00 am
Not started
San Antonio FC
Las Vegas Lights FC
4:30 am
Not started
Tacoma Defiance
Phoenix Rising FC
4:30 am
Not started
San Diego Loyal
Sacramento Republic FC
5:00 am
Not started
Orange County SC
Birmingham Legion
11:00 pm
Not started
FC Tulsa
Pittsburgh Riverhounds
12:00 am
Not started
Austin Bold
Atlanta United II
1:30 am
Not started
Louisville City FC
Miami FC
1:30 am
Not started
Rio Grande Valley FC
Loudoun United
1:00 am
Not started
Charleston Battery
Atlanta United II
1:30 am
Not started
Sporting Kansas City II
El Paso Locomotive
3:00 am
Not started
Indy Eleven
Real Monarchs SLC
4:00 am
Not started
Sacramento Republic FC
Orange County SC
4:00 am
Not started
San Diego Loyal
Tampa Bay Rowdies
1:30 am
Not started
Loudoun United
Las Vegas Lights FC
4:30 am
Not started
San Antonio FC
Charleston Battery
1:00 am
Not started
New York Red Bulls II
Pittsburgh Riverhounds
1:00 am
Not started
Miami FC
Louisville City FC
1:30 am
Not started
Memphis 901
Rio Grande Valley FC
2:00 am
Not started
Real Monarchs SLC
OKC Energy FC
2:30 am
Not started
Birmingham Legion
El Paso Locomotive
3:30 am
Not started
Colorado Springs Switchbacks FC
New Mexico United
3:30 am
Not started
Austin Bold
Orange County SC
4:00 am
Not started
Oakland Roots
San Diego Loyal
4:30 am
Not started
LA Galaxy II
Phoenix Rising FC
4:30 am
Not started
Tacoma Defiance
Charlotte Independence
1:00 am
Not started
Hartford Athletic
Indy Eleven
2:00 am
Not started
Pittsburgh Riverhounds
Louisville City FC
1:30 am
Not started
Birmingham Legion
Rio Grande Valley FC
2:00 am
Not started
Austin Bold
New York Red Bulls II
2:00 am
Not started
Charlotte Independence
FC Tulsa
2:00 am
Not started
Sporting Kansas City II
Memphis 901
2:30 am
Not started
Atlanta United II
Colorado Springs Switchbacks FC
3:00 am
Not started
Tacoma Defiance
New Mexico United
3:30 am
Not started
San Antonio FC
LA Galaxy II
4:30 am
Not started
Las Vegas Lights FC
Charleston Battery
1:00 am
Not started
Miami FC
Real Monarchs SLC
4:00 am
Not started
El Paso Locomotive

Ecuador - Serie A - First Stage

Barcelona SC
1:30 am
Postponed
Emelec
Mushuc Runa
8:00 pm
Not started
Universidad Catolica
Delfin
10:30 pm
Not started
Olmedo
Aucas
1:00 am
Not started
Tecnico Universitario
Guayaquil City
2:00 am
Not started
Manta
Deportivo Cuenca
2:00 am
Not started
Mushuc Runa
Olmedo
9:00 pm
Not started
Independiente del Valle
Universidad Catolica
11:30 pm
Not started
Delfin
Emelec
2:00 am
Not started
Guayaquil City
Manta
9:00 pm
Not started
CSD Macara
LDU de Quito
11:30 pm
Not started
Aucas
Nueve de Octubre
2:00 am
Not started
Barcelona SC
Tecnico Universitario
2:00 am
Not started
Orense
Mushuc Runa
10:00 pm
Not started
Emelec
Aucas
10:00 pm
Not started
Deportivo Cuenca
Barcelona SC
10:00 pm
Not started
Olmedo
Nueve de Octubre
10:00 pm
Not started
Manta
CSD Macara
10:00 pm
Not started
Tecnico Universitario
Orense
10:00 pm
Not started
Universidad Catolica
Delfin
10:00 pm
Not started
LDU de Quito
Independiente del Valle
10:00 pm
Not started
Guayaquil City
Delfin
10:00 pm
Not started
Nueve de Octubre
Universidad Catolica
10:00 pm
Not started
Barcelona SC
CSD Macara
10:00 pm
Not started
Aucas
Emelec
10:00 pm
Not started
Independiente del Valle
Deportivo Cuenca
10:00 pm
Not started
Tecnico Universitario
LDU de Quito
10:00 pm
Not started
Orense
Olmedo
10:00 pm
Not started
Manta
Guayaquil City
10:00 pm
Not started
Mushuc Runa
Barcelona SC
10:00 pm
Not started
CSD Macara
Nueve de Octubre
10:00 pm
Not started
Universidad Catolica
Tecnico Universitario
10:00 pm
Not started
LDU de Quito
Aucas
10:00 pm
Not started
Guayaquil City
Manta
10:00 pm
Not started
Emelec
Mushuc Runa
10:00 pm
Not started
Delfin
Orense
10:00 pm
Not started
Olmedo
Independiente del Valle
10:00 pm
Not started
Deportivo Cuenca

Venezuela - Primera Division - Grupo Central

Deportivo Tachira 2 - 0 FT Trujillanos FC Estudiantes Merida
12:15 am
Not started
Portuguesa FC
Portuguesa FC
2:30 am
Not started
Trujillanos FC
Hermanos Colmenarez
11:00 pm
Not started
Zulia
Deportivo Tachira
1:15 am
Not started
Estudiantes Merida
Trujillanos FC
12:15 am
Not started
Zulia
Portuguesa FC
1:00 am
Not started
Hermanos Colmenarez
Zamora FC
11:00 pm
Not started
Deportivo Tachira
Trujillanos FC
11:00 pm
Not started
Hermanos Colmenarez
Zulia
11:00 pm
Not started
Portuguesa FC
Estudiantes Merida
10:00 pm
Not started
Zamora FC
Trujillanos FC
1:00 am
Not started
Estudiantes Merida
Hermanos Colmenarez
1:00 am
Not started
Deportivo Tachira
Portuguesa FC
1:00 am
Not started
Zamora FC
Estudiantes Merida
1:00 am
Not started
Hermanos Colmenarez
Zamora FC
1:00 am
Not started
Trujillanos FC
Deportivo Tachira
1:00 am
Not started
Zulia
Hermanos Colmenarez
1:00 am
Not started
Zamora FC
Deportivo Tachira
1:00 am
Not started
Portuguesa FC
Zulia
1:00 am
Not started
Estudiantes Merida
Portuguesa FC
1:00 am
Not started
Estudiantes Merida
Zamora FC
1:00 am
Not started
Zulia
Trujillanos FC
1:00 am
Not started
Deportivo Tachira
Estudiantes Merida
1:00 am
Not started
Deportivo Tachira
Zulia
1:00 am
Not started
Hermanos Colmenarez
Trujillanos FC
1:00 am
Not started
Portuguesa FC
Hermanos Colmenarez
1:00 am
Not started
Portuguesa FC
Deportivo Tachira
1:00 am
Not started
Zamora FC
Zulia
1:00 am
Not started
Trujillanos FC
Zamora FC
1:00 am
Not started
Estudiantes Merida
Portuguesa FC
1:00 am
Not started
Zulia
Hermanos Colmenarez
1:00 am
Not started
Trujillanos FC

Australia - Victorian Premier League Two

Western Sydney Wanderers FC Youth 2 - 1 FT Blacktown Spartans Hakoah Sydney City East 2 - 0 FT Mounties Wanderers Bonnyrigg White Eagles
10:00 am
Not started
Central Coast Mariners Youth
Blacktown Spartans
11:00 am
Not started
SD Raiders FC
Spirit FC
11:00 am
Not started
Western Sydney Wanderers FC Youth
Hills United FC
11:00 am
Not started
St George City
Northern Tigers
11:00 am
Not started
Mounties Wanderers
St George FC
11:00 am
Not started
Hakoah Sydney City East
St George City
4:00 pm
Not started
Bonnyrigg White Eagles
SD Raiders FC
10:30 am
Not started
Hills United FC
St George FC
11:00 am
Not started
Spirit FC
Mounties Wanderers
11:00 am
Not started
Blacktown Spartans
Hakoah Sydney City East
7:00 am
Not started
Northern Tigers
Western Sydney Wanderers FC Youth
7:00 am
Not started
Central Coast Mariners Youth
St George City
4:00 pm
Not started
Blacktown Spartans
Bonnyrigg White Eagles
10:00 am
Not started
SD Raiders FC
Spirit FC
11:00 am
Not started
Northern Tigers
Hills United FC
11:00 am
Not started
Hakoah Sydney City East
Western Sydney Wanderers FC Youth
11:00 am
Not started
St George FC
Central Coast Mariners Youth
7:00 am
Not started
Mounties Wanderers
St George City
10:30 am
Not started
SD Raiders FC
Central Coast Mariners Youth
11:00 am
Not started
Blacktown Spartans
Northern Tigers
11:00 am
Not started
Western Sydney Wanderers FC Youth
St George FC
11:00 am
Not started
Hills United FC
Mounties Wanderers
11:00 am
Not started
Spirit FC
Hakoah Sydney City East
7:00 am
Not started
Bonnyrigg White Eagles
St George City
4:00 pm
Not started
St George FC
Blacktown Spartans
11:00 am
Not started
Northern Tigers
Spirit FC
11:00 am
Not started
Hakoah Sydney City East
Hills United FC
11:00 am
Not started
Bonnyrigg White Eagles
Western Sydney Wanderers FC Youth
11:00 am
Not started
Mounties Wanderers
Central Coast Mariners Youth
7:00 am
Not started
SD Raiders FC
Northern Tigers
7:00 am
Not started
St George FC
Bonnyrigg White Eagles
10:00 am
Not started
Blacktown Spartans
Mounties Wanderers
11:00 am
Not started
St George City
Western Sydney Wanderers FC Youth
11:00 am
Not started
Hills United FC
Hakoah Sydney City East
7:00 am
Not started
SD Raiders FC
Central Coast Mariners Youth
7:00 am
Not started
Spirit FC
St George City
4:00 pm
Not started
Hakoah Sydney City East
Bonnyrigg White Eagles
10:00 am
Not started
Western Sydney Wanderers FC Youth
SD Raiders FC
10:30 am
Not started
Northern Tigers
Blacktown Spartans
11:00 am
Not started
Spirit FC
St George FC
11:00 am
Not started
Mounties Wanderers
Central Coast Mariners Youth
7:00 am
Not started
Hills United FC
SD Raiders FC
10:30 am
Not started
St George FC
Spirit FC
11:00 am
Not started
Bonnyrigg White Eagles
Hills United FC
11:00 am
Not started
Mounties Wanderers
Northern Tigers
11:00 am
Not started
Central Coast Mariners Youth
Western Sydney Wanderers FC Youth
11:00 am
Not started
St George City
Hakoah Sydney City East
7:00 am
Not started
Blacktown Spartans
St George City
4:00 pm
Not started
Northern Tigers
Blacktown Spartans
11:00 am
Not started
St George FC
Spirit FC
11:00 am
Not started
Hills United FC
Western Sydney Wanderers FC Youth
11:00 am
Not started
SD Raiders FC
Mounties Wanderers
7:00 am
Not started
Bonnyrigg White Eagles
Central Coast Mariners Youth
7:00 am
Not started
Hakoah Sydney City East
St George City
4:00 pm
Not started
Spirit FC
Bonnyrigg White Eagles
10:00 am
Not started
Northern Tigers
SD Raiders FC
10:30 am
Not started
Mounties Wanderers
Hills United FC
11:00 am
Not started
Blacktown Spartans
St George FC
11:00 am
Not started
Central Coast Mariners Youth
Hakoah Sydney City East
7:00 am
Not started
Western Sydney Wanderers FC Youth
Northern Tigers
7:00 am
Not started
Hills United FC
Blacktown Spartans
11:00 am
Not started
Western Sydney Wanderers FC Youth
Spirit FC
11:00 am
Not started
SD Raiders FC
St George FC
11:00 am
Not started
Bonnyrigg White Eagles
Mounties Wanderers
11:00 am
Not started
Hakoah Sydney City East
Central Coast Mariners Youth
7:00 am
Not started
St George City
St George City
4:00 pm
Not started
Hills United FC
Central Coast Mariners Youth
7:00 am
Not started
Bonnyrigg White Eagles
SD Raiders FC
10:30 am
Not started
Blacktown Spartans
Western Sydney Wanderers FC Youth
11:00 am
Not started
Spirit FC
Mounties Wanderers
7:00 am
Not started
Northern Tigers
Hakoah Sydney City East
7:00 am
Not started
St George FC

Australia - NPL Youth Queensland

Melbourne Knights FC U21 1 - 1 FT South Melbourne FC U21 Heidelberg United U21 2 - 2 FT St Albans Saints U21 Bentleigh Greens U21
10:15 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Eastern Lions SC U21
4:30 am
Not started
Dandenong City U21
Port Melbourne Sharks SC U21
7:00 am
Not started
Green Gully SC U21
Dandenong Thunder SC U21
9:00 am
Not started
Altona Magic U21
Hume City FC U21
11:45 am
Not started
Heidelberg United U21
Avondale FC U21
4:30 am
Not started
South Melbourne FC U21
St Albans Saints U21
4:30 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Oakleigh Cannons FC U21
10:15 am
Not started
Hume City FC U21
Dandenong City U21
10:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
South Melbourne FC U21
4:30 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Green Gully SC U21
7:00 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Altona Magic U21
8:30 am
Not started
St Albans Saints U21
Melbourne Knights FC U21
5:00 am
Not started
Eastern Lions SC U21
Heidelberg United U21
7:00 am
Not started
Avondale FC U21
Oakleigh Cannons FC U21
10:15 am
Not started
Avondale FC U21
Bentleigh Greens U21
10:15 am
Not started
Eastern Lions SC U21
Dandenong City U21
10:30 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
South Melbourne FC U21
4:30 am
Not started
Heidelberg United U21
Green Gully SC U21
7:00 am
Not started
St Albans Saints U21
Altona Magic U21
8:30 am
Not started
Hume City FC U21
Melbourne Knights FC U21
5:00 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Avondale FC U21
4:15 am
Not started
Altona Magic U21
Port Melbourne Sharks SC U21
7:00 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Dandenong Thunder SC U21
9:00 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Hume City FC U21
11:45 am
Not started
Green Gully SC U21
St Albans Saints U21
4:30 am
Not started
Dandenong City U21
Eastern Lions SC U21
4:30 am
Not started
South Melbourne FC U21
Heidelberg United U21
7:00 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Bentleigh Greens U21
10:15 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Dandenong City U21
10:30 am
Not started
Hume City FC U21
Eastern Lions SC U21
4:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
South Melbourne FC U21
4:30 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Green Gully SC U21
7:00 am
Not started
Avondale FC U21
Melbourne Knights FC U21
7:00 am
Not started
St Albans Saints U21
Heidelberg United U21
7:00 am
Not started
Altona Magic U21
Oakleigh Cannons FC U21
10:15 am
Not started
Altona Magic U21
South Melbourne FC U21
4:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Dandenong Thunder SC U20
9:00 am
Not started
Eastern Lions SC U20
Hume City FC U21
11:45 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Avondale FC U21
4:30 am
Not started
Dandenong City U21
St Albans Saints U21
4:30 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Heidelberg United U21
7:00 am
Not started
Green Gully SC U21
Bentleigh Greens U21
10:15 am
Not started
Hume City FC U21
Dandenong City U21
10:30 am
Not started
Heidelberg United U21
Eastern Lions SC U21
4:30 am
Not started
St Albans Saints U21
South Melbourne FC U21
4:30 am
Not started
Altona Magic U21
Green Gully SC U21
7:00 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Port Melbourne Sharks SC U21
7:00 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Melbourne Knights FC U21
5:00 am
Not started
Avondale FC U21
Oakleigh Cannons FC U21
10:15 am
Not started
Dandenong City U21
Avondale FC U21
4:15 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Green Gully SC U21
7:00 am
Not started
Altona Magic U21
Dandenong Thunder SC U21
9:00 am
Not started
South Melbourne FC U21
Hume City FC U21
11:45 am
Not started
Eastern Lions SC U21
St Albans Saints U21
4:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Heidelberg United U21
7:00 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Dandenong City U21
10:30 am
Not started
Altona Magic U21
South Melbourne FC U21
4:30 am
Not started
Green Gully SC U21
Port Melbourne Sharks SC U21
7:00 am
Not started
Hume City FC U21
St Albans Saints U21
4:30 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Eastern Lions SC U21
4:30 am
Not started
Avondale FC U21
Heidelberg United U21
7:00 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Melbourne Knights FC U21
7:00 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Oakleigh Cannons FC U21
10:15 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Green Gully SC U21
7:00 am
Not started
Dandenong City U21
Altona Magic U21
8:30 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Hume City FC U21
11:45 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Avondale FC U21
4:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
St Albans Saints U21
4:30 am
Not started
South Melbourne FC U21
Heidelberg United U21
7:00 am
Not started
Eastern Lions SC U21
Bentleigh Greens U21
10:15 am
Not started
Altona Magic U21
Eastern Lions SC U21
4:30 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
South Melbourne FC U21
4:30 am
Not started
Dandenong City U21
Port Melbourne Sharks SC U21
7:00 am
Not started
Heidelberg United U21
Dandenong Thunder SC U21
9:00 am
Not started
Avondale FC U21
St Albans Saints U21
4:30 am
Not started
Hume City FC U21
Melbourne Knights FC U21
5:00 am
Not started
Green Gully SC U21
Oakleigh Cannons FC U21
10:15 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Dandenong City U21
10:30 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Green Gully SC U21
7:00 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Altona Magic U21
8:30 am
Not started
Eastern Lions SC U21
Hume City FC U21
11:45 am
Not started
South Melbourne FC U21
Avondale FC U21
4:30 am
Not started
St Albans Saints U21
Heidelberg United U21
7:00 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Bentleigh Greens U21
10:15 am
Not started
Dandenong City U21
South Melbourne FC U20
4:30 am
Not started
Melbourne Knights FC U20
Port Melbourne Sharks SC U21
7:00 am
Not started
Altona Magic U21
Dandenong Thunder SC U21
9:00 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Hume City FC U21
11:45 am
Not started
Avondale FC U21
St Albans Saints U21
4:30 am
Not started
Heidelberg United U21
Eastern Lions SC U21
5:00 am
Not started
Green Gully SC U21
Oakleigh Cannons FC U21
10:15 am
Not started
St Albans Saints U21
Dandenong City U21
10:30 am
Not started
Eastern Lions SC U21
South Melbourne FC U20
4:30 am
Not started
Avondale FC U20
Green Gully SC U21
7:00 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Altona Magic U21
8:30 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Melbourne Knights FC U21
7:00 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Heidelberg United U21
7:00 am
Not started
Hume City FC U21

Japan - J. League

Yokohama F.Marinos 2 - 0 FT Vissel Kobe Shimizu S-Pulse 1 - 1 FT Yokohama FC Avispa Fukuoka 1 - 0 FT Kashiwa Reysol Tokushima Vortis 1 - 2 FT Hokkaido Consadole Sapporo Shonan Bellmare 2 - 0 FT Oita Trinita Urawa Red Diamonds 2 - 0 FT Vegalta Sendai Kashima Antlers 3 - 0 FT FC Tokyo Gamba Osaka
11:00 am
Not started
Sanfrecce Hiroshima
Kawasaki Frontale
12:00 pm
Not started
Vegalta Sendai
Nagoya Grampus
12:30 pm
Not started
Kashima Antlers
Vegalta Sendai
7:00 am
Not started
Avispa Fukuoka
Shimizu S-Pulse
7:00 am
Not started
Nagoya Grampus
Kashima Antlers
8:00 am
Not started
Yokohama F.Marinos
Kashiwa Reysol
9:00 am
Not started
FC Tokyo
Sanfrecce Hiroshima
9:00 am
Not started
Tokushima Vortis
Oita Trinita
9:00 am
Not started
Sagan Tosu
Vissel Kobe
9:00 am
Not started
Cerezo Osaka
Yokohama FC
10:00 am
Not started
Shonan Bellmare
Kawasaki Frontale
8:00 am
Not started
Hokkaido Consadole Sapporo
Gamba Osaka
10:00 am
Not started
Urawa Red Diamonds
Hokkaido Consadole Sapporo
7:00 am
Not started
Shimizu S-Pulse
Vegalta Sendai
7:00 am
Not started
Oita Trinita
Sagan Tosu
7:00 am
Not started
Kashima Antlers
Kawasaki Frontale
8:00 am
Not started
Yokohama FC
Urawa Red Diamonds
9:00 am
Not started
Vissel Kobe
Yokohama F.Marinos
10:00 am
Not started
Kashiwa Reysol
Avispa Fukuoka
10:00 am
Not started
Shonan Bellmare
Tokushima Vortis
11:00 am
Not started
Nagoya Grampus
FC Tokyo
12:00 pm
Not started
Gamba Osaka
Cerezo Osaka
8:00 am
Not started
Sanfrecce Hiroshima
Hokkaido Consadole Sapporo
12:00 pm
Not started
Sagan Tosu
Kashima Antlers
12:00 pm
Not started
Cerezo Osaka
Kashiwa Reysol
12:00 pm
Not started
Vissel Kobe
Yokohama FC
12:00 pm
Not started
Avispa Fukuoka
Sanfrecce Hiroshima
12:00 pm
Not started
Urawa Red Diamonds
Shonan Bellmare
12:00 pm
Not started
Kawasaki Frontale
Shimizu S-Pulse
12:00 pm
Not started
FC Tokyo
Oita Trinita
12:00 pm
Not started
Yokohama F.Marinos
Nagoya Grampus
12:30 pm
Not started
Vegalta Sendai
Gamba Osaka
12:00 pm
Not started
Tokushima Vortis
Kashiwa Reysol
12:00 pm
Not started
Hokkaido Consadole Sapporo
Yokohama F.Marinos
6:00 am
Not started
Shimizu S-Pulse
FC Tokyo
7:00 am
Not started
Sanfrecce Hiroshima
Vissel Kobe
7:00 am
Not started
Sagan Tosu
Vegalta Sendai
8:00 am
Not started
Cerezo Osaka
Tokushima Vortis
8:00 am
Not started
Shonan Bellmare
Oita Trinita
8:00 am
Not started
Avispa Fukuoka
Gamba Osaka
10:00 am
Not started
Yokohama FC
Urawa Red Diamonds
11:00 am
Not started
Nagoya Grampus
Kawasaki Frontale
12:00 pm
Not started
Kashima Antlers
Shonan Bellmare
12:00 pm
Not started
Gamba Osaka
Yokohama FC
12:00 pm
Not started
Kawasaki Frontale
Avispa Fukuoka
6:00 am
Not started
Vissel Kobe
Hokkaido Consadole Sapporo
7:00 am
Not started
Oita Trinita
Yokohama FC
11:00 am
Not started
FC Tokyo
Sanfrecce Hiroshima
12:00 pm
Not started
Kashiwa Reysol
Kashima Antlers
10:00 am
Not started
Vegalta Sendai
Urawa Red Diamonds
12:00 pm
Not started
Shonan Bellmare
Hokkaido Consadole Sapporo
12:00 pm
Not started
Cerezo Osaka
Vegalta Sendai
12:00 pm
Not started
Shimizu S-Pulse
Kashiwa Reysol
12:00 pm
Not started
Urawa Red Diamonds
Yokohama F.Marinos
12:00 pm
Not started
Sagan Tosu
Vissel Kobe
12:00 pm
Not started
Yokohama FC
Tokushima Vortis
12:00 pm
Not started
FC Tokyo
Oita Trinita
12:00 pm
Not started
Kashima Antlers
Yokohama FC
11:00 am
Not started
Shimizu S-Pulse
Tokushima Vortis
11:00 am
Not started
Yokohama F.Marinos
Kashima Antlers
11:30 am
Not started
Hokkaido Consadole Sapporo
Urawa Red Diamonds
12:00 pm
Not started
Avispa Fukuoka
FC Tokyo
12:00 pm
Not started
Oita Trinita
Shonan Bellmare
12:00 pm
Not started
Kashiwa Reysol
Vegalta Sendai
12:00 pm
Not started
Urawa Red Diamonds
Kashiwa Reysol
12:00 pm
Not started
Yokohama F.Marinos
Sanfrecce Hiroshima
12:00 pm
Not started
Sagan Tosu
Vissel Kobe
12:00 pm
Not started
Shonan Bellmare
Hokkaido Consadole Sapporo
6:05 am
Not started
Tokushima Vortis
Shimizu S-Pulse
11:00 am
Not started
Oita Trinita
Yokohama F.Marinos
11:00 am
Not started
Avispa Fukuoka
Vegalta Sendai
12:00 pm
Not started
Hokkaido Consadole Sapporo
Oita Trinita
12:00 pm
Not started
Urawa Red Diamonds
Sanfrecce Hiroshima
11:00 am
Not started
Yokohama FC
Tokushima Vortis
11:00 am
Not started
Shimizu S-Pulse
Kashiwa Reysol
12:00 pm
Not started
Kashima Antlers
Shonan Bellmare
12:00 pm
Not started
FC Tokyo
Shimizu S-Pulse
11:30 am
Not started
Kawasaki Frontale
Avispa Fukuoka
11:30 am
Not started
Gamba Osaka
Cerezo Osaka
12:00 pm
Not started
Vissel Kobe
Sagan Tosu
12:00 pm
Not started
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
12:00 pm
Not started
FC Tokyo
Gamba Osaka
12:00 pm
Not started
Vissel Kobe
Gamba Osaka
12:00 pm
Not started
Kashima Antlers
Sagan Tosu
12:00 pm
Not started
Cerezo Osaka
Gamba Osaka
12:00 pm
Not started
Oita Trinita
Hokkaido Consadole Sapporo
11:00 am
Not started
Gamba Osaka
Vegalta Sendai
12:00 pm
Not started
Gamba Osaka
Gamba Osaka
12:00 pm
Not started
Yokohama F.Marinos
Hokkaido Consadole Sapporo
8:00 am
Not started
Urawa Red Diamonds
Yokohama FC
11:00 am
Not started
Nagoya Grampus
Shimizu S-Pulse
11:00 am
Not started
Yokohama F.Marinos
Shonan Bellmare
12:00 pm
Not started
Kashima Antlers

Japan - J. League 2

SC Sagamihara 1 - 1 FT Machida Zelvia Blaublitz Akita 1 - 1 FT Jubilo Iwata Kyoto Sanga FC 1 - 0 FT Montedio Yamagata Zweigen Kanazawa 0 - 1 FT Renofa Yamaguchi Albirex Niigata 0 - 0 FT Matsumoto Yamaga Ventforet Kofu 2 - 0 FT Tokyo Verdy JEF United Chiba 4 - 2 FT Fagiano Okayama FC Mito Hollyhock 1 - 1 FT Tochigi SC Thespakusatsu Gunma 1 - 1 FT Omiya Ardija Giravanz Kitakyushu 0 - 1 FT V-Varen Nagasaki Ventforet Kofu
7:00 am
Not started
Blaublitz Akita
Matsumoto Yamaga
7:00 am
Not started
Zweigen Kanazawa
Jubilo Iwata
7:00 am
Not started
Thespakusatsu Gunma
Renofa Yamaguchi
7:00 am
Not started
SC Sagamihara
V-Varen Nagasaki
7:00 am
Not started
JEF United Chiba
FC Ryukyu
11:30 am
Not started
Tochigi SC
Kyoto Sanga FC
7:00 am
Not started
Mito Hollyhock
Omiya Ardija
7:00 am
Not started
Fagiano Okayama FC
Montedio Yamagata
7:00 am
Not started
Ehime FC
Machida Zelvia
8:00 am
Not started
Albirex Niigata
Tokyo Verdy
8:00 am
Not started
Giravanz Kitakyushu
Blaublitz Akita
11:30 am
Not started
Renofa Yamaguchi
FC Ryukyu
12:00 pm
Not started
Montedio Yamagata
Tochigi SC
7:00 am
Not started
Matsumoto Yamaga
Mito Hollyhock
7:00 am
Not started
Ventforet Kofu
JEF United Chiba
7:00 am
Not started
Machida Zelvia
Albirex Niigata
7:00 am
Not started
Kyoto Sanga FC
Giravanz Kitakyushu
7:00 am
Not started
Omiya Ardija
Fagiano Okayama FC
7:00 am
Not started
V-Varen Nagasaki
Zweigen Kanazawa
7:00 am
Not started
Thespakusatsu Gunma
Tokyo Verdy
8:00 am
Not started
Jubilo Iwata
SC Sagamihara
12:00 pm
Not started
Ehime FC
V-Varen Nagasaki
7:00 am
Not started
Renofa Yamaguchi
Omiya Ardija
7:00 am
Not started
JEF United Chiba
Thespakusatsu Gunma
7:00 am
Not started
Tochigi SC
Tokyo Verdy
9:00 am
Not started
Blaublitz Akita
Jubilo Iwata
9:00 am
Not started
Zweigen Kanazawa
Matsumoto Yamaga
5:00 am
Not started
Fagiano Okayama FC
Montedio Yamagata
7:00 am
Not started
SC Sagamihara
Kyoto Sanga FC
7:00 am
Not started
Ventforet Kofu
Albirex Niigata
7:00 am
Not started
FC Ryukyu
Machida Zelvia
8:00 am
Not started
Giravanz Kitakyushu
Ehime FC
10:00 am
Not started
Mito Hollyhock
Thespakusatsu Gunma
12:00 pm
Not started
Mito Hollyhock
Renofa Yamaguchi
6:30 am
Not started
Ehime FC
Giravanz Kitakyushu
7:00 am
Not started
Jubilo Iwata
Matsumoto Yamaga
7:00 am
Not started
Machida Zelvia
Ventforet Kofu
7:00 am
Not started
Albirex Niigata
Blaublitz Akita
8:00 am
Not started
FC Ryukyu
SC Sagamihara
8:00 am
Not started
V-Varen Nagasaki
Fagiano Okayama FC
12:00 pm
Not started
Tokyo Verdy
Zweigen Kanazawa
7:00 am
Not started
Omiya Ardija
JEF United Chiba
7:00 am
Not started
Montedio Yamagata
Tochigi SC
7:00 am
Not started
Kyoto Sanga FC
V-Varen Nagasaki
7:00 am
Not started
Matsumoto Yamaga
Kyoto Sanga FC
7:00 am
Not started
Thespakusatsu Gunma
Albirex Niigata
7:00 am
Not started
Fagiano Okayama FC
JEF United Chiba
7:00 am
Not started
Tokyo Verdy
Mito Hollyhock
7:00 am
Not started
SC Sagamihara
Montedio Yamagata
7:00 am
Not started
Renofa Yamaguchi
Machida Zelvia
8:00 am
Not started
Blaublitz Akita
Jubilo Iwata
8:00 am
Not started
Ventforet Kofu
Ehime FC
11:00 am
Not started
Zweigen Kanazawa
FC Ryukyu
12:00 pm
Not started
Giravanz Kitakyushu
Omiya Ardija
12:00 pm
Not started
Tochigi SC
Matsumoto Yamaga
11:00 am
Not started
Omiya Ardija
Ventforet Kofu
11:00 am
Not started
Renofa Yamaguchi
Tochigi SC
11:00 am
Not started
V-Varen Nagasaki
Fagiano Okayama FC
12:00 pm
Not started
FC Ryukyu
Jubilo Iwata
12:00 pm
Not started
JEF United Chiba
Zweigen Kanazawa
12:00 pm
Not started
Kyoto Sanga FC
SC Sagamihara
8:00 am
Not started
Tokyo Verdy
Mito Hollyhock
11:00 am
Not started
Montedio Yamagata
Thespakusatsu Gunma
12:00 pm
Not started
Machida Zelvia
Giravanz Kitakyushu
12:00 pm
Not started
Ehime FC
Blaublitz Akita
12:00 pm
Not started
Albirex Niigata
V-Varen Nagasaki
7:00 am
Not started
Jubilo Iwata
Blaublitz Akita
8:00 am
Not started
SC Sagamihara
Tokyo Verdy
11:00 am
Not started
Tochigi SC
Albirex Niigata
11:00 am
Not started
Mito Hollyhock
FC Ryukyu
11:30 am
Not started
Matsumoto Yamaga
Kyoto Sanga FC
11:30 am
Not started
Fagiano Okayama FC
Giravanz Kitakyushu
12:00 pm
Not started
JEF United Chiba
Montedio Yamagata
12:00 pm
Not started
Zweigen Kanazawa
Ventforet Kofu
11:00 am
Not started
Thespakusatsu Gunma
Machida Zelvia
12:00 pm
Not started
Ehime FC
Renofa Yamaguchi
12:00 pm
Not started
Omiya Ardija
Matsumoto Yamaga
11:00 am
Not started
Tokyo Verdy
SC Sagamihara
11:00 am
Not started
Giravanz Kitakyushu
JEF United Chiba
11:00 am
Not started
Thespakusatsu Gunma
Tochigi SC
11:00 am
Not started
Machida Zelvia
Mito Hollyhock
11:00 am
Not started
Renofa Yamaguchi
Kyoto Sanga FC
11:30 am
Not started
V-Varen Nagasaki
Fagiano Okayama FC
12:00 pm
Not started
Ventforet Kofu
Jubilo Iwata
12:00 pm
Not started
Albirex Niigata
Zweigen Kanazawa
12:00 pm
Not started
FC Ryukyu
Omiya Ardija
12:00 pm
Not started
Montedio Yamagata
Ehime FC
12:00 pm
Not started
Blaublitz Akita
Blaublitz Akita
11:00 am
Not started
JEF United Chiba
V-Varen Nagasaki
11:00 am
Not started
Omiya Ardija

Australia - NPL Youth Queensland

Logan Lightning U23 1 - 3 FT Brisbane Roar U23 Olympic FC U23 1 - 2 FT Brisbane Strikers U23 Redlands United U23 0 - 1 FT Capalaba Bulldogs U23 Capalaba Bulldogs U23
6:45 am
Not started
Gold Coast United FC U23
Gold Coast Knights U23
11:00 am
Not started
Olympic FC U23
Lions FC U23
5:45 am
Not started
Peninsula Power U23
Sunshine Coast Wanderers U23
6:00 am
Not started
Eastern Suburbs U23
Brisbane Strikers U20
7:45 am
Not started
Moreton Bay United U20
Brisbane Roar U23
12:00 pm
Not started
Redlands United U23
Moreton Bay United U23
7:45 am
Not started
Gold Coast Knights U23
Redlands United U23
9:15 am
Not started
Logan Lightning U23
Gold Coast United FC U23
7:45 am
Not started
Brisbane Roar U23
Olympic FC U23
7:45 am
Not started
Capalaba Bulldogs U23
Eastern Suburbs U23
8:00 am
Not started
Lions FC U23
Peninsula Power U23
8:30 am
Not started
Brisbane Strikers U23
Logan Lightning U23
6:00 am
Not started
Gold Coast United FC U23
Gold Coast Knights U23
7:45 am
Not started
Peninsula Power U23
Lions FC U23
7:45 am
Not started
Sunshine Coast Wanderers U23
Brisbane Strikers U23
7:45 am
Not started
Eastern Suburbs U23
Capalaba Bulldogs U23
11:30 am
Not started
Moreton Bay United U23
Brisbane Roar U23
12:00 pm
Not started
Olympic FC U23
Peninsula Power U23
6:45 am
Not started
Capalaba Bulldogs U23
Gold Coast United FC U23
8:00 am
Not started
Redlands United U23
Sunshine Coast Wanderers U23
6:00 am
Not started
Brisbane Strikers U23
Olympic FC U23
7:30 am
Not started
Logan Lightning U23
Moreton Bay United U23
7:45 am
Not started
Brisbane Roar U23
Eastern Suburbs U23
8:00 am
Not started
Gold Coast Knights U23
Capalaba Bulldogs U23
7:30 am
Not started
Eastern Suburbs U23
Redlands United U23
9:15 am
Not started
Olympic FC U23
Gold Coast Knights U23
5:30 am
Not started
Sunshine Coast Wanderers U23
Logan Lightning U23
6:00 am