FUTAA TODAY

USA - USL Championship

Hartford Athletic 1 - 1 FT Pittsburgh Riverhounds Tampa Bay Rowdies 2 - 1 FT Phoenix Rising FC New Mexico United 3 - 1 FT Austin Bold Tacoma Defiance
8:00 pm
Not started
Orange County SC
OKC Energy FC
11:00 pm
Not started
Atlanta United II
Rio Grande Valley FC
1:30 am
Not started
San Antonio FC
Loudoun United
12:00 am
Not started
New York Red Bulls II
Atlanta United II
12:30 am
Not started
FC Tulsa
LA Galaxy II
3:30 am
Not started
Sporting Kansas City II
Colorado Springs Switchbacks FC
2:00 am
Not started
New Mexico United
Real Monarchs SLC
2:00 am
Not started
Austin Bold
Indy Eleven
12:00 am
Not started
Sporting Kansas City II
Pittsburgh Riverhounds
12:00 am
Not started
Charlotte Independence
Louisville City FC
12:30 am
Not started
San Diego Loyal
Tampa Bay Rowdies
12:30 am
Not started
Miami FC
San Antonio FC
1:30 am
Not started
Birmingham Legion
El Paso Locomotive
2:30 am
Not started
Rio Grande Valley FC
Orange County SC
3:00 am
Not started
Sacramento Republic FC
Phoenix Rising FC
3:30 am
Not started
Las Vegas Lights FC
Charleston Battery
7:00 pm
Not started
New York Red Bulls II
Atlanta United II
8:30 pm
Not started
Memphis 901
LA Galaxy II
1:00 am
Not started
Oakland Roots
Birmingham Legion
1:00 am
Not started
OKC Energy FC
Austin Bold
2:00 am
Not started
Real Monarchs SLC
New York Red Bulls II
12:00 am
Not started
Pittsburgh Riverhounds
Hartford Athletic
12:00 am
Not started
Real Monarchs SLC
Louisville City FC
12:30 am
Not started
Indy Eleven
Miami FC
12:30 am
Not started
Charlotte Independence
San Antonio FC
1:30 am
Not started
Rio Grande Valley FC
OKC Energy FC
1:30 am
Not started
Memphis 901
New Mexico United
2:30 am
Not started
Loudoun United
Orange County SC
3:00 am
Not started
LA Galaxy II
San Diego Loyal
3:30 am
Not started
Las Vegas Lights FC
Sacramento Republic FC
3:30 am
Not started
Phoenix Rising FC
Atlanta United II
8:30 pm
Not started
Birmingham Legion
Sporting Kansas City II
10:00 pm
Not started
El Paso Locomotive
Austin Bold
2:00 am
Not started
Tacoma Defiance
Indy Eleven
12:00 am
Not started
OKC Energy FC
Loudoun United
12:00 am
Not started
Pittsburgh Riverhounds
New York Red Bulls II
12:00 am
Not started
Tampa Bay Rowdies
Sporting Kansas City II
1:00 am
Not started
FC Tulsa
Sacramento Republic FC
4:00 am
Not started
Oakland Roots
Austin Bold
2:00 am
Not started
El Paso Locomotive
Charleston Battery
12:00 am
Not started
LA Galaxy II
Real Monarchs SLC
3:00 am
Not started
New Mexico United
Charlotte Independence
12:00 am
Not started
Tampa Bay Rowdies
Hartford Athletic
12:00 am
Not started
New York Red Bulls II
Indy Eleven
12:00 am
Not started
Memphis 901
Colorado Springs Switchbacks FC
1:00 am
Not started
San Antonio FC
Las Vegas Lights FC
3:30 am
Not started
Tacoma Defiance
Phoenix Rising FC
3:30 am
Not started
San Diego Loyal
Sacramento Republic FC
4:00 am
Not started
Orange County SC
Birmingham Legion
10:00 pm
Not started
FC Tulsa
Pittsburgh Riverhounds
11:00 pm
Not started
Austin Bold
Atlanta United II
12:30 am
Not started
Louisville City FC
Miami FC
12:30 am
Not started
Rio Grande Valley FC
Loudoun United
12:00 am
Not started
Charleston Battery
Atlanta United II
12:30 am
Not started
Sporting Kansas City II
El Paso Locomotive
2:00 am
Not started
Indy Eleven
Real Monarchs SLC
3:00 am
Not started
Sacramento Republic FC
Orange County SC
3:00 am
Not started
San Diego Loyal
Tampa Bay Rowdies
12:30 am
Not started
Loudoun United
Las Vegas Lights FC
3:30 am
Not started
San Antonio FC
Charleston Battery
12:00 am
Not started
New York Red Bulls II
Pittsburgh Riverhounds
12:00 am
Not started
Miami FC
Louisville City FC
12:30 am
Not started
Memphis 901
Rio Grande Valley FC
1:00 am
Not started
Real Monarchs SLC
OKC Energy FC
1:30 am
Not started
Birmingham Legion
El Paso Locomotive
2:30 am
Not started
Colorado Springs Switchbacks FC
New Mexico United
2:30 am
Not started
Austin Bold
Orange County SC
3:00 am
Not started
Oakland Roots
San Diego Loyal
3:30 am
Not started
LA Galaxy II
Phoenix Rising FC
3:30 am
Not started
Tacoma Defiance
Charlotte Independence
12:00 am
Not started
Hartford Athletic
Indy Eleven
1:00 am
Not started
Pittsburgh Riverhounds
Louisville City FC
12:30 am
Not started
Birmingham Legion
Rio Grande Valley FC
1:00 am
Not started
Austin Bold
New York Red Bulls II
1:00 am
Not started
Charlotte Independence
FC Tulsa
1:00 am
Not started
Sporting Kansas City II
Memphis 901
1:30 am
Not started
Atlanta United II
Colorado Springs Switchbacks FC
2:00 am
Not started
Tacoma Defiance
New Mexico United
2:30 am
Not started
San Antonio FC
LA Galaxy II
3:30 am
Not started
Las Vegas Lights FC
Charleston Battery
12:00 am
Not started
Miami FC
Real Monarchs SLC
3:00 am
Not started
El Paso Locomotive
Hartford Athletic
12:00 am
Not started
Loudoun United
Birmingham Legion
12:30 am
Not started
Austin Bold
Tampa Bay Rowdies
12:30 am
Not started
Pittsburgh Riverhounds
FC Tulsa
1:00 am
Not started
Louisville City FC
Oakland Roots
1:30 am
Not started
Sacramento Republic FC
San Antonio FC
1:30 am
Not started
Rio Grande Valley FC
Memphis 901
1:30 am
Not started
OKC Energy FC
San Diego Loyal
3:30 am
Not started
Phoenix Rising FC
Las Vegas Lights FC
3:30 am
Not started
Orange County SC
Sporting Kansas City II
10:00 pm
Not started
Indy Eleven
Austin Bold
2:00 am
Not started
Colorado Springs Switchbacks FC
Charlotte Independence
12:00 am
Not started
Charleston Battery
Miami FC
1:00 am
Not started
Birmingham Legion
OKC Energy FC
1:30 am
Not started
Sporting Kansas City II
Tacoma Defiance
3:00 am
Not started
Real Monarchs SLC

USA - Major League Soccer

Atlanta United 1 - 0 FT CF Montreal Philadelphia Union 1 - 0 FT New York Red Bulls Minnesota United 1 - 0 FT FC Dallas Colorado Rapids 3 - 1 FT Houston Dynamo FC Real Salt Lake 0 - 0 FT Nashville SC San Jose Earthquakes 0 - 2 FT Portland Timbers Sporting Kansas City
7:00 pm
Not started
Vancouver Whitecaps
FC Cincinnati
9:00 pm
Not started
Inter Miami CF
New England Revolution
11:00 pm
Not started
Columbus SC
DC United
1:00 am
Not started
Orlando City
Seattle Sounders FC
2:30 am
Not started
Los Angeles FC
CF Montreal
6:00 pm
Not started
FC Cincinnati
Portland Timbers
8:30 pm
Not started
LA Galaxy
Chicago Fire FC
11:00 pm
Not started
Inter Miami CF
Orlando City
12:00 am
Not started
Toronto FC
New York City FC
12:30 am
Not started
Columbus SC
FC Dallas
1:00 am
Not started
Real Salt Lake
New England Revolution
1:00 am
Not started
New York Red Bulls
Houston Dynamo FC
2:00 am
Not started
Vancouver Whitecaps
San Jose Earthquakes
3:00 am
Not started
Sporting Kansas City
Los Angeles FC
3:30 am
Not started
Colorado Rapids
Seattle Sounders FC
9:30 pm
Not started
Atlanta United
DC United
12:00 am
Not started
Philadelphia Union
Nashville SC
2:00 am
Not started
Austin FC
New York Red Bulls
6:00 pm
Not started
Orlando City
Chicago Fire FC
6:00 pm
Not started
CF Montreal
FC Cincinnati
8:00 pm
Not started
New England Revolution
Columbus SC
8:00 pm
Not started
Toronto FC
Atlanta United
8:30 pm
Not started
Nashville SC
Los Angeles FC
10:00 pm
Not started
New York City FC
LA Galaxy
12:00 am
Not started
San Jose Earthquakes
Inter Miami CF
1:00 am
Not started
DC United
Sporting Kansas City
1:30 am
Not started
Houston Dynamo FC
Colorado Rapids
2:00 am
Not started
FC Dallas
Real Salt Lake
2:30 am
Not started
Minnesota United
Philadelphia Union
12:00 am
Not started
Portland Timbers
Seattle Sounders FC
2:30 am
Not started
Austin FC
Sporting Kansas City
8:00 pm
Not started
Austin FC
New York Red Bulls
1:00 am
Not started
Nashville SC
Real Salt Lake
3:00 am
Not started
Vancouver Whitecaps
Columbus SC
12:30 am
Not started
Chicago Fire FC
FC Cincinnati
12:30 am
Not started
Colorado Rapids
New York City FC
12:30 am
Not started
New England Revolution
Toronto FC
12:30 am
Not started
Orlando City
DC United
1:00 am
Not started
Inter Miami CF
FC Dallas
1:30 am
Not started
Minnesota United
Austin FC
2:00 am
Not started
San Jose Earthquakes
LA Galaxy
2:00 am
Not started
Seattle Sounders FC
Portland Timbers
3:30 am
Not started
Sporting Kansas City
Los Angeles FC
4:00 am
Not started
Houston Dynamo FC
Atlanta United
7:00 pm
Not started
Philadelphia Union
Orlando City
12:30 am
Not started
San Jose Earthquakes
New England Revolution
12:00 am
Not started
New York Red Bulls
Philadelphia Union
12:30 am
Not started
Columbus SC
Chicago Fire FC
1:00 am
Not started
FC Cincinnati
Minnesota United
1:00 am
Not started
Austin FC
CF Montreal
1:00 am
Not started
DC United
Houston Dynamo FC
1:30 am
Not started
Portland Timbers
Sporting Kansas City
1:30 am
Not started
Colorado Rapids
Nashville SC
1:30 am
Not started
Toronto FC
Seattle Sounders FC
3:00 am
Not started
Real Salt Lake
Los Angeles FC
3:30 am
Not started
FC Dallas
Vancouver Whitecaps
3:30 am
Not started
LA Galaxy
New York City FC
9:00 pm
Not started
Atlanta United
Inter Miami CF
1:00 am
Not started
Orlando City
Sporting Kansas City
10:00 pm
Not started
Los Angeles FC
Toronto FC
12:00 am
Not started
FC Cincinnati
Chicago Fire FC
1:00 am
Not started
Philadelphia Union
Real Salt Lake
1:00 am
Not started
Houston Dynamo FC
Nashville SC
1:30 am
Not started
CF Montreal
Seattle Sounders FC
2:00 am
Not started
Vancouver Whitecaps
San Jose Earthquakes
3:00 am
Not started
LA Galaxy
Portland Timbers
3:30 am
Not started
Minnesota United
Atlanta United
8:30 pm
Not started
New York Red Bulls
New York City FC
11:00 pm
Not started
DC United
Austin FC
1:00 am
Not started
Columbus SC
FC Dallas
2:00 am
Not started
New England Revolution
Columbus SC
10:00 pm
Not started
New England Revolution
DC United
10:30 pm
Not started
Toronto FC
Orlando City
12:30 am
Not started
New York Red Bulls
CF Montreal
12:30 am
Not started
Inter Miami CF
Chicago Fire FC
1:00 am
Not started
Atlanta United
Minnesota United
1:00 am
Not started
San Jose Earthquakes
Nashville SC
1:00 am
Not started
Philadelphia Union
Houston Dynamo FC
1:30 am
Not started
FC Cincinnati
Austin FC
2:00 am
Not started
Portland Timbers
Real Salt Lake
3:00 am
Not started
Los Angeles FC
FC Dallas
1:30 am
Not started
Vancouver Whitecaps
Colorado Rapids
2:00 am
Not started
Seattle Sounders FC
LA Galaxy
3:30 am
Not started
Sporting Kansas City
New England Revolution
12:00 am
Not started
Toronto FC
FC Cincinnati
12:30 am
Not started
Columbus SC
CF Montreal
12:30 am
Not started
New York City FC
Chicago Fire FC
1:00 am
Not started
Orlando City
Seattle Sounders FC
2:00 am
Not started
Houston Dynamo FC
Austin FC
2:00 am
Not started
Los Angeles FC
Colorado Rapids
2:00 am
Not started
Minnesota United
Vancouver Whitecaps
3:00 am
Not started
Real Salt Lake
LA Galaxy
3:30 am
Not started
FC Dallas
New York Red Bulls
1:00 am
Not started
Philadelphia Union

USA - NWSL

NJ/NY Gotham FC 1 - 0 FT Houston Dash OL Reign 0 - 0 FT North Carolina Courage Orlando Pride
11:00 pm
Not started
Washington Spirit
Portland Thorns
12:00 am
Not started
Chicago Red Stars
Racing Louisville
12:30 am
Not started
Washington Spirit
North Carolina Courage
12:00 am
Not started
Orlando Pride
Chicago Red Stars
1:00 am
Not started
NJ/NY Gotham FC
Portland Thorns
9:00 pm
Not started
OL Reign
Houston Dash
12:00 am
Not started
Kansas City NWSL
Orlando Pride
12:00 am
Not started
Portland Thorns
Washington Spirit
12:30 am
Not started
Houston Dash
Kansas City NWSL
1:00 am
Not started
Chicago Red Stars
North Carolina Courage
12:00 am
Not started
Racing Louisville
Houston Dash
12:30 am
Not started
Chicago Red Stars
NJ/NY Gotham FC
8:00 pm
Not started
Portland Thorns
Orlando Pride
11:00 pm
Not started
Kansas City NWSL
OL Reign
12:00 am
Not started
Washington Spirit
Chicago Red Stars
7:00 pm
Not started
North Carolina Courage
NJ/NY Gotham FC
12:00 am
Not started
OL Reign
Portland Thorns
3:30 am
Not started
Racing Louisville
Kansas City NWSL
7:00 pm
Not started
Houston Dash
Washington Spirit
7:00 pm
Not started
Orlando Pride
North Carolina Courage
9:00 pm
Not started
OL Reign
Chicago Red Stars
1:00 am
Not started
Washington Spirit
Racing Louisville
8:00 pm
Not started
Houston Dash
Portland Thorns
9:00 pm
Not started
Kansas City NWSL
Orlando Pride
11:00 pm
Not started
NJ/NY Gotham FC
OL Reign
3:00 am
Not started
Chicago Red Stars
Kansas City NWSL
7:00 pm
Not started
Orlando Pride
Racing Louisville
12:30 am
Not started
North Carolina Courage
Chicago Red Stars
7:00 pm
Not started
Racing Louisville
OL Reign
9:00 pm
Not started
NJ/NY Gotham FC
North Carolina Courage
12:00 am
Not started
Portland Thorns
Houston Dash
1:00 am
Not started
Orlando Pride
Kansas City NWSL
1:30 am
Not started
Washington Spirit
NJ/NY Gotham FC
12:00 am
Not started
Kansas City NWSL
Washington Spirit
12:30 am
Not started
Chicago Red Stars
Houston Dash
1:30 am
Not started
OL Reign
Racing Louisville
12:30 am
Not started
Portland Thorns
Orlando Pride
11:00 pm
Not started
North Carolina Courage
Orlando Pride
12:00 am
Not started
Racing Louisville
Washington Spirit
12:00 am
Not started
North Carolina Courage
Portland Thorns
8:00 pm
Not started
NJ/NY Gotham FC
Chicago Red Stars
11:00 pm
Not started
Houston Dash
OL Reign
12:00 am
Not started
Kansas City NWSL
North Carolina Courage
12:00 am
Not started
Houston Dash
Washington Spirit
10:00 pm
Not started
NJ/NY Gotham FC
Chicago Red Stars
11:00 pm
Not started
OL Reign
Portland Thorns
3:30 am
Not started
Orlando Pride
Kansas City NWSL
1:00 am
Not started
North Carolina Courage
Orlando Pride
12:00 am
Not started
OL Reign
Houston Dash
1:30 am
Not started
Portland Thorns
Racing Louisville
8:00 pm
Not started
Washington Spirit
NJ/NY Gotham FC
10:00 pm
Not started
Chicago Red Stars
North Carolina Courage
12:00 am
Not started
Orlando Pride
OL Reign
3:00 am
Not started
Racing Louisville
Portland Thorns
8:00 pm
Not started
Kansas City NWSL
Chicago Red Stars
11:00 pm
Not started
Washington Spirit
Houston Dash
12:00 am
Not started
NJ/NY Gotham FC
NJ/NY Gotham FC
12:00 am
Not started
North Carolina Courage
Washington Spirit
12:30 am
Not started
Portland Thorns
Houston Dash
1:30 am
Not started
Washington Spirit
Orlando Pride
12:00 am
Not started
Portland Thorns
Kansas City NWSL
1:00 am
Not started
OL Reign
NJ/NY Gotham FC
10:00 pm
Not started
Racing Louisville
Racing Louisville
12:30 am
Not started
Chicago Red Stars
Washington Spirit
10:00 pm
Not started
Orlando Pride
North Carolina Courage
12:00 am
Not started
Kansas City NWSL
OL Reign
3:00 am
Not started
NJ/NY Gotham FC
Kansas City NWSL
1:00 am
Not started
Racing Louisville
Portland Thorns
3:30 am
Not started
NJ/NY Gotham FC
Chicago Red Stars
1:00 am
Not started
Kansas City NWSL
Washington Spirit
10:00 pm
Not started
North Carolina Courage
NJ/NY Gotham FC
10:30 pm
Not started
Orlando Pride
OL Reign
12:00 am
Not started
Portland Thorns
Houston Dash
12:00 am
Not started
Racing Louisville
Houston Dash
1:00 am
Not started
OL Reign
NJ/NY Gotham FC
12:00 am
Not started
Chicago Red Stars
Racing Louisville
12:30 am
Not started
OL Reign
Portland Thorns
3:30 am
Not started
Washington Spirit
Orlando Pride
9:00 pm
Not started
Houston Dash
Kansas City NWSL
12:00 am
Not started
North Carolina Courage
Kansas City NWSL
1:00 am
Not started
NJ/NY Gotham FC
Houston Dash
1:30 am
Not started
Chicago Red Stars
Orlando Pride
12:00 am
Not started
Racing Louisville
North Carolina Courage
7:00 pm
Not started
Portland Thorns
Washington Spirit
10:00 pm
Not started
OL Reign
NJ/NY Gotham FC
8:00 pm
Not started
North Carolina Courage
Chicago Red Stars
1:00 am
Not started
Portland Thorns
Racing Louisville
8:00 pm
Not started
Houston Dash
Washington Spirit
10:00 pm
Not started
Kansas City NWSL
OL Reign
12:00 am
Not started
Orlando Pride
North Carolina Courage
12:00 am
Not started
Washington Spirit
Racing Louisville
12:30 am
Not started
NJ/NY Gotham FC
Chicago Red Stars
12:30 am
Not started
Orlando Pride
Kansas City NWSL
1:00 am
Not started
Houston Dash
Portland Thorns
3:00 am
Not started
OL Reign
NJ/NY Gotham FC
12:00 am
Not started
Washington Spirit
North Carolina Courage
1:00 am
Not started
Racing Louisville
Portland Thorns
3:00 am
Not started
Houston Dash

Argentina - Primera Nacional Zona B

Club Atletico Mitre 1 - 2 FT Agropecuario Almirante Brown
7:00 pm
Not started
Gimnasia Mendoza
Atlanta
7:00 pm
Not started
Deportivo Maipu
San Martin de Tucuman
8:00 pm
Not started
Deportivo Riestra
CA Alvarado
1:10 am
Not started
Tigre
Nueva Chicago
10:00 pm
Not started
Estudiantes de Rio Cuarto
Quilmes
9:10 pm
Not started
Club Atletico Mitre
Gimnasia Mendoza
7:00 pm
Not started
San Martin de Tucuman
Deportivo Maipu
7:30 pm
Not started
Chacarita Juniors
Deportivo Riestra
7:00 pm
Not started
Belgrano
Tigre
7:05 pm
Not started
Club Atletico Estudiantes
Estudiantes de Rio Cuarto
9:10 pm
Not started
Almirante Brown
Agropecuario
1:10 am
Not started
Atlanta
Temperley
7:10 pm
Not started
Nueva Chicago
Atlanta
9:00 pm
Not started
Quilmes
Chacarita Juniors
9:00 pm
Not started
Agropecuario
Nueva Chicago
9:00 pm
Not started
Deportivo Maipu
Almirante Brown
9:00 pm
Not started
Temperley
San Martin de Tucuman
9:00 pm
Not started
Estudiantes de Rio Cuarto
Belgrano
9:00 pm
Not started
Gimnasia Mendoza
Club Atletico Mitre
9:00 pm
Not started
Tigre
Club Atletico Estudiantes
9:00 pm
Not started
CA Alvarado
CA Alvarado
9:00 pm
Not started
Club Atletico Mitre
Tigre
9:00 pm
Not started
Atlanta
Quilmes
9:00 pm
Not started
Chacarita Juniors
Gimnasia Mendoza
9:00 pm
Not started
Deportivo Riestra
Estudiantes de Rio Cuarto
9:00 pm
Not started
Belgrano
Temperley
9:00 pm
Not started
San Martin de Tucuman
Deportivo Maipu
9:00 pm
Not started
Almirante Brown
Agropecuario
9:00 pm
Not started
Nueva Chicago
Almirante Brown
9:00 pm
Not started
Agropecuario
San Martin de Tucuman
9:00 pm
Not started
Deportivo Maipu
Belgrano
9:00 pm
Not started
Temperley
Deportivo Riestra
9:00 pm
Not started
Estudiantes de Rio Cuarto
Nueva Chicago
9:00 pm
Not started
Quilmes
Chacarita Juniors
9:00 pm
Not started
Tigre
Atlanta
9:00 pm
Not started
CA Alvarado
Club Atletico Mitre
9:00 pm
Not started
Club Atletico Estudiantes
Temperley
9:00 pm
Not started
Deportivo Riestra
Deportivo Maipu
9:00 pm
Not started
Belgrano
Agropecuario
9:00 pm
Not started
San Martin de Tucuman
Quilmes
9:00 pm
Not started
Almirante Brown
Tigre
9:00 pm
Not started
Nueva Chicago
CA Alvarado
9:00 pm
Not started
Chacarita Juniors
Club Atletico Estudiantes
9:00 pm
Not started
Atlanta
Estudiantes de Rio Cuarto
9:00 pm
Not started
Gimnasia Mendoza
Gimnasia Mendoza
9:00 pm
Not started
Temperley
Deportivo Riestra
9:00 pm
Not started
Deportivo Maipu
Belgrano
9:00 pm
Not started
Agropecuario
Atlanta
9:00 pm
Not started
Club Atletico Mitre
Chacarita Juniors
9:00 pm
Not started
Club Atletico Estudiantes
Nueva Chicago
9:00 pm
Not started
CA Alvarado
Almirante Brown
9:00 pm
Not started
Tigre
San Martin de Tucuman
9:00 pm
Not started
Quilmes
Tigre
9:00 pm
Not started
San Martin de Tucuman
CA Alvarado
9:00 pm
Not started
Almirante Brown
Club Atletico Estudiantes
9:00 pm
Not started
Nueva Chicago
Club Atletico Mitre
9:00 pm
Not started
Chacarita Juniors
Quilmes
9:00 pm
Not started
Belgrano
Agropecuario
9:00 pm
Not started
Deportivo Riestra
Deportivo Maipu
9:00 pm
Not started
Gimnasia Mendoza
Temperley
9:00 pm
Not started
Estudiantes de Rio Cuarto
Atlanta
9:00 pm
Not started
Chacarita Juniors
Club Atletico Mitre
9:00 pm
Not started
Nueva Chicago
CA Alvarado
9:00 pm
Not started
San Martin de Tucuman
Tigre
9:00 pm
Not started
Belgrano
Quilmes
9:00 pm
Not started
Deportivo Riestra
Agropecuario
9:00 pm
Not started
Gimnasia Mendoza
Deportivo Maipu
9:00 pm
Not started
Estudiantes de Rio Cuarto
Club Atletico Estudiantes
9:00 pm
Not started
Almirante Brown
Nueva Chicago
9:00 pm
Not started
Atlanta
Almirante Brown
9:00 pm
Not started
Club Atletico Mitre
San Martin de Tucuman
9:00 pm
Not started
Club Atletico Estudiantes
Belgrano
9:00 pm
Not started
CA Alvarado
Deportivo Riestra
9:00 pm
Not started
Tigre
Gimnasia Mendoza
9:00 pm
Not started
Quilmes
Temperley
9:00 pm
Not started
Deportivo Maipu
Estudiantes de Rio Cuarto
9:00 pm
Not started
Agropecuario
Agropecuario
9:00 pm
Not started
Temperley
Quilmes
9:00 pm
Not started
Estudiantes de Rio Cuarto
Tigre
9:00 pm
Not started
Gimnasia Mendoza
CA Alvarado
9:00 pm
Not started
Deportivo Riestra
Club Atletico Mitre
9:00 pm
Not started
San Martin de Tucuman
Atlanta
9:00 pm
Not started
Almirante Brown
Chacarita Juniors
9:00 pm
Not started
Nueva Chicago
Club Atletico Estudiantes
9:00 pm
Not started
Belgrano
Almirante Brown
9:00 pm
Not started
Chacarita Juniors
San Martin de Tucuman
9:00 pm
Not started
Atlanta
Belgrano
9:00 pm
Not started
Club Atletico Mitre
Deportivo Riestra
9:00 pm
Not started
Club Atletico Estudiantes
Gimnasia Mendoza
9:00 pm
Not started
CA Alvarado
Estudiantes de Rio Cuarto
9:00 pm
Not started
Tigre
Temperley
9:00 pm
Not started
Quilmes
Deportivo Maipu
9:00 pm
Not started
Agropecuario
Quilmes
9:00 pm
Not started
Deportivo Maipu
Tigre
9:00 pm
Not started
Temperley
CA Alvarado
9:00 pm
Not started
Estudiantes de Rio Cuarto
Club Atletico Estudiantes
9:00 pm
Not started
Gimnasia Mendoza
Club Atletico Mitre
9:00 pm
Not started
Deportivo Riestra
Atlanta
9:00 pm
Not started
Belgrano

USA - USL League One

Forward Madison FC 1 - 0 FT North Carolina FC Greenville Triumph SC
9:00 pm
Not started
Union Omaha
Fort Lauderdale CF
12:30 am
Not started
FC Tucson
New England Revolution II
1:30 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
Chattanooga Red Wolves SC
12:00 am
Not started
Fort Lauderdale CF
South Georgia Tormenta FC
12:00 am
Not started
Greenville Triumph SC
Toronto FC II
3:00 am
Not started
North Texas SC
Forward Madison FC
1:00 am
Not started
Union Omaha
Toronto FC II
3:00 am
Not started
FC Tucson
New England Revolution II
10:00 pm
Not started
Fort Lauderdale CF
North Carolina FC
9:00 pm
Not started
FC Tucson
North Texas SC
9:30 pm
Not started
Toronto FC II
Chattanooga Red Wolves SC
12:00 am
Not started
Richmond Kickers
South Georgia Tormenta FC
12:00 am
Not started
Forward Madison FC
Toronto FC II
3:00 am
Not started
Union Omaha
North Carolina FC
9:00 pm
Not started
Fort Lauderdale CF
Richmond Kickers
11:30 pm
Not started
New England Revolution II
South Georgia Tormenta FC
1:00 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
FC Tucson
3:00 am
Not started
Toronto FC II
Forward Madison FC
11:00 pm
Not started
Union Omaha
Toronto FC II
12:00 am
Not started
South Georgia Tormenta FC
Forward Madison FC
1:00 am
Not started
Richmond Kickers
Union Omaha
1:00 am
Not started
New England Revolution II
FC Tucson
3:00 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
North Texas SC
12:00 am
Not started
Greenville Triumph SC
South Georgia Tormenta FC
1:00 am
Not started
Toronto FC II
Greenville Triumph SC
12:00 am
Not started
North Carolina FC
Fort Lauderdale CF
12:30 am
Not started
Toronto FC II
Richmond Kickers
11:30 pm
Not started
Union Omaha
Toronto FC II
12:00 am
Not started
Fort Lauderdale CF
Forward Madison FC
1:00 am
Not started
New England Revolution II
South Georgia Tormenta FC
1:00 am
Not started
Greenville Triumph SC
North Texas SC
1:30 am
Not started
FC Tucson
Chattanooga Red Wolves SC
12:00 am
Not started
North Carolina FC
Greenville Triumph SC
12:00 am
Not started
Forward Madison FC
Toronto FC II
12:00 am
Not started
South Georgia Tormenta FC
North Carolina FC
12:00 am
Not started
Richmond Kickers
Chattanooga Red Wolves SC
12:00 am
Not started
Greenville Triumph SC
New England Revolution II
12:00 am
Not started
North Texas SC
Fort Lauderdale CF
12:30 am
Not started
Toronto FC II
Union Omaha
1:00 am
Not started
FC Tucson
Forward Madison FC
1:00 am
Not started
New England Revolution II
South Georgia Tormenta FC
1:00 am
Not started
Toronto FC II
Richmond Kickers
11:30 pm
Not started
North Texas SC
South Georgia Tormenta FC
1:00 am
Not started
North Carolina FC
Union Omaha
2:00 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
FC Tucson
3:00 am
Not started
Fort Lauderdale CF
New England Revolution II
7:00 pm
Not started
Greenville Triumph SC
Toronto FC II
9:00 pm
Not started
New England Revolution II
Chattanooga Red Wolves SC
9:00 pm
Not started
FC Tucson
Greenville Triumph SC
12:00 am
Not started
North Carolina FC
North Texas SC
2:00 am
Not started
Forward Madison FC
Chattanooga Red Wolves SC
12:00 am
Not started
South Georgia Tormenta FC
Union Omaha
1:00 am
Not started
Forward Madison FC
North Carolina FC
9:00 pm
Not started
Toronto FC II
Richmond Kickers
11:30 pm
Not started
Fort Lauderdale CF
Greenville Triumph SC
12:00 am
Not started
South Georgia Tormenta FC
North Texas SC
2:00 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
FC Tucson
3:00 am
Not started
New England Revolution II
North Carolina FC
9:00 pm
Not started
Richmond Kickers
Toronto FC II
9:00 pm
Not started
New England Revolution II
Chattanooga Red Wolves SC
12:00 am
Not started
Greenville Triumph SC
Forward Madison FC
1:00 am
Not started
Fort Lauderdale CF
South Georgia Tormenta FC
1:00 am
Not started
Richmond Kickers
FC Tucson
3:00 am
Not started
Union Omaha
Toronto FC II
9:00 pm
Not started
Greenville Triumph SC
New England Revolution II
12:00 am
Not started
South Georgia Tormenta FC
Richmond Kickers
11:30 pm
Not started
FC Tucson
Chattanooga Red Wolves SC
12:00 am
Not started
Forward Madison FC
Union Omaha
1:00 am
Not started
North Texas SC
Fort Lauderdale CF
12:30 am
Not started
North Carolina FC
Toronto FC II
9:00 pm
Not started
Richmond Kickers
New England Revolution II
12:00 am
Not started
North Carolina FC
Greenville Triumph SC
12:00 am
Not started
South Georgia Tormenta FC
Union Omaha
1:00 am
Not started
Forward Madison FC
FC Tucson
3:00 am
Not started
North Texas SC
North Carolina FC
9:00 pm
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
Richmond Kickers
11:30 pm
Not started
New England Revolution II
Forward Madison FC
1:00 am
Not started
South Georgia Tormenta FC
North Texas SC
2:00 am
Not started
North Carolina FC
FC Tucson
3:00 am
Not started
Union Omaha
Fort Lauderdale CF
12:30 am
Not started
Greenville Triumph SC
Chattanooga Red Wolves SC
12:00 am
Not started
North Texas SC
Forward Madison FC
1:00 am
Not started
Toronto FC II
Chattanooga Red Wolves SC
12:00 am
Not started
Union Omaha
Forward Madison FC
1:00 am
Not started
North Texas SC
South Georgia Tormenta FC
1:00 am
Not started
New England Revolution II
Greenville Triumph SC
12:00 am
Not started
Richmond Kickers
Fort Lauderdale CF
12:30 am
Not started
FC Tucson
North Carolina FC
9:00 pm
Not started
Forward Madison FC
Toronto FC II
9:00 pm
Not started
Chattanooga Red Wolves SC
Richmond Kickers
11:30 pm
Not started
North Carolina FC
South Georgia Tormenta FC
1:00 am
Not started
Fort Lauderdale CF
Union Omaha
1:00 am
Not started
North Texas SC
FC Tucson
3:00 am
Not started
Greenville Triumph SC
Richmond Kickers
11:30 pm
Not started
Forward Madison FC
New England Revolution II
12:00 am
Not started
FC Tucson
Greenville Triumph SC
12:00 am
Not started
Toronto FC II
North Carolina FC
9:00 pm
Not started
Union Omaha
Fort Lauderdale CF
12:30 am
Not started
Chattanooga Red Wolves SC

Australia - NPL Youth Queensland

Avondale FC U21 3 - 0 FT South Melbourne FC U21 St Albans Saints U21 4 - 1 FT Oakleigh Cannons FC U21 Oakleigh Cannons FC U21
9:15 am
Not started
Hume City FC U21
Dandenong City U21
9:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
South Melbourne FC U21
3:30 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Green Gully SC U21
6:00 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Altona Magic U21
7:30 am
Not started
St Albans Saints U21
Melbourne Knights FC U21
4:00 am
Not started
Eastern Lions SC U21
Heidelberg United U21
6:00 am
Not started
Avondale FC U21
Oakleigh Cannons FC U21
9:15 am
Not started
Avondale FC U21
Bentleigh Greens U21
9:15 am
Not started
Eastern Lions SC U21
Dandenong City U21
9:30 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
South Melbourne FC U21
3:30 am
Not started
Heidelberg United U21
Green Gully SC U21
6:00 am
Not started
St Albans Saints U21
Altona Magic U21
7:30 am
Not started
Hume City FC U21
Melbourne Knights FC U21
4:00 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Avondale FC U21
3:15 am
Not started
Altona Magic U21
Port Melbourne Sharks SC U21
6:00 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Dandenong Thunder SC U21
8:00 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Hume City FC U21
10:45 am
Not started
Green Gully SC U21
St Albans Saints U21
3:30 am
Not started
Dandenong City U21
Eastern Lions SC U21
3:30 am
Not started
South Melbourne FC U21
Heidelberg United U21
6:00 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Bentleigh Greens U21
9:15 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Dandenong City U21
9:30 am
Not started
Hume City FC U21
Eastern Lions SC U21
3:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
South Melbourne FC U21
3:30 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Green Gully SC U21
6:00 am
Not started
Avondale FC U21
Melbourne Knights FC U21
6:00 am
Not started
St Albans Saints U21
Heidelberg United U21
6:00 am
Not started
Altona Magic U21
Oakleigh Cannons FC U21
9:15 am
Not started
Altona Magic U21
South Melbourne FC U21
3:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Dandenong Thunder SC U20
8:00 am
Not started
Eastern Lions SC U20
Hume City FC U21
10:45 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Avondale FC U21
3:30 am
Not started
Dandenong City U21
St Albans Saints U21
3:30 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Heidelberg United U21
6:00 am
Not started
Green Gully SC U21
Bentleigh Greens U21
9:15 am
Not started
Hume City FC U21
Dandenong City U21
9:30 am
Not started
Heidelberg United U21
Eastern Lions SC U21
3:30 am
Not started
St Albans Saints U21
South Melbourne FC U21
3:30 am
Not started
Altona Magic U21
Green Gully SC U21
6:00 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Port Melbourne Sharks SC U21
6:00 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Melbourne Knights FC U21
4:00 am
Not started
Avondale FC U21
Oakleigh Cannons FC U21
9:15 am
Not started
Dandenong City U21
Avondale FC U21
3:15 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Green Gully SC U21
6:00 am
Not started
Altona Magic U21
Dandenong Thunder SC U21
8:00 am
Not started
South Melbourne FC U21
Hume City FC U21
10:45 am
Not started
Eastern Lions SC U21
St Albans Saints U21
3:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Heidelberg United U21
6:00 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Dandenong City U21
9:30 am
Not started
Altona Magic U21
South Melbourne FC U21
3:30 am
Not started
Green Gully SC U21
Port Melbourne Sharks SC U21
6:00 am
Not started
Hume City FC U21
St Albans Saints U21
3:30 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Eastern Lions SC U21
3:30 am
Not started
Avondale FC U21
Heidelberg United U21
6:00 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Melbourne Knights FC U21
6:00 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Oakleigh Cannons FC U21
9:15 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Green Gully SC U21
6:00 am
Not started
Dandenong City U21
Altona Magic U21
7:30 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Hume City FC U21
10:45 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Avondale FC U21
3:30 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
St Albans Saints U21
3:30 am
Not started
South Melbourne FC U21
Heidelberg United U21
6:00 am
Not started
Eastern Lions SC U21
Bentleigh Greens U21
9:15 am
Not started
Altona Magic U21
Eastern Lions SC U21
3:30 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
South Melbourne FC U21
3:30 am
Not started
Dandenong City U21
Port Melbourne Sharks SC U21
6:00 am
Not started
Heidelberg United U21
Dandenong Thunder SC U21
8:00 am
Not started
Avondale FC U21
St Albans Saints U21
3:30 am
Not started
Hume City FC U21
Melbourne Knights FC U21
4:00 am
Not started
Green Gully SC U21
Oakleigh Cannons FC U21
9:15 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Dandenong City U21
9:30 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Green Gully SC U21
6:00 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Altona Magic U21
7:30 am
Not started
Eastern Lions SC U21
Hume City FC U21
10:45 am
Not started
South Melbourne FC U21
Avondale FC U21
3:30 am
Not started
St Albans Saints U21
Heidelberg United U21
6:00 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Bentleigh Greens U21
9:15 am
Not started
Dandenong City U21
South Melbourne FC U20
3:30 am
Not started
Melbourne Knights FC U20
Port Melbourne Sharks SC U21
6:00 am
Not started
Altona Magic U21
Dandenong Thunder SC U21
8:00 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
Hume City FC U21
10:45 am
Not started
Avondale FC U21
St Albans Saints U21
3:30 am
Not started
Heidelberg United U21
Eastern Lions SC U21
4:00 am
Not started
Green Gully SC U21
Oakleigh Cannons FC U21
9:15 am
Not started
St Albans Saints U21
Dandenong City U21
9:30 am
Not started
Eastern Lions SC U21
South Melbourne FC U20
3:30 am
Not started
Avondale FC U20
Green Gully SC U21
6:00 am
Not started
Port Melbourne Sharks SC U21
Altona Magic U21
7:30 am
Not started
Dandenong Thunder SC U21
Melbourne Knights FC U21
6:00 am
Not started
Bentleigh Greens U21
Heidelberg United U21
6:00 am
Not started
Hume City FC U21
Avondale FC U21
3:15 am
Not started
Heidelberg United U21
Hume City FC U21
3:30 am
Not started
Oakleigh Cannons FC U21
St Albans Saints U21
3:30 am
Not started
Altona Magic U21
Eastern Lions SC U21
3:30 am
Not started
Melbourne Knights FC U21
Dandenong Thunder SC U21
3:30 am
Not started
Green Gully SC U21
Port Melbourne Sharks SC U21
3:30 am
Not started
Dandenong City U21
Bentleigh Greens U21
3:30 am
Not started
South Melbourne FC U21

Japan - J. League 3

Imabari FC 1 - 1 FT Kamatamare Sanuki YSCC 0 - 2 FT Tegevajaro Miyazaki Grulla Morioka 0 - 2 FT FC Gifu Roasso Kumamoto 2 - 0 FT Nagano Parceiro Kataller Toyama 3 - 0 FT Azul Claro Numazu Fukushima United 2 - 0 FT Vanraure Hachinohe Fukushima United
5:00 am
Not started
Grulla Morioka
Fujieda MYFC
5:00 am
Not started
Roasso Kumamoto
Azul Claro Numazu
5:00 am
Not started
Fukushima United
Vanraure Hachinohe
5:00 am
Not started
Imabari FC
Gainare Tottori
5:00 am
Not started
Kataller Toyama
Kamatamare Sanuki
6:00 am
Not started
Grulla Morioka
FC Gifu
8:00 am
Not started
YSCC
Nagano Parceiro
8:00 am
Not started
Kagoshima United
YSCC
5:00 am
Not started
Gainare Tottori
Imabari FC
7:00 am
Not started
Nagano Parceiro
Tegevajaro Miyazaki
5:00 am
Not started
Vanraure Hachinohe
Kagoshima United
5:00 am
Not started
Kamatamare Sanuki
Fukushima United
5:00 am
Not started
FC Gifu
Roasso Kumamoto
6:00 am
Not started
Azul Claro Numazu
Grulla Morioka
9:00 am
Not started
Fujieda MYFC
FC Gifu
7:00 am
Not started
Tegevajaro Miyazaki
Vanraure Hachinohe
5:00 am
Not started
YSCC
Fujieda MYFC
5:00 am
Not started
Imabari FC
Azul Claro Numazu
5:00 am
Not started
Kagoshima United
Gainare Tottori
5:00 am
Not started
Nagano Parceiro
Kataller Toyama
6:00 am
Not started
Roasso Kumamoto
Kamatamare Sanuki
6:00 am
Not started
Fukushima United
Grulla Morioka
9:00 am
Not started
Azul Claro Numazu
Kagoshima United
11:00 am
Not started
Vanraure Hachinohe
YSCC
5:00 am
Not started
Fujieda MYFC
Nagano Parceiro
6:00 am
Not started
Kataller Toyama
Tegevajaro Miyazaki
7:00 am
Not started
Kamatamare Sanuki
Imabari FC
8:00 am
Not started
FC Gifu
Roasso Kumamoto
11:30 am
Not started
Gainare Tottori
Grulla Morioka
9:00 am
Not started
YSCC
Fujieda MYFC
9:00 am
Not started
Tegevajaro Miyazaki
Kamatamare Sanuki
10:00 am
Not started
Roasso Kumamoto
Kataller Toyama
10:00 am
Not started
Imabari FC
Gainare Tottori
11:00 am
Not started
Fukushima United
Azul Claro Numazu
8:00 am
Not started
Nagano Parceiro
FC Gifu
11:00 am
Not started
Kagoshima United
Imabari FC
8:00 am
Not started
Kagoshima United
Kataller Toyama
10:00 am
Not started
Grulla Morioka
Gainare Tottori
11:00 am
Not started
Azul Claro Numazu
Vanraure Hachinohe
5:00 am
Not started
Fujieda MYFC
YSCC
7:00 am
Not started
Kamatamare Sanuki
Tegevajaro Miyazaki
7:00 am
Not started
Fukushima United
Nagano Parceiro
11:00 am
Not started
FC Gifu
Fujieda MYFC
9:00 am
Not started
Gainare Tottori
Kagoshima United
11:00 am
Not started
Kataller Toyama
Vanraure Hachinohe
11:00 am
Not started
Kamatamare Sanuki
Fukushima United
7:00 am
Not started
Imabari FC
Azul Claro Numazu
8:00 am
Not started
Tegevajaro Miyazaki
Roasso Kumamoto
11:00 am
Not started
Grulla Morioka
Nagano Parceiro
11:00 am
Not started
YSCC
Grulla Morioka
9:00 am
Not started
Vanraure Hachinohe
FC Gifu
10:00 am
Not started
Fukushima United
Kamatamare Sanuki
10:00 am
Not started
Kagoshima United
Kataller Toyama
10:30 am
Not started
Fujieda MYFC
Gainare Tottori
11:00 am
Not started
Roasso Kumamoto
Tegevajaro Miyazaki
7:00 am
Not started
Nagano Parceiro
Imabari FC
8:00 am
Not started
Azul Claro Numazu
Fujieda MYFC
5:00 am
Not started
Kamatamare Sanuki
YSCC
5:00 am
Not started
FC Gifu
Vanraure Hachinohe
5:00 am
Not started
Tegevajaro Miyazaki
Roasso Kumamoto
5:00 am
Not started
Imabari FC
Azul Claro Numazu
5:00 am
Not started
Kataller Toyama
Nagano Parceiro
5:00 am
Not started
Grulla Morioka
Fukushima United
5:00 am
Not started
Gainare Tottori
Kataller Toyama
5:00 am
Not started
Nagano Parceiro
FC Gifu
5:00 am
Not started
Gainare Tottori
Kagoshima United
5:00 am
Not started
Grulla Morioka
Tegevajaro Miyazaki
5:00 am
Not started
YSCC
Imabari FC
5:00 am
Not started
Fujieda MYFC
Kamatamare Sanuki
5:00 am
Not started
Vanraure Hachinohe
Fukushima United
5:00 am
Not started
Azul Claro Numazu
Gainare Tottori
5:00 am
Not started
Kagoshima United
YSCC
5:00 am
Not started
Imabari FC
Vanraure Hachinohe
5:00 am
Not started
Kataller Toyama
Nagano Parceiro
5:00 am
Not started
Roasso Kumamoto
Grulla Morioka
5:00 am
Not started
Tegevajaro Miyazaki
Fujieda MYFC
5:00 am
Not started
Fukushima United
Azul Claro Numazu
5:00 am
Not started
Kamatamare Sanuki
Vanraure Hachinohe
5:00 am
Not started
Nagano Parceiro
Kagoshima United
5:00 am
Not started
FC Gifu
Kataller Toyama
5:00 am
Not started
Gainare Tottori
Kamatamare Sanuki
5:00 am
Not started
YSCC
Imabari FC
5:00 am
Not started
Grulla Morioka
Roasso Kumamoto
5:00 am
Not started
Fukushima United
Tegevajaro Miyazaki
5:00 am
Not started
Azul Claro Numazu
FC Gifu
5:00 am
Not started
Imabari FC
Kagoshima United
5:00 am
Not started
YSCC
Fukushima United
5:00 am
Not started
Kataller Toyama
Nagano Parceiro
5:00 am
Not started
Kamatamare Sanuki
Azul Claro Numazu
5:00 am
Not started
Vanraure Hachinohe
Roasso Kumamoto
5:00 am
Not started
Fujieda MYFC
Gainare Tottori
5:00 am
Not started
Tegevajaro Miyazaki
YSCC
5:00 am
Not started
Nagano Parceiro
Grulla Morioka
5:00 am
Not started
Gainare Tottori

Australia - NPL Youth Queensland

Sunshine Coast Wanderers U23 3 - 2 FT Eastern Suburbs U23 Lions FC U23 1 - 2 FT Peninsula Power U23 Brisbane Strikers U23 3 - 1 FT Moreton Bay United U23 Brisbane Roar U23
11:00 am
Not started
Redlands United U23
Moreton Bay United U23
6:45 am
Not started
Gold Coast Knights U23
Redlands United U23
8:15 am
Not started
Logan Lightning U23
Gold Coast United FC U23
6:45 am
Not started
Brisbane Roar U23
Olympic FC U23
6:45 am
Not started
Capalaba Bulldogs U23
Eastern Suburbs U23
7:00 am
Not started
Lions FC U23
Peninsula Power U23
7:30 am
Not started
Brisbane Strikers U23
Logan Lightning U23
5:00 am
Not started
Gold Coast United FC U23
Gold Coast Knights U23
6:45 am
Not started
Peninsula Power U23
Lions FC U23
6:45 am
Not started
Sunshine Coast Wanderers U23
Brisbane Strikers U23
6:45 am
Not started
Eastern Suburbs U23
Capalaba Bulldogs U23
10:30 am
Not started
Moreton Bay United U23
Brisbane Roar U23
11:00 am
Not started
Olympic FC U23
Peninsula Power U23
5:45 am
Not started
Capalaba Bulldogs U23
Gold Coast United FC U23
7:00 am
Not started
Redlands United U23
Sunshine Coast Wanderers U23
5:00 am
Not started
Brisbane Strikers U23
Olympic FC U23
6:30 am
Not started
Logan Lightning U23
Moreton Bay United U23
6:45 am
Not started
Brisbane Roar U23
Eastern Suburbs U23
7:00 am
Not started
Gold Coast Knights U23
Capalaba Bulldogs U23
6:30 am
Not started
Eastern Suburbs U23
Redlands United U23
8:15 am
Not started
Olympic FC U23
Gold Coast Knights U23
4:30 am
Not started
Sunshine Coast Wanderers U23
Logan Lightning U23
5:00 am
Not started
Moreton Bay United U23
Brisbane Strikers U23
6:45 am
Not started
Lions FC U23
Brisbane Roar U23
11:00 am
Not started
Peninsula Power U23
Peninsula Power U23
7:00 am
Not started
Gold Coast United FC U23
Gold Coast Knights U23
6:45 am
Not started
Lions FC U23
Logan Lightning U23
7:00 am
Not started
Peninsula Power U23
Redlands United U23
8:15 am
Not started
Moreton Bay United U23
Capalaba Bulldogs U23
5:00 am
Not started
Sunshine Coast Wanderers U23
Gold Coast United FC U23
5:15 am
Not started
Olympic FC U23
Brisbane Roar U23
6:45 am
Not started
Eastern Suburbs U23
Lions FC U23
5:30 am
Not started
Capalaba Bulldogs U23
Peninsula Power U23
5:45 am
Not started
Redlands United U23
Sunshine Coast Wanderers U23
2:45 am
Not started
Brisbane Roar U23
Gold Coast United FC U23
4:45 am
Not started
Moreton Bay United U23
Gold Coast Knights U23
6:45 am
Not started
Brisbane Strikers U23
Eastern Suburbs U23
7:00 am
Not started
Logan Lightning U23
Gold Coast United FC U23
7:00 am
Not started
Peninsula Power U23
Logan Lightning U23
4:45 am
Not started
Sunshine Coast Wanderers U23
Brisbane Roar U23
4:45 am
Not started
Lions FC U23
Redlands United U23
6:45 am
Not started
Eastern Suburbs U23
Olympic FC U23
6:45 am
Not started
Moreton Bay United U23
Capalaba Bulldogs U23
10:30 am
Not started
Brisbane Strikers U23
Capalaba Bulldogs U23
5:30 am
Not started
Gold Coast Knights U23
Peninsula Power U23
5:45 am
Not started
Olympic FC U23
Lions FC U23
7:45 am
Not started
Logan Lightning U23
Sunshine Coast Wanderers U23
5:00 am
Not started
Redlands United U23
Brisbane Strikers U23
6:45 am
Not started
Brisbane Roar U23
Eastern Suburbs U23
7:00 am
Not started
Gold Coast United FC U23
Moreton Bay United U23
6:45 am
Not started
Peninsula Power U23
Gold Coast United FC U23
7:00 am
Not started
Sunshine Coast Wanderers U23
Logan Lightning U23
7:00 am
Not started
Brisbane Strikers U23
Redlands United U23
8:15 am
Not started
Lions FC U23
Olympic FC U23
6:30 am
Not started
Eastern Suburbs U23
Brisbane Roar U23
7:00 am
Not started
Gold Coast Knights U23
Capalaba Bulldogs U23
6:00 am
Not started
Brisbane Roar U23
Gold Coast Knights U23
6:45 am
Not started
Logan Lightning U23
Lions FC U23
7:00 am
Not started
Gold Coast United FC U23
Moreton Bay United U23
8:00 am
Not started
Eastern Suburbs U23
Sunshine Coast Wanderers U23
5:00 am
Not started
Olympic FC U23
Brisbane Strikers U23
6:45 am
Not started
Redlands United U23
Moreton Bay United U23
6:45 am
Not started
Sunshine Coast Wanderers U23
Gold Coast United FC U23
7:00 am
Not started
Brisbane Strikers U23
Logan Lightning U23
7:00 am
Not started
Capalaba Bulldogs U23
Redlands United U23
8:15 am
Not started
Gold Coast Knights U23
Peninsula Power U23
5:45 am
Not started
Eastern Suburbs U23
Olympic FC U23
6:30 am
Not started
Lions FC U23
Gold Coast Knights U23
6:30 am
Not started
Gold Coast United FC U23
Capalaba Bulldogs U23
7:45 am
Not started
Redlands United U23
Sunshine Coast Wanderers U23
5:00 am
Not started
Peninsula Power U23
Lions FC U23
6:45 am
Not started
Moreton Bay United U23
Brisbane Strikers U23
6:45 am
Not started
Olympic FC U23
Brisbane Roar U23
7:00 am
Not started
Logan Lightning U23
Moreton Bay United U23
6:45 am
Not started
Brisbane Strikers U23
Gold Coast United FC U23
7:00 am
Not started
Capalaba Bulldogs U23
Redlands United U23
8:15 am
Not started
Brisbane Roar U23
Peninsula Power U23
5:45 am
Not started
Lions FC U23
Olympic FC U23
6:30 am
Not started
Gold Coast Knights U23
Eastern Suburbs U23
6:45 am
Not started
Sunshine Coast Wanderers U23
Gold Coast Knights U23
6:45 am
Not started
Moreton Bay United U23
Brisbane Roar U23
7:00 am
Not started
Gold Coast United FC U23
Lions FC U23
7:45 am
Not started
Eastern Suburbs U23
Logan Lightning U23
5:45 am
Not started
Redlands United U23
Brisbane Strikers U23
6:45 am
Not started
Peninsula Power U23
Capalaba Bulldogs U23
10:30 am
Not started
Olympic FC U23
Peninsula Power U23
5:45 am
Not started
Gold Coast Knights U23
Moreton Bay United U23
6:45 am
Not started
Capalaba Bulldogs U23
Gold Coast United FC U23
7:00 am
Not started
Logan Lightning U23
Eastern Suburbs U23
8:15 am
Not started
Brisbane Strikers U23
Sunshine Coast Wanderers U23
5:00 am
Not started
Lions FC U23
Olympic FC U23
6:30 am
Not started
Brisbane Roar U23
Capalaba Bulldogs U23
10:30 am
Not started
Peninsula Power U23
Redlands United U23
6:45 am
Not started
Gold Coast United FC U23
Logan Lightning U23
6:45 am
Not started
Olympic FC U23
Gold Coast Knights U23
6:45 am
Not started
Eastern Suburbs U23
Brisbane Strikers U23
6:45 am
Not started
Sunshine Coast Wanderers U23

Australia - Tasmania Premier League

Valentine Phoenix 0 - 4 FT Edgeworth Eagles Charlestown Azzurri
7:30 am
Abandoned
Newcastle Olympic
Maitland
11:00 am
Not started
Broadmeadow Magic
Newcastle Olympic
5:30 am
Not started
Weston Workers
Lake Macquarie
5:30 am
Not started
Valentine Phoenix
Edgeworth Eagles
5:30 am
Not started
Adamstown Rosebud FC
Charlestown Azzurri
7:30 am
Not started
Lambton Jaffas FC
Adamstown Rosebud FC
5:30 am
Not started
Lake Macquarie
Lambton Jaffas FC
5:30 am
Not started
Maitland
Weston Workers
8:00 am
Not started
Charlestown Azzurri
Valentine Phoenix
5:30 am
Not started
Newcastle Olympic
Broadmeadow Magic
7:30 am
Not started
Edgeworth Eagles
Adamstown Rosebud FC
5:30 am
Not started
Newcastle Olympic
Lambton Jaffas FC
5:30 am
Not started
Weston Workers
Maitland
5:30 am
Not started
Edgeworth Eagles
Valentine Phoenix
5:30 am
Not started
Charlestown Azzurri
Broadmeadow Magic
7:30 am
Not started
Lake Macquarie
Maitland
10:45 am
Not started
Lake Macquarie
Weston Workers
8:00 am
Not started
Valentine Phoenix
Newcastle Olympic
5:30 am
Not started
Broadmeadow Magic
Edgeworth Eagles
5:30 am
Not started
Lambton Jaffas FC
Charlestown Azzurri
7:30 am
Not started
Adamstown Rosebud FC
Adamstown Rosebud FC
5:30 am
Not started
Weston Workers
Lambton Jaffas FC
5:30 am
Not started
Valentine Phoenix
Maitland
10:30 am
Not started
Newcastle Olympic
Edgeworth Eagles
5:30 am
Not started
Lake Macquarie
Broadmeadow Magic
5:30 am
Not started
Charlestown Azzurri
Lake Macquarie
10:45 am
Not started
Lambton Jaffas FC
Valentine Phoenix
5:30 am
Not started
Adamstown Rosebud FC
Weston Workers
8:00 am
Not started
Broadmeadow Magic
Newcastle Olympic
5:30 am
Not started
Edgeworth Eagles
Charlestown Azzurri
5:30 am
Not started
Maitland
Lambton Jaffas FC
5:30 am
Not started
Adamstown Rosebud FC
Lake Macquarie
8:00 am
Not started
Newcastle Olympic
Weston Workers
8:00 am
Not started
Maitland
Edgeworth Eagles
5:30 am
Not started
Charlestown Azzurri
Broadmeadow Magic
5:30 am
Not started
Valentine Phoenix
Adamstown Rosebud FC
5:30 am
Not started
Broadmeadow Magic
Newcastle Olympic
5:30 am
Not started
Lambton Jaffas FC
Weston Workers
8:00 am
Not started
Edgeworth Eagles
Valentine Phoenix
5:30 am
Not started
Maitland
Charlestown Azzurri
7:30 am
Not started
Lake Macquarie
Maitland
8:00 am
Not started
Adamstown Rosebud FC
Newcastle Olympic
5:30 am
Not started
Charlestown Azzurri
Edgeworth Eagles
5:30 am
Not started
Valentine Phoenix
Lake Macquarie
5:30 am
Not started
Weston Workers
Lambton Jaffas FC
7:30 am
Not started
Broadmeadow Magic
Broadmeadow Magic
10:45 am
Not started
Maitland
Adamstown Rosebud FC
5:30 am
Not started
Edgeworth Eagles
Lambton Jaffas FC
5:30 am
Not started
Charlestown Azzurri
Weston Workers
8:00 am
Not started
Newcastle Olympic
Valentine Phoenix
5:30 am
Not started
Lake Macquarie
Maitland
5:30 am
Not started
Lambton Jaffas FC
Newcastle Olympic
5:30 am
Not started
Valentine Phoenix
Edgeworth Eagles
5:30 am
Not started
Broadmeadow Magic
Charlestown Azzurri
5:30 am
Not started
Weston Workers
Lake Macquarie
5:30 am
Not started
Adamstown Rosebud FC

Australia - Tasmania Premier League

Wollongong Wolves 1 - 1 FT Rockdale City Suns Sydney United 58 3 - 1 FT Sydney Olympic APIA Leichhardt Tigers 0 - 1 FT Blacktown City FC Sydney FC Youth 3 - 3 FT Marconi Stallions Marconi Stallions
7:00 am
Not started
Sutherland Sharks
APIA Leichhardt Tigers
8:15 am
Not started
Mt Druitt Town Rangers
Manly United
10:00 am
Not started
Wollongong Wolves
Northbridge FC Bulls
6:00 am
Not started
Blacktown City FC
Sydney Olympic
7:00 am
Not started
Rockdale City Suns
Sydney FC Youth
9:30 am
Not started
Sydney United 58
Northbridge FC Bulls
6:30 am
Not started
Sydney FC Youth
Mt Druitt Town Rangers
10:00 am
Not started
Wollongong Wolves
Sydney United 58
6:00 am
Not started
Sutherland Sharks
Rockdale City Suns
6:00 am
Not started
Marconi Stallions
Blacktown City FC
6:00 am
Not started
Manly United
APIA Leichhardt Tigers
6:00 am
Not started
Sydney Olympic
Manly United
10:00 am
Not started
Rockdale City Suns
Sutherland Sharks
6:30 am
Not started
APIA Leichhardt Tigers
Marconi Stallions
7:00 am
Not started
Northbridge FC Bulls
Wollongong Wolves
5:30 am
Not started
Sydney Olympic
Blacktown City FC
6:00 am
Not started
Sydney United 58
Sydney FC Youth
9:30 am
Not started
Mt Druitt Town Rangers
Manly United
10:00 am
Not started
APIA Leichhardt Tigers
Northbridge FC Bulls
6:00 am
Not started
Wollongong Wolves
Sydney Olympic
8:30 am
Not started
Sydney FC Youth
Mt Druitt Town Rangers
10:00 am
Not started
Sutherland Sharks
Sydney United 58
6:00 am
Not started
Marconi Stallions
Rockdale City Suns
6:00 am
Not started
Blacktown City FC
Wollongong Wolves
5:30 am
Not started
Marconi Stallions
APIA Leichhardt Tigers
6:00 am
Not started
Rockdale City Suns
Blacktown City FC
6:00 am
Not started
Sutherland Sharks
Northbridge FC Bulls
6:00 am
Not started
Sydney United 58
Sydney Olympic
7:00 am
Not started
Mt Druitt Town Rangers
Sydney FC Youth
9:30 am
Not started
Manly United
Sutherland Sharks
6:30 am
Not started
Sydney FC Youth
Marconi Stallions
7:00 am
Not started
APIA Leichhardt Tigers
Mt Druitt Town Rangers
10:00 am
Not started
Blacktown City FC
Wollongong Wolves
5:30 am
Not started
Sydney United 58
Rockdale City Suns
6:00 am
Not started
Northbridge FC Bulls
Sydney Olympic
7:00 am
Not started
Manly United
Manly United
10:00 am
Not started
Northbridge FC Bulls
APIA Leichhardt Tigers
8:15 am
Not started
Sydney FC Youth
Blacktown City FC
6:00 am
Not started
Wollongong Wolves
Sydney United 58
6:00 am
Not started
Mt Druitt Town Rangers
Rockdale City Suns
6:00 am
Not started
Sutherland Sharks
Sydney Olympic
7:00 am
Not started
Marconi Stallions
Northbridge FC Bulls
6:00 am
Not started
Sydney Olympic
Sutherland Sharks
6:30 am
Not started
Manly United
Mt Druitt Town Rangers
10:00 am
Not started
Marconi Stallions
Wollongong Wolves
5:30 am
Not started
APIA Leichhardt Tigers
Sydney United 58
6:00 am
Not started
Rockdale City Suns
Sydney FC Youth
9:30 am
Not started
Blacktown City FC
Manly United
10:00 am
Not started
Sydney United 58
APIA Leichhardt Tigers
8:15 am
Not started
Northbridge FC Bulls
Wollongong Wolves
5:30 am
Not started
Sydney FC Youth
Rockdale City Suns
6:00 am
Not started
Mt Druitt Town Rangers
Blacktown City FC
6:00 am
Not started
Marconi Stallions
Sydney Olympic
7:00 am
Not started
Sutherland Sharks
Sydney FC Youth
6:00 am
Not started
Rockdale City Suns
Mt Druitt Town Rangers
6:00 am
Not started
Northbridge FC Bulls
Marconi Stallions
6:00 am
Not started
Manly United
Blacktown City FC
6:00 am
Not started
Sydney Olympic
Sutherland Sharks
6:00 am
Not started
Wollongong Wolves
Sydney United 58
6:00 am
Not started
APIA Leichhardt Tigers