Rodina

14 October, 2021

10 October, 2021

04 October, 2021

30 September, 2021

26 September, 2021

14 September, 2021

10 September, 2021

21 August, 2021

15 August, 2021

07 August, 2021

01 August, 2021

23 July, 2021

18 July, 2021

15 June, 2021

10 June, 2021

04 June, 2021

01 June, 2021

24 May, 2021

18 May, 2021

11 May, 2021

06 May, 2021

29 April, 2021

23 April, 2021

17 April, 2021

12 April, 2021

06 April, 2021

02 April, 2021

12 November, 2020

07 November, 2020

01 November, 2020

29 October, 2020

18 October, 2020

13 October, 2020

09 October, 2020

04 October, 2020

30 September, 2020

26 September, 2020

21 September, 2020

16 September, 2020

11 September, 2020

06 September, 2020

28 August, 2020

23 August, 2020

15 August, 2020

09 August, 2020

30 May, 2020

24 May, 2020

18 May, 2020

11 May, 2020

04 May, 2020

26 April, 2020

19 April, 2020

12 April, 2020

05 April, 2020

20 February, 2020

17 November, 2019

09 November, 2019

02 November, 2019

26 October, 2019

18 October, 2019

12 October, 2019

05 October, 2019

28 September, 2019

22 September, 2019

14 September, 2019

06 September, 2019

30 August, 2019

23 August, 2019

16 August, 2019

09 August, 2019

01 August, 2019

24 July, 2019

16 July, 2019

No Articles

Cup Grp. 2

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Spartak Moscow 2 1 0 1 5-2 3
2 Rodina 2 1 0 1 4-5 3
3 FC Yenisey Krasnoyarsk 2 1 0 1 1-3 3

FNL 2 Grp. 3 Subgroup 1

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Rodina 15 11 3 1 39-12 36
2 Strogino 15 9 2 4 28-20 29
3 FK Saransk 14 9 2 3 28-12 29
4 Peresvet Domodedovo 14 8 2 4 26-14 26
5 SKA-Khabarovsk II 15 5 4 6 21-19 19
6 Khimki 2 15 5 4 6 22-18 19
7 Saturn Ramenskoye 14 5 2 7 21-24 17
8 Znamya Noginsk 13 5 1 7 17-29 16
9 Kolomna 15 4 2 9 24-40 14
10 Kvant Obninsk 14 3 2 9 13-28 11
11 Metalurg Vidnoe 14 2 2 10 15-38 8

PFL Grp. 2

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Olimp Dolgoprudny 30 22 6 2 51-18 72
2 Zenit St. Petersburg II 30 17 8 5 56-26 59
3 Tver FC 30 18 5 7 56-27 59
4 Dinamo Moscow II 30 17 7 6 63-37 58
5 Leningradets 30 16 6 8 51-29 54
6 Kazanka Moscow 30 13 9 8 52-39 48
7 Rodina 30 12 9 9 59-46 45
8 Zvezda Saint Petersburg 29 10 12 7 41-29 42
9 Torpedo Vladimir 30 11 3 15 40-40 36
10 Znamya 30 8 9 13 31-39 33
11 Smolensk 30 8 7 15 26-46 31
12 Murom 30 7 9 14 32-42 30
13 Luki-Energiya 29 9 3 17 31-53 30
14 FC Chita 30 7 4 19 26-66 25
15 Kolomna 30 5 7 18 38-63 22
16 Zenit Irkutsk 30 5 2 23 15-68 17