2. Division

07 August, 2021

FC Orenburg II
5:00 pm
Not started
Irtysh
Kvant Obninsk
5:00 pm
Not started
SKA-Khabarovsk II
Strogino
5:00 pm
Not started
Kolomna
Khimki 2
5:00 pm
Not started
Rodina
Novosibirsk FK
5:00 pm
Not started
FC Chelyabinsk
Kairat Moscow
5:00 pm
Not started
Luki-Energiya
Znamya Noginsk
5:00 pm
Not started
Mordovya
Khimik Dzerzhinsk
5:00 pm
Not started
Olimp Dolgoprudny II
NoSta
5:00 pm
Not started
Dinamo Barnaul
Zvezda Perm
5:00 pm
Not started
Torpedo Miass
Tyumen
5:00 pm
Not started
Spartak Tuymazy
Lada Togliatti
5:00 pm
Not started
Zenit Izhevsk
Zenit Penza
5:00 pm
Not started
Fakel-M Voronezh
Chertanovo Moscow
5:00 pm
Not started
Torpedo Vladimir
Volga Ulyanovsk
5:00 pm
Not started
Amkar-Perm
FC Ryazan
5:00 pm
Not started
Dinamo Vladivostok
Biolog Novokubansk
5:00 pm
Not started
Legion Dinamo
Tuapse
5:00 pm
Not started
Druzhba
PFC Sochi
5:00 pm
Not started
Zenit St. Petersburg II
Krasava
5:00 pm
Not started
Baltika-BFU Kaliningrad
Tver FC
5:00 pm
Not started
Leningradets
Dynamo Makhachkala
5:00 pm
Not started
FC Kuban-Holding
Shinnik Yaroslavl
5:00 pm
Not started
Dinamo Moscow II
Znamya
5:00 pm
Not started
Murom
Sokol Saratov
5:00 pm
Not started
Avangard Kursk
Salyut Belgorod
5:00 pm
Not started
Dinamo Briansk
Dinamo Stavropol
5:00 pm
Not started
Chayka
Smolensk
5:00 pm
Not started
FC Chita
Saturn Ramenskoye
5:00 pm
Not started
Peresvet Domodedovo
Chernomorets Novorossiysk
5:00 pm
Not started
Spartak Nalchik
FC Rotor Volgograd II
5:00 pm
Not started
FC Alania Vladikavkaz II
Arsenal Tula II
5:00 pm
Not started
Sakhalin
SKA Rostov
5:00 pm
Not started
Anzhi Makhachkala
No Articles

FNL 2 Grp. 1

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Dynamo Makhachkala 2 2 0 0 6-0 6
2 Anzhi Makhachkala 2 2 0 0 4-0 6
3 Forte Taganrog 2 2 0 0 4-0 6
4 Dinamo Stavropol 2 1 1 0 2-1 4
5 SKA Rostov 2 1 1 0 1-0 4
6 Biolog Novokubansk 1 1 0 0 5-0 3
7 Chayka 2 1 0 1 3-1 3
8 Legion Dinamo 1 1 0 0 3-1 3
9 FC Rotor Volgograd II 2 1 0 1 2-3 3
10 Mashuk-KMV 1 0 1 0 1-1 1
11 Spartak Nalchik 2 0 1 1 0-1 1
12 Chernomorets Novorossiysk 0 0 0 0 0-0 0
13 FC Kuban-Holding 1 0 0 1 0-1 0
14 Tuapse 2 0 0 2 0-4 0
15 Druzhba 2 0 0 2 0-5 0
16 FC Alania Vladikavkaz II 2 0 0 2 0-6 0
17 Yessentuki 2 0 0 2 1-8 0

FNL 2 Grp. 2 Subgroup 1

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Zvezda Saint Petersburg 3 2 0 1 4-3 6
2 Leningradets 3 1 2 0 5-4 5
3 Luki-Energiya 3 1 1 1 5-5 4
4 Zenit St. Petersburg II 2 1 1 0 5-4 4
5 Tver FC 2 1 1 0 4-2 4
6 Dynamo Saint Petersburg 3 1 1 1 4-4 4
7 Smolensk 3 0 3 0 3-3 3
8 Baltika-BFU Kaliningrad 3 1 0 2 5-6 3
9 Kairat Moscow 3 0 2 1 4-5 2
10 Krasava 3 0 2 1 4-6 2
11 FC Chita 2 0 1 1 2-3 1

FNL 2 Grp. 2 Subgroup 2

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Volna Nizhny Novgorod 3 2 1 0 6-4 7
2 FC Yenisey Krasnoyarsk II 3 2 1 0 3-1 7
3 Olimp Dolgoprudny II 3 2 0 1 4-3 6
4 Shinnik Yaroslavl 3 2 0 1 2-1 6
5 Dinamo Moscow II 3 1 2 0 5-2 5
6 Znamya 3 1 1 1 5-5 4
7 Chertanovo Moscow 2 0 1 1 1-2 1
8 Khimik Dzerzhinsk 2 0 1 1 0-1 1
9 Murom 2 0 1 1 0-1 1
10 Kazanka Moscow 3 0 1 2 3-5 1
11 Torpedo Vladimir 3 0 1 2 1-5 1

FNL 2 Grp. 3 Subgroup 1

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Rodina 3 3 0 0 13-3 9
2 FK Saransk 3 2 1 0 5-1 7
3 Khimki 2 3 2 0 1 5-1 6
4 SKA-Khabarovsk II 2 1 0 1 3-3 3
5 Kvant Obninsk 2 1 0 1 2-3 3
6 Peresvet Domodedovo 2 1 0 1 2-5 3
7 Saturn Ramenskoye 3 1 0 2 6-6 3
8 Znamya Noginsk 2 1 0 1 3-4 3
9 Strogino 2 0 1 1 2-4 1
10 Metalurg Vidnoe 2 0 0 2 0-5 0
11 Kolomna 2 0 0 2 0-6 0

FNL 2 Grp. 3 Subgroup 2

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Salyut Belgorod 3 3 0 0 9-2 9
2 Sokol Saratov 2 2 0 0 3-0 6
3 Avangard Kursk 3 2 0 1 6-4 6
4 Dinamo Vladivostok 2 1 1 0 8-2 4
5 Arsenal Tula II 3 1 1 1 6-5 4
6 Dinamo Briansk 3 1 1 1 5-1 4
7 Sakhalin 1 1 0 0 2-0 3
8 FC Ryazan 2 1 0 1 2-4 3
9 Kaluga 3 0 1 2 1-3 1
10 Zenit Penza 3 0 0 3 1-9 0
11 Fakel-M Voronezh 3 0 0 3 0-13 0

FNL 2 Grp. 4

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Volga Ulyanovsk 3 3 0 0 7-1 9
2 Amkar-Perm 3 2 1 0 4-2 7
3 FC Chelyabinsk 2 2 0 0 5-0 6
4 Spartak Tuymazy 3 2 0 1 9-6 6
5 Ural II 3 2 0 1 6-4 6
6 Zvezda Perm 2 1 1 0 5-1 4
7 Novosibirsk FK 3 1 1 1 5-4 4
8 FC Orenburg II 2 1 0 1 2-3 3
9 Dinamo Barnaul 2 1 0 1 3-2 3
10 Irtysh 2 1 0 1 3-3 3
11 Torpedo Miass 3 1 0 2 4-3 3
12 Tyumen 2 0 1 1 1-4 1
13 NoSta 2 0 0 2 2-4 0
14 Zenit Izhevsk 3 0 0 3 2-9 0
15 Lada Togliatti 3 0 0 3 2-14 0