Dinamo Barnaul

17 October, 2021

09 October, 2021

30 September, 2021

27 September, 2021

22 September, 2021

17 September, 2021

14 September, 2021

08 September, 2021

05 September, 2021

02 September, 2021

25 August, 2021

21 August, 2021

18 August, 2021

07 August, 2021

04 August, 2021

23 July, 2021

20 July, 2021

15 June, 2021

12 June, 2021

03 June, 2021

22 May, 2021

19 May, 2021

10 May, 2021

07 May, 2021

30 April, 2021

27 April, 2021

20 April, 2021

17 April, 2021

13 April, 2021

10 April, 2021

07 April, 2021

02 November, 2020

17 October, 2020

14 October, 2020

07 October, 2020

04 October, 2020

29 September, 2020

24 September, 2020

21 September, 2020

10 September, 2020

07 September, 2020

26 August, 2020

23 August, 2020

12 August, 2020

09 August, 2020

30 May, 2020

19 May, 2020

16 May, 2020

08 May, 2020

05 May, 2020

26 April, 2020

23 April, 2020

15 April, 2020

12 April, 2020

06 October, 2019

28 September, 2019

20 September, 2019

17 September, 2019

09 September, 2019

06 September, 2019

28 August, 2019

25 August, 2019

17 August, 2019

14 August, 2019

06 August, 2019

28 May, 2019

25 May, 2019

18 May, 2019

15 May, 2019

05 May, 2019

28 April, 2019

18 April, 2019

15 April, 2019

13 October, 2018

10 October, 2018

03 October, 2018

30 September, 2018

25 September, 2018

19 September, 2018

16 September, 2018

06 September, 2018

29 August, 2018

22 August, 2018

18 August, 2018

15 August, 2018

07 August, 2018

04 August, 2018

No Articles

Cup Grp. 4

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Fakel 1 1 0 0 2-0 3
2 Nizhny Novgorod 1 1 0 0 1-0 3
3 Dinamo Barnaul 2 0 0 2 0-3 0

FNL 2 Grp. 4

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Volga Ulyanovsk 16 12 3 1 36-8 39
2 FC Chelyabinsk 15 11 1 3 28-13 34
3 Tyumen 15 10 2 3 45-21 32
4 Novosibirsk FK 15 8 3 4 18-12 27
5 Amkar-Perm 15 8 2 5 21-15 26
6 Ural II 15 7 2 6 28-23 23
7 Zvezda Perm 15 7 2 6 23-19 23
8 Irtysh 15 6 4 5 24-27 22
9 Dinamo Barnaul 15 5 2 8 17-19 17
10 Torpedo Miass 15 5 2 8 15-22 17
11 Spartak Tuymazy 15 6 2 7 26-30 17
12 FC Orenburg II 15 3 7 5 18-24 16
13 NoSta 15 3 2 10 13-27 11
14 Lada Togliatti 15 2 3 10 13-45 6
15 Zenit Izhevsk 15 0 3 12 8-28 3

PFL Grp. 4

# Team GP W D L GS-GA PT
1 KamAZ 28 21 1 6 75-25 64
2 Tyumen 28 19 6 3 55-22 63
3 FC Chelyabinsk 28 19 2 7 62-22 59
4 Volga Ulyanovsk 28 18 5 5 45-15 59
5 Novosibirsk FK 28 17 7 4 53-25 58
6 Zvezda Perm 28 17 4 7 54-29 55
7 Dinamo Barnaul 28 14 2 12 33-38 44
8 NoSta 28 10 6 12 38-40 36
9 Ural II 28 9 8 11 39-40 35
10 Volna Nizhny Novgorod 28 10 5 13 32-39 35
11 Lada Dimitrovgrad 28 6 9 12 33-34 27
12 Zenit Izhevsk 28 5 7 16 31-43 22
13 Lada Togliatti 28 3 4 21 15-100 13
14 Krylya Sovetov Samara II 28 3 3 22 25-63 12
15 FC Orenburg II 28 3 3 22 15-70 12