FUTAA TODAY

Argentina - Primera Nacional Zona B

CA Alvarado 1 - 1 FT Tigre Nueva Chicago
11:00 pm
Not started
Estudiantes de Rio Cuarto
Quilmes
10:10 pm
Not started
Club Atletico Mitre
Gimnasia Mendoza
8:00 pm
Not started
San Martin de Tucuman
Deportivo Maipu
8:30 pm
Not started
Chacarita Juniors
Deportivo Riestra
8:00 pm
Not started
Belgrano
Tigre
8:05 pm
Not started
Club Atletico Estudiantes
Estudiantes de Rio Cuarto
10:10 pm
Not started
Almirante Brown
Agropecuario
2:10 am
Not started
Atlanta
Temperley
8:10 pm
Not started
Nueva Chicago
Atlanta
10:00 pm
Not started
Quilmes
Chacarita Juniors
10:00 pm
Not started
Agropecuario
Nueva Chicago
10:00 pm
Not started
Deportivo Maipu
Almirante Brown
10:00 pm
Not started
Temperley
San Martin de Tucuman
10:00 pm
Not started
Estudiantes de Rio Cuarto
Belgrano
10:00 pm
Not started
Gimnasia Mendoza
Club Atletico Mitre
10:00 pm
Not started
Tigre
Club Atletico Estudiantes
10:00 pm
Not started
CA Alvarado
CA Alvarado
10:00 pm
Not started
Club Atletico Mitre
Tigre
10:00 pm
Not started
Atlanta
Quilmes
10:00 pm
Not started
Chacarita Juniors
Gimnasia Mendoza
10:00 pm
Not started
Deportivo Riestra
Estudiantes de Rio Cuarto
10:00 pm
Not started
Belgrano
Temperley
10:00 pm
Not started
San Martin de Tucuman
Deportivo Maipu
10:00 pm
Not started
Almirante Brown
Agropecuario
10:00 pm
Not started
Nueva Chicago
Almirante Brown
10:00 pm
Not started
Agropecuario
San Martin de Tucuman
10:00 pm
Not started
Deportivo Maipu
Belgrano
10:00 pm
Not started
Temperley
Deportivo Riestra
10:00 pm
Not started
Estudiantes de Rio Cuarto
Nueva Chicago
10:00 pm
Not started
Quilmes
Chacarita Juniors
10:00 pm
Not started
Tigre
Atlanta
10:00 pm
Not started
CA Alvarado
Club Atletico Mitre
10:00 pm
Not started
Club Atletico Estudiantes
Temperley
10:00 pm
Not started
Deportivo Riestra
Deportivo Maipu
10:00 pm
Not started
Belgrano
Agropecuario
10:00 pm
Not started
San Martin de Tucuman
Quilmes
10:00 pm
Not started
Almirante Brown
Tigre
10:00 pm
Not started
Nueva Chicago
CA Alvarado
10:00 pm
Not started
Chacarita Juniors
Club Atletico Estudiantes
10:00 pm
Not started
Atlanta
Estudiantes de Rio Cuarto
10:00 pm
Not started
Gimnasia Mendoza
Gimnasia Mendoza
10:00 pm
Not started
Temperley
Deportivo Riestra
10:00 pm
Not started
Deportivo Maipu
Belgrano
10:00 pm
Not started
Agropecuario
Atlanta
10:00 pm
Not started
Club Atletico Mitre
Chacarita Juniors
10:00 pm
Not started
Club Atletico Estudiantes
Nueva Chicago
10:00 pm
Not started
CA Alvarado
Almirante Brown
10:00 pm
Not started
Tigre
San Martin de Tucuman
10:00 pm
Not started
Quilmes
Tigre
10:00 pm
Not started
San Martin de Tucuman
CA Alvarado
10:00 pm
Not started
Almirante Brown
Club Atletico Estudiantes
10:00 pm
Not started
Nueva Chicago
Club Atletico Mitre
10:00 pm
Not started
Chacarita Juniors
Quilmes
10:00 pm
Not started
Belgrano
Agropecuario
10:00 pm
Not started
Deportivo Riestra
Deportivo Maipu
10:00 pm
Not started
Gimnasia Mendoza
Temperley
10:00 pm
Not started
Estudiantes de Rio Cuarto
Atlanta
10:00 pm
Not started
Chacarita Juniors
Club Atletico Mitre
10:00 pm
Not started
Nueva Chicago
CA Alvarado
10:00 pm
Not started
San Martin de Tucuman
Tigre
10:00 pm
Not started
Belgrano
Quilmes
10:00 pm
Not started
Deportivo Riestra
Agropecuario
10:00 pm
Not started
Gimnasia Mendoza
Deportivo Maipu
10:00 pm
Not started
Estudiantes de Rio Cuarto
Club Atletico Estudiantes
10:00 pm
Not started
Almirante Brown
Nueva Chicago
10:00 pm
Not started
Atlanta
Almirante Brown
10:00 pm
Not started
Club Atletico Mitre
San Martin de Tucuman
10:00 pm
Not started
Club Atletico Estudiantes
Belgrano
10:00 pm
Not started
CA Alvarado
Deportivo Riestra
10:00 pm
Not started
Tigre
Gimnasia Mendoza
10:00 pm
Not started
Quilmes
Temperley
10:00 pm
Not started
Deportivo Maipu
Estudiantes de Rio Cuarto
10:00 pm
Not started
Agropecuario
Agropecuario
10:00 pm
Not started
Temperley
Quilmes
10:00 pm
Not started
Estudiantes de Rio Cuarto
Tigre
10:00 pm
Not started
Gimnasia Mendoza
CA Alvarado
10:00 pm
Not started
Deportivo Riestra
Club Atletico Mitre
10:00 pm
Not started
San Martin de Tucuman
Atlanta
10:00 pm
Not started
Almirante Brown
Chacarita Juniors
10:00 pm
Not started
Nueva Chicago
Club Atletico Estudiantes
10:00 pm
Not started
Belgrano
Almirante Brown
10:00 pm
Not started
Chacarita Juniors
San Martin de Tucuman
10:00 pm
Not started
Atlanta
Belgrano
10:00 pm
Not started
Club Atletico Mitre
Deportivo Riestra
10:00 pm
Not started
Club Atletico Estudiantes
Gimnasia Mendoza
10:00 pm
Not started
CA Alvarado
Estudiantes de Rio Cuarto
10:00 pm
Not started
Tigre
Temperley
10:00 pm
Not started
Quilmes
Deportivo Maipu
10:00 pm
Not started
Agropecuario
Quilmes
10:00 pm
Not started
Deportivo Maipu
Tigre
10:00 pm
Not started
Temperley
CA Alvarado
10:00 pm
Not started
Estudiantes de Rio Cuarto
Club Atletico Estudiantes
10:00 pm
Not started
Gimnasia Mendoza
Club Atletico Mitre
10:00 pm
Not started
Deportivo Riestra
Atlanta
10:00 pm
Not started
Belgrano
Chacarita Juniors
10:00 pm
Not started
San Martin de Tucuman
Nueva Chicago
10:00 pm
Not started
Almirante Brown
San Martin de Tucuman
10:00 pm
Not started
Nueva Chicago
Belgrano
10:00 pm
Not started
Chacarita Juniors

Russia - PFL Grp. 2

Kazanka Moscow
12:00 pm
Not started
Dinamo Moscow II
Zenit St. Petersburg II
12:00 pm
Not started
Torpedo Vladimir
Zvezda Saint Petersburg
12:00 pm
Not started
Rodina
Tver FC
2:00 pm
Not started
Luki-Energiya
Olimp Dolgoprudny
3:00 pm
Not started
Smolensk
Murom
5:00 pm
Not started
Leningradets
Znamya
2:00 pm
Cancelled
Zenit Irkutsk
Kolomna
4:00 pm
Not started
FC Chita
Leningradets
12:00 pm
Not started
Kazanka Moscow
Znamya
1:00 pm
Not started
FC Chita
Kolomna
2:00 pm
Cancelled
Zenit Irkutsk
Olimp Dolgoprudny
3:00 pm
Not started
Luki-Energiya
Smolensk
3:00 pm
Not started
Tver FC
Dinamo Moscow II
3:00 pm
Not started
Murom
Torpedo Vladimir
3:00 pm
Not started
Zvezda Saint Petersburg
Rodina
11:00 am
Not started
Zenit St. Petersburg II
Kolomna
2:00 pm
Not started
Olimp Dolgoprudny
Kazanka Moscow
2:00 pm
Not started
Luki-Energiya
Murom
2:00 pm
Not started
Smolensk
Tver FC
2:00 pm
Not started
Znamya
Leningradets
2:00 pm
Not started
Zvezda Saint Petersburg
Dinamo Moscow II
2:00 pm
Not started
Zenit St. Petersburg II
FC Chita
2:00 pm
Not started
Rodina
Zenit Irkutsk
2:00 pm
Cancelled
Torpedo Vladimir
FC Chita
2:00 pm
Not started
Torpedo Vladimir
Zenit Irkutsk
2:00 pm
Cancelled
Rodina
Luki-Energiya
2:00 pm
Not started
Murom
Smolensk
2:00 pm
Not started
Kazanka Moscow
Olimp Dolgoprudny
2:00 pm
Not started
Znamya
Tver FC
2:00 pm
Not started
Kolomna
Zvezda Saint Petersburg
2:00 pm
Not started
Dinamo Moscow II
Zenit St. Petersburg II
2:00 pm
Not started
Leningradets
Kazanka Moscow
2:00 pm
Not started
Znamya
Zvezda Saint Petersburg
2:00 pm
Not started
Smolensk
Zenit St. Petersburg II
2:00 pm
Not started
Luki-Energiya
Dinamo Moscow II
2:00 pm
Not started
Rodina
Leningradets
2:00 pm
Not started
Torpedo Vladimir
Murom
2:00 pm
Not started
Kolomna
FC Chita
2:00 pm
Not started
Tver FC
Zenit Irkutsk
2:00 pm
Cancelled
Olimp Dolgoprudny
Rodina
2:00 pm
Not started
Leningradets
FC Chita
2:00 pm
Not started
Olimp Dolgoprudny
Zenit Irkutsk
2:00 pm
Cancelled
Tver FC
Znamya
2:00 pm
Not started
Murom
Kolomna
2:00 pm
Not started
Kazanka Moscow
Luki-Energiya
2:00 pm
Not started
Zvezda Saint Petersburg
Smolensk
2:00 pm
Not started
Zenit St. Petersburg II
Torpedo Vladimir
2:00 pm
Not started
Dinamo Moscow II

Russia - PFL Grp. 2

Lada Togliatti
12:00 pm
Not started
Zenit Izhevsk
Volna Nizhny Novgorod
3:00 pm
Not started
Krylya Sovetov Samara II
NoSta
3:00 pm
Not started
FC Chelyabinsk
Lada Dimitrovgrad
3:00 pm
Not started
KamAZ
FC Orenburg II
5:00 pm
Not started
Ural II
Zvezda Perm
3:30 pm
Not started
Novosibirsk FK
Tyumen
4:00 pm
Not started
Dinamo Barnaul
Zvezda Perm
3:00 pm
Not started
Dinamo Barnaul
Tyumen
4:00 pm
Not started
Novosibirsk FK
Krylya Sovetov Samara II
12:00 pm
Not started
Volga Ulyanovsk
FC Chelyabinsk
2:00 pm
Not started
FC Orenburg II
Zenit Izhevsk
4:00 pm
Not started
Lada Dimitrovgrad
KamAZ
4:00 pm
Not started
Lada Togliatti
Ural II
11:00 am
Not started
NoSta
Zenit Izhevsk
12:00 pm
Not started
Zvezda Perm
KamAZ
12:00 pm
Not started
Volna Nizhny Novgorod
NoSta
12:00 pm
Not started
Tyumen
Zvezda Perm
12:00 pm
Not started
FC Orenburg II
Lada Dimitrovgrad
12:00 pm
Not started
Ural II
Lada Togliatti
12:00 pm
Not started
FC Chelyabinsk
Zenit Izhevsk
4:00 pm
Not started
Volga Ulyanovsk
Novosibirsk FK
12:00 pm
Not started
Krylya Sovetov Samara II
Dinamo Barnaul
12:00 pm
Not started
Krylya Sovetov Samara II
FC Chelyabinsk
12:00 pm
Not started
Lada Dimitrovgrad
Ural II
12:00 pm
Not started
Lada Togliatti
FC Orenburg II
12:00 pm
Not started
Tyumen
NoSta
12:00 pm
Not started
Zvezda Perm
Volna Nizhny Novgorod
12:00 pm
Not started
Zenit Izhevsk
Volga Ulyanovsk
12:00 pm
Not started
KamAZ
Lada Dimitrovgrad
12:00 pm
Not started
Zvezda Perm
Lada Togliatti
12:00 pm
Not started
Tyumen
Volna Nizhny Novgorod
12:00 pm
Not started
Ural II
Volga Ulyanovsk
12:00 pm
Not started
FC Chelyabinsk
Zenit Izhevsk
12:00 pm
Not started
Krylya Sovetov Samara II
Novosibirsk FK
12:00 pm
Not started
NoSta
Dinamo Barnaul
12:00 pm
Not started
FC Orenburg II
Krylya Sovetov Samara II
12:00 pm
Not started
KamAZ
Ural II
12:00 pm
Not started
Volga Ulyanovsk
FC Chelyabinsk
12:00 pm
Not started
Volna Nizhny Novgorod
Zvezda Perm
12:00 pm
Not started
Lada Togliatti
Tyumen
12:00 pm
Not started
Lada Dimitrovgrad
Dinamo Barnaul
12:00 pm
Not started
NoSta
Novosibirsk FK
12:00 pm
Not started
FC Orenburg II

South Korea - K-League 1

FC Seoul
12:30 pm
Postponed
Incheon United
Suwon FC
12:30 pm
Not started
Pohang Steelers
Seongnam FC
9:30 am
Postponed
Gangwon FC
Gwangju FC
9:30 am
Not started
Jeju United
Jeonbuk FC
12:00 pm
Not started
Ulsan Hyundai
Suwon Bluewings
12:00 pm
Not started
Daegu FC
Suwon FC
12:30 pm
Not started
Incheon United
Jeju United
7:00 am
Not started
Seongnam FC
Ulsan Hyundai
7:40 am
Not started
Pohang Steelers
Gwangju FC
9:30 am
Not started
Suwon Bluewings
Gangwon FC
12:00 pm
Not started
FC Seoul
Daegu FC
12:00 pm
Not started
Jeonbuk FC
Incheon United
7:00 am
Not started
Jeonbuk FC
Jeju United
9:30 am
Not started
Ulsan Hyundai
Seongnam FC
12:00 pm
Not started
Suwon FC
FC Seoul
12:00 pm
Not started
Suwon Bluewings
Daegu FC
9:30 am
Not started
Gangwon FC
Pohang Steelers
12:00 pm
Not started
Gwangju FC
Suwon Bluewings
12:30 pm
Not started
Suwon FC
FC Seoul
12:30 pm
Not started
Jeju United
Incheon United
1:00 pm
Not started
Seongnam FC
Jeonbuk FC
12:00 pm
Not started
Pohang Steelers
Ulsan Hyundai
12:00 pm
Not started
Daegu FC
Gwangju FC
1:00 pm
Not started
Gangwon FC
Suwon Bluewings
12:30 pm
Not started
Incheon United
Jeonbuk FC
12:00 pm
Not started
Gwangju FC
Pohang Steelers
12:00 pm
Not started
FC Seoul
Seongnam FC
12:00 pm
Not started
Daegu FC
Ulsan Hyundai
12:00 pm
Not started
Suwon FC
Gangwon FC
1:00 pm
Not started
Jeju United
Gwangju FC
1:00 pm
Not started
Seongnam FC
FC Seoul
1:00 pm
Not started
Ulsan Hyundai
Jeju United
1:00 pm
Not started
Incheon United
Suwon FC
1:00 pm
Not started
Jeonbuk FC
Daegu FC
1:00 pm
Not started
Pohang Steelers
Gangwon FC
1:00 pm
Not started
Suwon Bluewings
Jeonbuk FC
12:00 pm
Not started
Daegu FC
Ulsan Hyundai
1:00 pm
Not started
Gangwon FC
Suwon Bluewings
1:00 pm
Not started
Jeju United
Seongnam FC
1:00 pm
Not started
Pohang Steelers
FC Seoul
1:00 pm
Not started
Gwangju FC
Incheon United
1:00 pm
Not started
Suwon FC
Jeju United
12:30 pm
Not started
Jeonbuk FC
Seongnam FC
12:30 pm
Not started
Ulsan Hyundai
Daegu FC
12:30 pm
Not started
Suwon Bluewings
Gangwon FC
12:00 pm
Not started
FC Seoul
Suwon FC
12:30 pm
Not started
Gwangju FC
Pohang Steelers
1:00 pm
Not started
Incheon United
Jeju United
12:30 pm
Not started
Ulsan Hyundai
Gangwon FC
11:00 am
Not started
Daegu FC
Suwon Bluewings
1:00 pm
Not started
Seongnam FC
Jeonbuk FC
11:00 am
Not started
FC Seoul
Pohang Steelers
12:00 pm
Not started
Suwon FC
Gwangju FC
1:00 pm
Not started
Incheon United
Daegu FC
12:30 pm
Not started
Gwangju FC
Incheon United
11:00 am
Not started
Gangwon FC
Seongnam FC
12:00 pm
Not started
Jeonbuk FC
Suwon FC
1:00 pm
Not started
Jeju United
FC Seoul
11:00 am
Not started
Pohang Steelers
Ulsan Hyundai
1:00 pm
Not started
Suwon Bluewings
Gwangju FC
12:00 pm
Not started
Seongnam FC
Gangwon FC
1:00 pm
Not started
Jeju United
Jeonbuk FC
12:00 pm
Not started
Pohang Steelers
FC Seoul
12:30 pm
Not started
Ulsan Hyundai
Incheon United
12:30 pm
Not started
Daegu FC
Suwon Bluewings
1:00 pm
Not started
Suwon FC
Gangwon FC
12:30 pm
Not started
Gwangju FC
Pohang Steelers
11:00 am
Not started
Suwon Bluewings
Jeonbuk FC
12:00 pm
Not started
Suwon FC
Daegu FC
12:00 pm
Not started
Seongnam FC
Ulsan Hyundai
11:00 am
Not started
Incheon United
Jeju United
12:00 pm
Not started
FC Seoul
Ulsan Hyundai
12:30 pm
Not started
Jeonbuk FC
Incheon United
9:30 am
Not started
Jeju United
Suwon Bluewings
12:00 pm
Not started
Gwangju FC
Pohang Steelers
7:00 am
Not started
Daegu FC
Seongnam FC
9:30 am
Not started
FC Seoul
Suwon FC
12:00 pm
Not started
Gangwon FC
Jeonbuk FC
7:00 am
Not started
Suwon Bluewings
Gwangju FC
9:30 am
Not started
Jeju United
Daegu FC
12:00 pm
Not started
Ulsan Hyundai
Gangwon FC
12:00 pm
Not started
Pohang Steelers
Incheon United
7:00 am
Not started
Seongnam FC
FC Seoul
9:30 am
Not started
Suwon FC
Suwon Bluewings
7:00 am
Not started
Gangwon FC
Gwangju FC
9:30 am
Not started
Jeonbuk FC
Pohang Steelers
12:00 pm
Not started
Ulsan Hyundai
Jeju United
7:00 am
Not started
Daegu FC
Suwon FC
9:30 am
Not started
Seongnam FC
FC Seoul
12:00 pm
Not started
Incheon United
Pohang Steelers
7:00 am
Not started
Jeju United
Ulsan Hyundai
9:30 am
Not started
Gwangju FC
Jeonbuk FC
12:00 pm
Not started
Incheon United
Daegu FC
12:00 pm
Not started
Suwon FC
Suwon Bluewings
7:00 am
Not started
FC Seoul
Seongnam FC
9:30 am
Not started
Gangwon FC
Gwangju FC
8:00 am
Not started
Pohang Steelers
Gangwon FC
8:00 am
Not started
Jeonbuk FC
FC Seoul
8:00 am
Not started
Daegu FC
Incheon United
8:00 am
Not started
Suwon Bluewings

Tanzania - Premier League

Mwadui
1:00 pm
Not started
Tanzania Prisons
Mtibwa Sugar
3:00 pm
Not started
Mbeya City
Gwambina FC
1:00 pm
Not started
Namungo FC
JKT Tanzania
3:00 pm
Not started
Young Africans
Ihefu FC
3:00 pm
Not started
Dodoma Jiji FC
Azam FC
6:00 pm
Not started
Biashara Mara United
Namungo FC
3:00 pm
Not started
Gwambina FC
Namungo FC
3:00 pm
Not started
Tanzania Prisons
Ruvu Shooting
3:00 pm
Not started
Simba SC
Biashara Mara United
3:00 pm
Not started
Namungo FC
JKT Tanzania
1:00 pm
Not started
Ihefu FC
Kagera Sugar
3:00 pm
Not started
Tanzania Prisons
Mwadui
1:00 pm
Not started
Mtibwa Sugar
Dodoma Jiji FC
3:00 pm
Not started
Kinondoni MC
Mbeya City
3:00 pm
Not started
Coastal Union
Azam FC
6:00 pm
Not started
Gwambina FC
Polisi Tanzania FC
3:00 pm
Not started
Simba SC
Ruvu Shooting
6:00 pm
Not started
Young Africans
Kagera Sugar
1:00 pm
Not started
Ihefu FC
Biashara Mara United
3:00 pm
Not started
JKT Tanzania
Young Africans
6:00 pm
Not started
Mwadui
Kinondoni MC
1:00 pm
Not started
Mtibwa Sugar
Namungo FC
3:00 pm
Not started
Azam FC
Tanzania Prisons
1:00 pm
Not started
Coastal Union
Simba SC
3:00 pm
Not started
Mbeya City
Gwambina FC
3:00 pm
Not started
Dodoma Jiji FC
Ruvu Shooting
3:00 pm
Not started
Polisi Tanzania FC
Young Africans
3:00 pm
Not started
Ihefu FC
Mbeya City
3:00 pm
Not started
Gwambina FC
Tanzania Prisons
3:00 pm
Not started
Biashara Mara United
Polisi Tanzania FC
3:00 pm
Not started
Kagera Sugar
Ruvu Shooting
3:00 pm
Not started
Namungo FC
Coastal Union
3:00 pm
Not started
Mwadui
Dodoma Jiji FC
3:00 pm
Not started
Mtibwa Sugar
Azam FC
3:00 pm
Not started
Simba SC
Kinondoni MC
3:00 pm
Not started
JKT Tanzania
Ruvu Shooting
3:00 pm
Not started
Azam FC
Mbeya City
3:00 pm
Not started
Biashara Mara United
Kinondoni MC
3:00 pm
Not started
Ihefu FC
JKT Tanzania
3:00 pm
Not started
Mtibwa Sugar
Simba SC
3:00 pm
Not started
Namungo FC
Dodoma Jiji FC
3:00 pm
Not started
Young Africans
Tanzania Prisons
3:00 pm
Not started
Gwambina FC
Coastal Union
3:00 pm
Not started
Kagera Sugar
Polisi Tanzania FC
3:00 pm
Not started
Mwadui

Kazakhstan - Premier League

FC Turan
2:00 pm
Not started
Akzhaiyk Uralsk
Kairat Almaty
3:00 pm
Not started
Aktobe
Kaisar Kyzylorda
5:00 pm
Not started
FC Astana
Kaspiy Aktau
2:00 pm
Not started
Shakhter Karagandy
Taraz
2:00 pm
Not started
Zhetysu Taldykorgan
Tobol Kostanay
4:00 pm
Not started
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Atyrau
4:00 pm
Not started
Ordabasy Shymkent
Zhetysu Taldykorgan
11:00 am
Not started
Kaisar Kyzylorda
FC Astana
1:00 pm
Not started
Kairat Almaty
Aktobe
3:00 pm
Not started
FC Turan
Shakhter Karagandy
12:00 pm
Not started
Tobol Kostanay
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
12:00 pm
Not started
Atyrau
Ordabasy Shymkent
2:00 pm
Not started
Taraz
Akzhaiyk Uralsk
2:00 pm
Not started
Kaspiy Aktau
Tobol Kostanay
12:00 pm
Not started
Aktobe
Atyrau
12:00 pm
Not started
Akzhaiyk Uralsk
Ordabasy Shymkent
12:00 pm
Not started
Shakhter Karagandy
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
12:00 pm
Not started
Taraz
Kaspiy Aktau
12:00 pm
Not started
FC Astana
FC Turan
12:00 pm
Not started
Zhetysu Taldykorgan
Kairat Almaty
12:00 pm
Not started
Kaisar Kyzylorda
Shakhter Karagandy
12:00 pm
Not started
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Akzhaiyk Uralsk
12:00 pm
Not started
Ordabasy Shymkent
Aktobe
12:00 pm
Not started
Atyrau
FC Astana
12:00 pm
Not started
Tobol Kostanay
Zhetysu Taldykorgan
12:00 pm
Not started
Kaspiy Aktau
Kaisar Kyzylorda
12:00 pm
Not started
FC Turan
Taraz
12:00 pm
Not started
Kairat Almaty
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
12:00 pm
Not started
Akzhaiyk Uralsk
Shakhter Karagandy
12:00 pm
Not started
Taraz
Ordabasy Shymkent
12:00 pm
Not started
Aktobe
Atyrau
12:00 pm
Not started
FC Astana
FC Turan
12:00 pm
Not started
Kairat Almaty
Kaspiy Aktau
12:00 pm
Not started
Kaisar Kyzylorda
Tobol Kostanay
12:00 pm
Not started
Zhetysu Taldykorgan
Akzhaiyk Uralsk
12:00 pm
Not started
Shakhter Karagandy
Aktobe
12:00 pm
Not started
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
FC Astana
12:00 pm
Not started
Ordabasy Shymkent
Zhetysu Taldykorgan
12:00 pm
Not started
Atyrau
Kaisar Kyzylorda
12:00 pm
Not started
Tobol Kostanay
Kairat Almaty
12:00 pm
Not started
Kaspiy Aktau
Taraz
12:00 pm
Not started
FC Turan
Akzhaiyk Uralsk
12:00 pm
Not started
Taraz
Shakhter Karagandy
12:00 pm
Not started
Aktobe
Ordabasy Shymkent
12:00 pm
Not started
Zhetysu Taldykorgan
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
12:00 pm
Not started
FC Astana
Zhetysu Taldykorgan
12:00 pm
Not started
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Kaisar Kyzylorda
12:00 pm
Not started
Ordabasy Shymkent
Kairat Almaty
12:00 pm
Not started
Atyrau
FC Turan
12:00 pm
Not started
Tobol Kostanay
Taraz
12:00 pm
Not started
Kaspiy Aktau
Aktobe
12:00 pm
Not started
Akzhaiyk Uralsk
Tobol Kostanay
12:00 pm
Not started
Kaspiy Aktau
Atyrau
12:00 pm
Not started
FC Turan
Ordabasy Shymkent
12:00 pm
Not started
Kairat Almaty
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
12:00 pm
Not started
Kaisar Kyzylorda
Shakhter Karagandy
12:00 pm
Not started
Zhetysu Taldykorgan
Akzhaiyk Uralsk
12:00 pm
Not started
FC Astana
Aktobe
12:00 pm
Not started
Taraz
FC Turan
12:00 pm
Not started
Ordabasy Shymkent
Kaspiy Aktau
12:00 pm
Not started
Atyrau
Taraz
12:00 pm
Not started
Tobol Kostanay
Kairat Almaty
12:00 pm
Not started
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Kaisar Kyzylorda
12:00 pm
Not started
Shakhter Karagandy
FC Astana
12:00 pm
Not started
Aktobe
Zhetysu Taldykorgan
12:00 pm
Not started
Akzhaiyk Uralsk
Atyrau
12:00 pm
Not started
Tobol Kostanay
Ordabasy Shymkent
12:00 pm
Not started
Kaspiy Aktau
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
12:00 pm
Not started
FC Turan
Shakhter Karagandy
12:00 pm
Not started
Kairat Almaty
Akzhaiyk Uralsk
12:00 pm
Not started
Kaisar Kyzylorda
Aktobe
12:00 pm
Not started
Zhetysu Taldykorgan
FC Astana
12:00 pm
Not started
Taraz
Taraz
12:00 pm
Not started
Atyrau
Tobol Kostanay
12:00 pm
Not started
Ordabasy Shymkent
Kaspiy Aktau
12:00 pm
Not started
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
FC Turan
12:00 pm
Not started
Shakhter Karagandy
Kairat Almaty
12:00 pm
Not started
Akzhaiyk Uralsk
Kaisar Kyzylorda
12:00 pm
Not started
Aktobe
Zhetysu Taldykorgan
12:00 pm
Not started
FC Astana
Zhetysu Taldykorgan
12:00 pm
Not started
Taraz
FC Astana
12:00 pm
Not started
Kaisar Kyzylorda
Aktobe
12:00 pm
Not started
Kairat Almaty
Akzhaiyk Uralsk
12:00 pm
Not started
FC Turan
Shakhter Karagandy
12:00 pm
Not started
Kaspiy Aktau
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
12:00 pm
Not started
Tobol Kostanay
Ordabasy Shymkent
12:00 pm
Not started
Atyrau
Taraz
12:00 pm
Not started
Ordabasy Shymkent
Kaisar Kyzylorda
12:00 pm
Not started
Zhetysu Taldykorgan
Kairat Almaty
12:00 pm
Not started
FC Astana
FC Turan
12:00 pm
Not started
Aktobe
Kaspiy Aktau
12:00 pm
Not started
Akzhaiyk Uralsk
Tobol Kostanay
12:00 pm
Not started
Shakhter Karagandy
Atyrau
12:00 pm
Not started
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
Aktobe
12:00 pm
Not started
Kaspiy Aktau
FC Astana
12:00 pm
Not started
FC Turan
Zhetysu Taldykorgan
12:00 pm
Not started
Kairat Almaty
Taraz
12:00 pm
Not started
Kaisar Kyzylorda
Akzhaiyk Uralsk
12:00 pm
Not started
Tobol Kostanay
Shakhter Karagandy
12:00 pm
Not started
Atyrau

Uzbekistan - Superliga

Kokand 1912
2:30 pm
Not started
Sogdiyona Jizzax
Bunyodkor Tashkent
4:45 pm
Not started
Navbahor Namangan
Surkhon-2011
2:30 pm
Not started
Turon
Mashal Muborak
2:30 pm
Not started
AGMK
Qizilqum Zarafshon
4:45 pm
Not started
Pakhtakor Tashkent
Lokomotiv Tashkent
1:00 pm
Not started
Nasaf Qarshi
Sogdiyona Jizzax
1:00 pm
Not started
AGMK
Kokand 1912
1:00 pm
Not started
Navbahor Namangan
Andijon
1:00 pm
Not started
Turon
Mashal Muborak
1:00 pm
Not started
Surkhon-2011
Bunyodkor Tashkent
1:00 pm
Not started
Pakhtakor Tashkent
Metallurg Bekobod
1:00 pm
Not started
Qizilqum Zarafshon
Nasaf Qarshi
1:00 pm
Not started
Sogdiyona Jizzax
Pakhtakor Tashkent
1:00 pm
Not started
Lokomotiv Tashkent
Qizilqum Zarafshon
1:00 pm
Not started
Surkhon-2011
Pakhtakor Tashkent
1:00 pm
Not started
Sogdiyona Jizzax
Turon
1:00 pm
Not started
Bunyodkor Tashkent
AGMK
1:00 pm
Not started
Metallurg Bekobod
Nasaf Qarshi
1:00 pm
Not started
Andijon
Navbahor Namangan
1:00 pm
Not started
Mashal Muborak
Lokomotiv Tashkent
1:00 pm
Not started
Kokand 1912
AGMK
1:00 pm
Not started
Qizilqum Zarafshon
Metallurg Bekobod
1:00 pm
Not started
Nasaf Qarshi
Pakhtakor Tashkent
1:00 pm
Not started
Andijon
Mashal Muborak
1:00 pm
Not started
Turon
Sogdiyona Jizzax
1:00 pm
Not started
Lokomotiv Tashkent
Metallurg Bekobod
1:00 pm
Not started
Navbahor Namangan
Bunyodkor Tashkent
1:00 pm
Not started
Qizilqum Zarafshon
Andijon
1:00 pm
Not started
AGMK
Surkhon-2011
1:00 pm
Not started
Pakhtakor Tashkent
Kokand 1912
1:00 pm
Not started
Nasaf Qarshi
Turon
1:00 pm
Not started
Metallurg Bekobod
Qizilqum Zarafshon
1:00 pm
Not started
Mashal Muborak
AGMK
1:00 pm
Not started
Kokand 1912
Surkhon-2011
1:00 pm
Not started
Bunyodkor Tashkent
Navbahor Namangan
1:00 pm
Not started
Andijon

Uganda - Premier League

Busoga United FC
3:00 pm
Not started
Express FC
Wakiso Giants
3:00 pm
Not started
BUL FC
Vipers SC
3:00 pm
Not started
Mbarara City
Onduparaka FC
3:00 pm
Not started
Soltilo Bright Stars FC
Kitara FC
3:00 pm
Not started
MYDA FC
Kyetume
3:00 pm
Not started
URA FC
UPDF FC
3:00 pm
Not started
KCCA FC
Uganda Police
3:00 pm
Not started
SC Villa
Soltilo Bright Stars FC
3:00 pm
Not started
Vipers SC
MYDA FC
3:00 pm
Not started
Wakiso Giants
Express FC
3:00 pm
Not started
Kitara FC
SC Villa
3:00 pm
Not started
Kyetume
KCCA FC
3:00 pm
Not started
Busoga United FC
BUL FC
3:00 pm
Not started
Onduparaka FC
Mbarara City
3:00 pm
Not started
Uganda Police
URA FC
3:00 pm
Not started
UPDF FC
Uganda Police
3:00 pm
Not started
Soltilo Bright Stars FC
MYDA FC
3:00 pm
Not started
BUL FC
Kyetume
3:00 pm
Not started
Mbarara City
Kitara FC
3:00 pm
Not started
KCCA FC
UPDF FC
3:00 pm
Not started
SC Villa
Busoga United FC
3:00 pm
Not started
URA FC
Vipers SC
3:00 pm
Not started
Onduparaka FC
Wakiso Giants
3:00 pm
Not started
Express FC
BUL FC
3:00 pm
Not started
Vipers SC
Onduparaka FC
3:00 pm
Not started
Uganda Police
Mbarara City
3:00 pm
Not started
UPDF FC
SC Villa
3:00 pm
Not started
Busoga United FC
Express FC
3:00 pm
Not started
MYDA FC
KCCA FC
3:00 pm
Not started
Wakiso Giants
Soltilo Bright Stars FC
3:00 pm
Not started
Kyetume
URA FC
3:00 pm
Not started
Kitara FC
Kyetume
12:00 pm
Not started
Onduparaka FC
Wakiso Giants
3:00 pm
Not started
URA FC
Express FC
3:00 pm
Not started
BUL FC
UPDF FC
3:00 pm
Not started
Soltilo Bright Stars FC
Kitara FC
3:00 pm
Not started
SC Villa
MYDA FC
3:00 pm
Not started
KCCA FC
Uganda Police
3:00 pm
Not started
Vipers SC
Busoga United FC
3:00 pm
Not started
Mbarara City
Onduparaka FC
3:00 pm
Not started
UPDF FC
Mbarara City
3:00 pm
Not started
Kitara FC
BUL FC
3:00 pm
Not started
Uganda Police
Soltilo Bright Stars FC
3:00 pm
Not started
Busoga United FC
KCCA FC
3:00 pm
Not started
Express FC
SC Villa
3:00 pm
Not started
Wakiso Giants
URA FC
3:00 pm
Not started
MYDA FC
Vipers SC
3:00 pm
Not started
Kyetume

Estonia - Meistriliiga

FC Kuressaare
5:00 pm
Not started
Narva Trans
Paide Linnameeskond
5:00 pm
Not started
Tulevik Viljandi
Parnu JK Vaprus
6:00 pm
Not started
Nomme JK Kalju
FCI Levadia
7:00 pm
Not started
Flora Tallinn
Tulevik Viljandi
6:00 pm
Not started
TJK Legion
Paide Linnameeskond
6:00 pm
Not started
Parnu JK Vaprus
Tammeka
5:00 pm
Not started
Nomme JK Kalju
FC Kuressaare
6:00 pm
Not started
FCI Levadia
Narva Trans
7:00 pm
Not started
Flora Tallinn
Narva Trans
12:00 pm
Not started
Paide Linnameeskond
Flora Tallinn
3:00 pm
Not started
Tulevik Viljandi
TJK Legion
6:00 pm
Not started
FCI Levadia
Tammeka
2:00 pm
Not started
Parnu JK Vaprus
FC Kuressaare
6:00 pm
Not started
Nomme JK Kalju
Flora Tallinn
12:00 pm
Not started
Parnu JK Vaprus
Tammeka
12:00 pm
Not started
Narva Trans
Tammeka
4:00 pm
Not started
Flora Tallinn
Parnu JK Vaprus
4:00 pm
Not started
Tulevik Viljandi
Tulevik Viljandi
5:00 pm
Not started
Parnu JK Vaprus
Tammeka
5:00 pm
Not started
Paide Linnameeskond
Flora Tallinn
7:00 pm
Not started
Nomme JK Kalju
FCI Levadia
12:00 pm
Not started
FC Kuressaare
Nomme JK Kalju
5:00 pm
Not started
Tulevik Viljandi
Flora Tallinn
7:00 pm
Not started
Paide Linnameeskond
FCI Levadia
5:00 pm
Not started
Tammeka
Parnu JK Vaprus
7:30 pm
Not started
TJK Legion
Tammeka
2:00 pm
Not started
TJK Legion
Parnu JK Vaprus
6:00 pm
Not started
Narva Trans
Parnu JK Vaprus
6:30 pm
Not started
Flora Tallinn
Tulevik Viljandi
3:00 pm
Not started
Narva Trans
FC Kuressaare
6:00 pm
Not started
TJK Legion
FCI Levadia
2:00 pm
Not started
Nomme JK Kalju
Paide Linnameeskond
6:00 pm
Not started
Tammeka
Nomme JK Kalju
6:30 pm
Not started
TJK Legion
Tulevik Viljandi
6:00 pm
Not started
Tammeka
Parnu JK Vaprus
6:00 pm
Not started
FC Kuressaare
Paide Linnameeskond
2:00 pm
Not started
Flora Tallinn
Narva Trans
6:00 pm
Not started
FCI Levadia
TJK Legion
6:00 pm
Not started
Parnu JK Vaprus
Flora Tallinn
6:30 pm
Not started
Narva Trans
FCI Levadia
3:00 pm
Not started
FC Kuressaare
Paide Linnameeskond
6:00 pm
Not started
Tulevik Viljandi
Tammeka
2:00 pm
Not started
Nomme JK Kalju
Flora Tallinn
6:00 pm
Not started
FC Kuressaare
FC Kuressaare
6:00 pm
Not started
Flora Tallinn
FCI Levadia
6:00 pm
Not started
Tammeka
TJK Legion
3:00 pm
Not started
Narva Trans
Parnu JK Vaprus
2:00 pm
Not started
Paide Linnameeskond
Nomme JK Kalju
4:00 pm
Not started
Tulevik Viljandi
FC Kuressaare
3:00 pm
Not started
Tammeka
TJK Legion
5:30 pm
Not started
Paide Linnameeskond
Tulevik Viljandi
5:30 pm
Not started
Parnu JK Vaprus
FCI Levadia
2:00 pm
Not started
Flora Tallinn
Nomme JK Kalju
5:30 pm
Not started
Narva Trans
Tulevik Viljandi
5:00 pm
Not started
Tammeka
Flora Tallinn
7:00 pm
Not started
TJK Legion
Narva Trans
3:00 pm
Not started
Parnu JK Vaprus
Paide Linnameeskond
6:00 pm
Not started
FC Kuressaare
FCI Levadia
2:00 pm
Not started
Nomme JK Kalju
TJK Legion
5:00 pm
Not started
Tammeka
Narva Trans
12:00 pm
Not started
Tulevik Viljandi
Nomme JK Kalju
3:00 pm
Not started
FC Kuressaare
Parnu JK Vaprus
6:00 pm
Not started
Flora Tallinn
Paide Linnameeskond
2:00 pm
Not started
FCI Levadia
TJK Legion
4:45 pm
Not started
Tulevik Viljandi
FC Kuressaare
5:00 pm
Not started
Parnu JK Vaprus
Flora Tallinn
6:00 pm
Not started
Nomme JK Kalju
Tammeka
5:00 pm
Not started
Paide Linnameeskond
FCI Levadia
7:00 pm
Not started
Narva Trans
Tulevik Viljandi
12:00 pm
Not started
Flora Tallinn
TJK Legion
3:00 pm
Not started
FCI Levadia
Parnu JK Vaprus
6:00 pm
Not started
Tammeka
Nomme JK Kalju
2:00 pm
Not started
Paide Linnameeskond
Narva Trans
4:00 pm
Not started
FC Kuressaare
Flora Tallinn
6:00 pm
Not started
Tammeka
Paide Linnameeskond
12:00 pm
Not started
Narva Trans
Nomme JK Kalju
3:00 pm
Not started
TJK Legion
FCI Levadia
6:00 pm
Not started
Parnu JK Vaprus
FC Kuressaare
2:00 pm
Not started
Tulevik Viljandi
Tulevik Viljandi
3:00 pm
Not started
FCI Levadia
Tammeka
6:00 pm
Not started
Narva Trans
TJK Legion
12:00 pm
Not started
FC Kuressaare
Paide Linnameeskond
2:00 pm
Not started
Flora Tallinn
Parnu JK Vaprus
6:00 pm
Not started
Nomme JK Kalju
Parnu JK Vaprus
6:00 pm
Not started
FC Kuressaare
Tulevik Viljandi
12:00 pm
Not started
Paide Linnameeskond
TJK Legion
12:00 pm
Not started
Tammeka
Narva Trans
3:00 pm
Not started
Flora Tallinn
Nomme JK Kalju
2:00 pm
Not started
FCI Levadia
Paide Linnameeskond
6:00 pm
Not started
Parnu JK Vaprus
Flora Tallinn
6:00 pm
Not started
Tulevik Viljandi
Tammeka
6:00 pm
Not started
FC Kuressaare
FCI Levadia
5:00 pm
Not started
TJK Legion
Narva Trans
7:00 pm
Not started
Nomme JK Kalju
Tulevik Viljandi
12:00 pm
Not started
Narva Trans
Parnu JK Vaprus
12:00 pm
Not started
FCI Levadia
TJK Legion
3:00 pm
Not started
Flora Tallinn
Nomme JK Kalju
12:00 pm
Not started
Tammeka
FC Kuressaare
2:00 pm
Not started
Paide Linnameeskond
TJK Legion
12:00 pm
Not started
Nomme JK Kalju

Latvia - Virsliga

RFS
5:00 pm
Not started
FK Spartaks
FS Metta/LU
5:30 pm
Not started
BFC Daugavpils
Valmiera FC
6:30 pm
Not started
FK Liepaja
Noah Jurmala
4:00 pm
Not started
Riga FC
FK Spartaks
1:00 pm
Not started
Valmiera FC
FK Liepaja
3:00 pm
Not started
Ventspils
Noah Jurmala
4:00 pm
Not started
FS Metta/LU
BFC Daugavpils
5:00 pm
Not started
Riga FC
Riga FC
5:00 pm
Not started
FS Metta/LU
Noah Jurmala
3:00 pm
Not started
FK Liepaja
Ventspils
5:00 pm
Not started
FK Spartaks
RFS
7:00 pm
Not started
BFC Daugavpils
BFC Daugavpils
1:00 pm
Not started
Valmiera FC
FK Spartaks
3:00 pm
Not started
FK Liepaja
RFS
3:00 pm
Not started
FS Metta/LU
Riga FC
6:00 pm
Not started
Noah Jurmala
BFC Daugavpils
4:30 pm
Not started
Ventspils
Valmiera FC
5:00 pm
Not started
FS Metta/LU
FK Spartaks
5:00 pm
Not started
Noah Jurmala
RFS
7:00 pm
Not started
Riga FC
FK Liepaja
4:30 pm
Not started
BFC Daugavpils
FS Metta/LU
5:00 pm
Not started
Ventspils
Noah Jurmala
5:00 pm
Not started
RFS
Riga FC
7:00 pm
Not started
Valmiera FC
FK Spartaks
3:00 pm
Not started
BFC Daugavpils
FK Liepaja
5:00 pm
Not started
FS Metta/LU
Riga FC
5:00 pm
Not started
Ventspils
RFS
7:00 pm
Not started
Valmiera FC
Ventspils
4:30 pm
Not started
RFS
FK Spartaks
5:00 pm
Not started
FS Metta/LU
FK Liepaja
6:30 pm
Not started
Riga FC
Noah Jurmala
5:00 pm
Not started
Valmiera FC
FK Spartaks
5:00 pm
Not started
Riga FC
Noah Jurmala
3:00 pm
Not started
BFC Daugavpils
RFS
5:00 pm
Not started
FK Liepaja
Valmiera FC
6:00 pm
Not started
Ventspils
Noah Jurmala
5:00 pm
Not started
FS Metta/LU
Ventspils
5:00 pm
Not started
Noah Jurmala
FS Metta/LU
4:00 pm
Not started
BFC Daugavpils
Noah Jurmala
6:00 pm
Not started
Ventspils
FK Liepaja
4:00 pm
Not started
Valmiera FC
FK Spartaks
5:00 pm
Not started
RFS
Noah Jurmala
5:00 pm
Not started
BFC Daugavpils
FS Metta/LU
5:00 pm
Not started
Noah Jurmala
Valmiera FC
3:00 pm
Not started
FK Spartaks
Ventspils
5:00 pm
Not started
FK Liepaja
Riga FC
5:00 pm
Not started
BFC Daugavpils
FK Spartaks
4:00 pm
Not started
Ventspils
BFC Daugavpils
3:00 pm
Not started
RFS
FS Metta/LU
5:00 pm
Not started
Riga FC
FK Liepaja
5:00 pm
Not started
Noah Jurmala
Valmiera FC
5:00 pm
Not started
Noah Jurmala
FK Liepaja
5:00 pm
Not started
FK Spartaks
FK Liepaja
5:00 pm
Not started
FK Spartaks
Noah Jurmala
3:00 pm
Not started
Riga FC
Valmiera FC
5:00 pm
Not started
BFC Daugavpils
RFS
7:00 pm
Not started
FS Metta/LU
BFC Daugavpils
4:00 pm
Not started
RFS
FK Spartaks
4:30 pm
Not started
Ventspils
FK Liepaja
5:00 pm
Not started
Noah Jurmala
FS Metta/LU
2:30 pm
Not started
Valmiera FC
Noah Jurmala
4:30 pm
Not started
FK Spartaks
BFC Daugavpils
2:00 pm
Not started
Ventspils
Riga FC
5:00 pm
Not started
RFS
FK Liepaja
4:30 pm
Not started
BFC Daugavpils
RFS
6:30 pm
Not started
Noah Jurmala
Ventspils
2:00 pm
Not started
FS Metta/LU
Valmiera FC
4:00 pm
Not started
Riga FC
Valmiera FC
1:00 pm
Not started
RFS
Ventspils
2:00 pm
Not started
Riga FC
FS Metta/LU
3:00 pm
Not started
FK Liepaja
FK Spartaks
3:00 pm
Not started
BFC Daugavpils
Noah Jurmala
1:00 pm
Not started
Valmiera FC
FS Metta/LU
3:00 pm
Not started
FK Spartaks
Riga FC
1:00 pm
Not started
FK Liepaja
RFS
6:00 pm
Not started
Ventspils
BFC Daugavpils
3:00 pm
Not started
Noah Jurmala
Ventspils
1:00 pm
Not started
Valmiera FC
FK Spartaks
3:00 pm
Not started
Riga FC
FK Liepaja
3:00 pm
Not started
RFS
BFC Daugavpils
3:00 pm
Not started
FS Metta/LU
Valmiera FC
3:00 pm
Not started
FK Liepaja
Noah Jurmala
3:00 pm
Not started
Ventspils
RFS
6:00 pm
Not started
FK Spartaks
FK Spartaks
1:00 pm
Not started
Valmiera FC
BFC Daugavpils
2:00 pm
Not started
Riga FC
FK Liepaja
3:00 pm
Not started
Ventspils
FS Metta/LU
3:00 pm
Not started
Noah Jurmala
RFS
5:00 pm
Not started
BFC Daugavpils
Riga FC
1:00 pm
Not started
FS Metta/LU
Ventspils
1:00 pm
Not started
FK Spartaks
Noah Jurmala
2:00 pm
Not started
FK Liepaja
BFC Daugavpils
12:00 pm
Not started
Valmiera FC
FS Metta/LU
12:00 pm
Not started
RFS
FK Spartaks
2:00 pm
Not started
FK Liepaja
Riga FC
2:00 pm
Not started
Noah Jurmala
FK Spartaks
1:30 pm
Not started
Noah Jurmala
Ventspils
1:30 pm
Not started
BFC Daugavpils
Valmiera FC
1:30 pm
Not started
FS Metta/LU
RFS
1:30 pm
Not started
Riga FC

Chile - Primera B

Barnechea
5:00 pm
Not started
Puerto Montt
Cobreloa
6:00 pm
Not started
Santiago Morning
Deportes Copiapo
6:00 pm
Not started
Deportes Iquique
San Marcos
6:30 pm
Not started
Deportes Temuco
Magallanes
9:30 pm
Not started
Rangers
Universidad de Concepcion
12:00 am
Not started
Union San Felipe
Deportes Santa Cruz
2:30 am
Not started
Coquimbo Unido
Deportes Iquique
6:00 pm
Not started
Magallanes
Lautaro de Buin
10:00 pm
Postponed
Cobreloa
Puerto Montt
12:00 am
Not started
Universidad de Concepcion
Coquimbo Unido
5:00 pm
Not started
San Marcos
Santiago Morning
9:30 pm
Not started
Rangers
Deportes Temuco
12:00 am
Not started
Barnechea
San Luis
2:30 am
Not started
Deportes Copiapo
Union San Felipe
9:30 pm
Not started
Deportes Santa Cruz
Universidad de Concepcion
2:00 am
Not started
Deportes Temuco
Deportes Santa Cruz
6:00 pm
Not started
Deportes Iquique
Cobreloa
6:00 pm
Not started
San Luis
Barnechea
6:30 pm
Not started
Magallanes
Lautaro de Buin
10:00 pm
Postponed
Santiago Morning
San Marcos
8:30 pm
Not started
Union San Felipe
Coquimbo Unido
12:00 am
Not started
Deportes Copiapo
Rangers
2:30 am
Not started
Puerto Montt
Deportes Iquique
8:30 pm
Not started
Universidad de Concepcion
Union San Felipe
9:30 pm
Not started
Barnechea
Rangers
10:00 pm
Postponed
Lautaro de Buin
San Luis
5:00 pm
Not started
San Marcos
Deportes Copiapo
6:00 pm
Not started
Deportes Santa Cruz
Magallanes
6:30 pm
Not started
Cobreloa
Santiago Morning
9:30 pm
Not started
Coquimbo Unido
Puerto Montt
12:00 am
Not started
Deportes Temuco
San Marcos
10:00 pm
Not started
Deportes Copiapo
Barnechea
10:00 pm
Not started
Santiago Morning
Cobreloa
10:00 pm
Not started
Deportes Iquique
Universidad de Concepcion
10:00 pm
Not started
Magallanes
Coquimbo Unido
10:00 pm
Not started
Puerto Montt
Lautaro de Buin
10:00 pm
Not started
Union San Felipe
Deportes Santa Cruz
10:00 pm
Not started
San Luis
Deportes Temuco
10:00 pm
Not started
Rangers
Puerto Montt
10:00 pm
Not started
San Marcos
Barnechea
10:00 pm
Not started
Universidad de Concepcion
Deportes Temuco
10:00 pm
Not started
Coquimbo Unido
Deportes Copiapo
10:00 pm
Not started
Cobreloa
Santiago Morning
10:00 pm
Not started
San Luis
Magallanes
10:00 pm
Not started
Lautaro de Buin
Union San Felipe
10:00 pm
Not started
Deportes Iquique
Rangers
10:00 pm
Not started
Deportes Santa Cruz
Coquimbo Unido
10:00 pm
Not started
Rangers
Cobreloa
10:00 pm
Not started
Puerto Montt
Deportes Copiapo
10:00 pm
Not started
Union San Felipe
San Luis
10:00 pm
Not started
Universidad de Concepcion
Deportes Iquique
10:00 pm
Not started
Santiago Morning
San Marcos
10:00 pm
Not started
Barnechea
Deportes Santa Cruz
10:00 pm
Not started
Magallanes
Lautaro de Buin
10:00 pm
Not started
Deportes Temuco
Puerto Montt
10:00 pm
Not started
Lautaro de Buin
Rangers
10:00 pm
Not started
Deportes Iquique
Deportes Temuco
10:00 pm
Not started
Cobreloa
Union San Felipe
10:00 pm
Not started
Santiago Morning
Universidad de Concepcion
10:00 pm
Not started
San Marcos
Magallanes
10:00 pm
Not started
Deportes Copiapo
Barnechea
10:00 pm
Not started
Deportes Santa Cruz
Coquimbo Unido
10:00 pm
Not started
San Luis
Deportes Iquique
10:00 pm
Not started
Deportes Temuco
San Marcos
10:00 pm
Not started
Rangers
Union San Felipe
10:00 pm
Not started
Coquimbo Unido
Santiago Morning
10:00 pm
Not started
Puerto Montt
San Luis
10:00 pm
Not started
Magallanes
Lautaro de Buin
10:00 pm
Not started
Universidad de Concepcion
Cobreloa
10:00 pm
Not started
Deportes Santa Cruz
Deportes Copiapo
10:00 pm
Not started
Barnechea
Coquimbo Unido
10:00 pm
Not started
Lautaro de Buin
Magallanes
10:00 pm
Not started
Union San Felipe
Puerto Montt
10:00 pm
Not started
Deportes Iquique
Deportes Santa Cruz
10:00 pm
Not started
San Marcos
Barnechea
10:00 pm
Not started
San Luis
Rangers
10:00 pm
Not started
Cobreloa
Deportes Temuco
10:00 pm
Not started
Santiago Morning
Universidad de Concepcion
10:00 pm
Not started
Deportes Copiapo
Coquimbo Unido
10:00 pm
Not started
Deportes Iquique
Deportes Copiapo
10:00 pm
Not started
Puerto Montt
San Luis
10:00 pm
Not started
Deportes Temuco
Santiago Morning
10:00 pm
Not started
Universidad de Concepcion
Union San Felipe
10:00 pm
Not started
Rangers
Lautaro de Buin
10:00 pm
Not started
Deportes Santa Cruz
San Marcos
10:00 pm
Not started
Magallanes
Barnechea
10:00 pm
Not started
Cobreloa
Deportes Temuco
10:00 pm
Not started
Deportes Copiapo
Cobreloa
10:00 pm
Not started
San Marcos
Puerto Montt
10:00 pm
Not started
Union San Felipe
Rangers
10:00 pm
Not started
San Luis
Universidad de Concepcion
10:00 pm
Not started
Deportes Santa Cruz
Deportes Iquique
10:00 pm
Not started
Lautaro de Buin
Coquimbo Unido
10:00 pm
Not started
Barnechea
Magallanes
10:00 pm
Not started
Santiago Morning
Barnechea
10:00 pm
Not started
Lautaro de Buin
Deportes Santa Cruz
10:00 pm
Not started
Santiago Morning
Magallanes
10:00 pm
Not started
Coquimbo Unido
Universidad de Concepcion
10:00 pm
Not started
Cobreloa
San Marcos
10:00 pm
Not started
Deportes Iquique

Finland - Ykkonen

Klubi 04
5:30 pm
Not started
MP
PK-35
5:30 pm
Not started
EIF
KPV
4:00 pm
Not started
IF Gnistan
MuSa
4:00 pm
Not started
RoPS
JIPPO
4:00 pm
Not started
Klubi 04
FF Jaro
5:30 pm
Not started
VPS
MP
5:30 pm
Not started
TPS
MuSa
5:30 pm
Not started
Klubi 04
TPS
4:00 pm
Not started
JIPPO
VPS
4:00 pm
Not started
MP
KPV
4:00 pm
Not started
FF Jaro
EIF
4:00 pm
Not started
MuSa
RoPS
4:00 pm
Not started
IF Gnistan
Klubi 04
5:30 pm
Not started
PK-35
MP
5:30 pm
Not started
KPV
RoPS
4:00 pm
Not started
EIF
FF Jaro
5:30 pm
Not started
IF Gnistan
PK-35
5:30 pm
Not started
TPS
JIPPO
5:30 pm
Not started
VPS
EIF
5:30 pm
Not started
Klubi 04
PK-35
2:00 pm
Not started
KPV
RoPS
5:30 pm
Not started
TPS
JIPPO
5:30 pm
Not started
FF Jaro
MuSa
5:30 pm
Not started
VPS
IF Gnistan
5:30 pm
Not started
MP
Klubi 04
3:00 pm
Not started
IF Gnistan
FF Jaro
3:00 pm
Not started
PK-35
KPV
3:00 pm
Not started
MuSa
MP
5:30 pm
Not started
JIPPO
VPS
5:30 pm
Not started
RoPS
TPS
5:30 pm
Not started
EIF
KPV
5:30 pm
Not started
RoPS
MP
5:30 pm
Not started
PK-35
JIPPO
5:30 pm
Not started
IF Gnistan
VPS
5:30 pm
Not started
EIF
TPS
5:30 pm
Not started
Klubi 04
MuSa
2:00 pm
Not started
MP
RoPS
5:30 pm
Not started
FF Jaro
Klubi 04
5:30 pm
Not started
VPS
PK-35
5:30 pm
Not started
JIPPO
EIF
5:30 pm
Not started
KPV
IF Gnistan
5:30 pm
Not started
TPS
KPV
4:00 pm
Not started
Klubi 04
VPS
4:00 pm
Not started
TPS
JIPPO
4:00 pm
Not started
MuSa
PK-35
4:00 pm
Not started
IF Gnistan
MP
5:30 pm
Not started
RoPS
FF Jaro
5:30 pm
Not started
EIF
MuSa
5:30 pm
Not started
PK-35
TPS
5:30 pm
Not started
KPV
RoPS
4:00 pm
Not started
JIPPO
EIF
4:00 pm
Not started
MP
Klubi 04
5:00 pm
Not started
FF Jaro
IF Gnistan
5:30 pm
Not started
VPS
FF Jaro
5:30 pm
Not started
MuSa
FF Jaro
3:00 pm
Not started
TPS
KPV
4:00 pm
Not started
VPS
MuSa
4:00 pm
Not started
IF Gnistan
PK-35
4:00 pm
Not started
RoPS
JIPPO
4:00 pm
Not started
EIF
MP
5:30 pm
Not started
Klubi 04
IF Gnistan
5:30 pm
Not started
KPV
Klubi 04
5:30 pm
Not started
JIPPO
RoPS
5:30 pm
Not started
MuSa
VPS
5:30 pm
Not started
FF Jaro
EIF
5:30 pm
Not started
PK-35
TPS
5:30 pm
Not started
MP
IF Gnistan
5:00 pm
Not started
RoPS
FF Jaro
5:30 pm
Not started
KPV
MuSa
5:30 pm
Not started
EIF
PK-35
5:30 pm
Not started
Klubi 04
JIPPO
5:30 pm
Not started
TPS
MP
5:30 pm
Not started
VPS
Klubi 04
1:00 pm
Not started
MuSa
EIF
1:00 pm
Not started
RoPS
TPS
4:00 pm
Not started
PK-35
KPV
4:00 pm
Not started
MP
VPS
4:00 pm
Not started
JIPPO
IF Gnistan
5:30 pm
Not started
FF Jaro
JIPPO
4:00 pm
Not started
KPV
MuSa
4:00 pm
Not started
TPS
PK-35
4:00 pm
Not started
VPS
RoPS
4:00 pm
Not started
Klubi 04
EIF
4:00 pm
Not started
IF Gnistan
MP
5:30 pm
Not started
FF Jaro
IF Gnistan
5:30 pm
Not started
PK-35
TPS
5:30 pm
Not started
RoPS
KPV
4:00 pm
Not started
PK-35
VPS
4:00 pm
Not started
MuSa