Znamya Noginsk

22 September, 2021

18 September, 2021

14 September, 2021

07 September, 2021

25 August, 2021

21 August, 2021

07 August, 2021

24 July, 2021

18 July, 2021

15 June, 2021

10 June, 2021

04 June, 2021

30 May, 2021

25 May, 2021

21 May, 2021

15 May, 2021

10 May, 2021

03 May, 2021

29 April, 2021

23 April, 2021

18 April, 2021

11 April, 2021

06 April, 2021

01 April, 2021

08 November, 2020

03 November, 2020

29 October, 2020

24 October, 2020

18 October, 2020

11 October, 2020

05 October, 2020

01 October, 2020

27 September, 2020

21 September, 2020

17 September, 2020

12 September, 2020

06 September, 2020

29 August, 2020

23 August, 2020

15 August, 2020

09 August, 2020

No Articles

Cup Grp. 6

# Team GP W D L GS-GA PT
1 FK Akhmat 2 2 0 0 4-1 5
2 Znamya Noginsk 2 1 0 1 3-3 3
3 Shinnik Yaroslavl 2 0 0 2 1-4 1

Cup Grp. 9

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Krylya Sovetov Samara 1 1 0 0 10-0 3
2 FC Yenisey Krasnoyarsk 1 1 4- 3
3 Znamya Noginsk 2 2 -14

FNL 2 Grp. 3 Subgroup 1

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Rodina 10 8 1 1 30-10 25
2 FK Saransk 10 7 1 2 23-10 22
3 Strogino 10 6 1 3 20-13 19
4 Khimki 2 10 5 1 4 19-13 16
5 Peresvet Domodedovo 10 5 1 4 17-12 16
6 SKA-Khabarovsk II 10 4 2 4 17-16 14
7 Saturn Ramenskoye 10 4 1 5 16-17 13
8 Znamya Noginsk 9 4 0 5 13-21 12
9 Kvant Obninsk 9 3 0 6 10-18 9
10 Metalurg Vidnoe 10 2 1 7 13-27 7
11 Kolomna 10 1 1 8 11-32 4

PFL Grp. 3

# Team GP W D L GS-GA PT
1 Metalurg Lypetsk 30 19 6 5 59-28 63
2 FC Ryazan 30 19 2 9 57-33 59
3 Saturn Ramenskoye 30 17 7 6 63-29 58
4 Salyut Belgorod 30 16 8 6 56-25 56
5 Sokol Saratov 30 16 7 7 44-21 55
6 Strogino 30 15 3 12 51-42 48
7 Kaluga 30 14 5 11 50-37 47
8 Khimik-Arsenal 30 11 10 9 45-41 43
9 Znamya Noginsk 30 11 10 9 44-38 43
10 Krasny 30 11 7 12 40-49 40
11 Avangard Kursk 30 9 9 12 35-41 36
12 Khimki 2 30 10 2 18 42-65 32
13 Kvant Obninsk 30 7 7 16 31-54 28
14 Metalurg Vidnoe 30 8 1 21 32-76 25
15 Fakel-M Voronezh 30 5 5 20 22-64 20
16 Sakhalin 30 4 7 19 26-54 19